İçeriğe Yönlendir

Yeni Kia Sportage

Serdar Güngör

Recommended Posts

Serdar Güngör

Sis farları 4 led sanırım koşullara göre farklı modda yanacak. Merceklerin yanında gündüz farları var

Kia gündüz ledi olarak kullanıyor diye biliyorum ?

j264nL.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Kia nın son tasarımcısı güzel iş çıkarmaya başladı, arkası şık olmuş özellikle. Ön farlar da güzel ama o panjur biraz ufak durmuş o kalıba göre. Jantlar vasat :)

Yorum bağlantısı
Sinan Özvarlık

Dönüyor bunlar  :D  :D

bahsettiğim yansıma bu işte :D  normalde dönmüyorlar ama dönüyor gibi his bırakıyor.farlarda da acaba böyle bir şey mi var demiştim :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Koparan

Bence duruş ögüzel ama önemli olan motor da bildiğiniz üzere şuanki mevcut araçda 1.6 ve 135hp GDİ direkenjeksiyon motor kullanılıyordu ve turbo olmadığı için araç çok Hantal kalıyordu ama bakalım ben Merkel'e bekliyorum motoru tabikide bu Araçlara çok lpg takan birisi olarak mevcut kullandığımız Prins sıvısistem kitlerimiz bakalım bu yeni kasaya da olacakmı Merakla bekliyorum

Yorum bağlantısı

adam yıllarca audi nin baş tasarımcısı idi birde adamı geçenlerde kia nın ortağı yaptılar :) o kadar iyi sen düşün artık :)

Hyundai de sınıf atladı son zamanlarda, tasarım cidden önemli. Şık modeller hemen trafikte yer almaya başlıyor, bir önceki ceed in kimse yüzüne bakmazdı, motorun da verimli olması ile modlu ceed dolu her yer
Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

BMW-E91-335i-Touring-M3-7.jpg

efsane "I" jant aradım ama bulamadım...

o zaman bu jantları mı taksak sportage'a :)

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Bence duruş ögüzel ama önemli olan motor da bildiğiniz üzere şuanki mevcut araçda 1.6 ve 135hp GDİ direkenjeksiyon motor kullanılıyordu ve turbo olmadığı için araç çok Hantal kalıyordu ama bakalım ben Merkel'e bekliyorum motoru tabikide bu Araçlara çok lpg takan birisi olarak mevcut kullandığımız Prins sıvısistem kitlerimiz bakalım bu yeni kasaya da olacakmı Merakla bekliyorum

Motor olarak ,Tucson’dan ödünç alınan 1.6 litrelik dört silindirli turboşarjlı motora yer verilecek olan Sportage’da çift kavramalı şanzıman kullanılacakmış

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Jant indirimi yapacaklarsa alınır, porşumsu duruşu çok akıl çeler. İç resmi var mı?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

100bin  vardır :)

Şununla aynı güçte olsun yeter, yoksa listede alt sırada kalır :) tipini sevdim, adam gibi motorlusu 140 bin olur sanırım, 100 e boş line alırsın ancak :)

Dizel-Motoru-%C4%B0le-Honda-CR-V.jpg

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Önden cayenne , arkadan x5 , jantlar çakma st , bilemedim şimdi 

b3nde arkadan bmw ye benzettim hanig modele cıkartamadım bahadır  :D ama  x5 değil 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...