İçeriğe Yönlendir

2013 Honda Civic Hatchback Mi Yoksa 2015 Mi

Ufuk Çetinkaya 2

Recommended Posts

Ufuk Çetinkaya 2

Merhabalar

2013 honda civic hatchback ile 2015 honda civic hatchback arası kararsız kaldım.

2015 fiyatı 80 bin tl

2013 fiyatı 62 bin tl.

Ciddi fiyat farkı var. Sizce 2015 bu fiyat farkına değer mi.

Değerli görüşleriniz için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

2013 temiz ise ve 2015 ile  arada bariz donanımsal ve kasa farkı yok ise  2013 ü alır geçerim. :good1:  

Makyajlandı, görsel farkları var.

Honda hb konusunda piyasada tutulmayan bir model. Belirli sayıda kullanıcısı var ve onlara hitap ediyor. İngiltere yapım, kalite hissi sedan a göre daha iyidir. Sıfır araç her zaman değer kaybeder, bu gözünüze gelmeyecek bir konu ise 2015 alın derim, yok bu fark beni yaralar derseniz 2013 alın, sonuçta araç kronik sorunu olmayan kullanıcıyı üzmeyen bir araç.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Birazda maddi durum ile alakalı bir olay. Eğer 2015 i zorlanmadan alabiliyorsanız alın. Ancak kredi, maddi zorluk vs çekecekseniz 2013 dana makul olacaktır.

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

şuan ülke şartlarını da düşününce borçlanmak tehlikeli ,ben olsam borçlanmadan alabileceğimi alırım  :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ufuk Çetinkaya 2

Korhan bey henüz kurtulamadım maalesef :)

Korhan bey henüz kurtulamadım maalesef :)

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Korhan bey henüz kurtulamadım maalesef :) Korhan bey henüz kurtulamadım maalesef :)

Hayırlısı olsun.

Yorum bağlantısı
Ufuk Çetinkaya 2
(düzenlendi)

Hayırlısı olsun.

bu arada alfa romeo guilletta ya da bakıyorum. bilginiz var mı bu araçla ilgili.

tarihinde Ufuk Çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

bu arada alfa romeo guilletta ya da bakıyorum. bilginiz var mı bu araçla ilgili.

Malesef, hiç bir bilgim o model hakkında. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...