İçeriğe Yönlendir

C Max 2 - 2015 Navigasyon

alp işbilir

Recommended Posts

alp işbilir
(düzenlendi)

Yeni C-max opsiyon listesinde gördüm Navigasyon ( 2,850₺ ) sizce değer mi o fiyata 2014 titanium a taktırmayı düşünüryorum

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Eger harıta guncellemelerı ucretsızse yada cuzı bır mıktarsa bence deger.Sonradan takılan hıcbırsey orjınal fabrıkasyon gıbı olmuyor.

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

çok iyi uyum sağlasa da ,güncellemesi ücretsiz olsa da navigasyon için 2850 çok yüksek geldi BANA

Yorum bağlantısı
İlhan Gülcan

bu hız göstergesi bizim 2013lere uyarmı acaba? bi de multimedya uyuyorsa fiyatı biraz düştüğünde denenebilir. güzel duruyor çünkü.

resize918xtur00pyyahtvipk(a)(a)mkaint_1_

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu

bu hız göstergesi bizim 2013lere uyarmı acaba? bi de multimedya uyuyorsa fiyatı biraz düştüğünde denenebilir. güzel duruyor çünkü.

resize918xtur00pyyahtvipk(a)(a)mkaint_1_

İlhan merhaba,

Gösterge bizim arabalara uygun ve forumda konusu var.

Fiyatı da 300 tl civarıydı.

Yorum bağlantısı
İlhan Gülcan

İlhan merhaba,

Gösterge bizim arabalara uygun ve forumda konusu var.

Fiyatı da 300 tl civarıydı.

o zaman göstergeye bir el atmak lazım. teşekkürler. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Kavuk
(düzenlendi)

Yeni C-max opsiyon listesinde gördüm Navigasyon ( 2,850₺ ) sizce değer mi o fiyata 2014 titanium a taktırmayı düşünüryorum

Bence değer. Bazı arkadaşların dediği gibi, hiçbir şey size orjinaldaki kalite hissini veremiyor. Ama bunu bu fiyata 2014 c-max'a taktıramazsınız. Çünkü o fiyat sadece navigasyon yazılımı ve geri görüş kamerası için. Ekran sync modülü + klavye + çerçeve ve içeriye çelik çerçeve lazım. Ayrıca göğüsün uyumundan, tesisattan ve gps antenin uyumundan emin değiliz. Bir de 2015 klavyede kapı kilitleme yok (kapı koluna taşınmış). Amerikan klavye bulmak lazım (uyuyor büyük ihtimal). Ama toplamda zor iş..

tarihinde Murat Kavuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral
(düzenlendi)

Ben navigasyonsuz almayı düşünüyorum ama bir yandanda gırtlağa kadar dolu bir araç neden 3.000 TL için eksik kalsın diyede düşünüyorum, esasında navigasyon olarak yandex tam güncel ve harika yani bir geri, görüş kamerası için 3.000 TL değermi demek istiyorum çünkü müsrüflük gibi geliyor kararım sanıyorum navigasyonsuz...

Navigasyonsuz

N4NWyg.jpg

Navigasyonlu

oZp8Zo.jpg

tarihinde Metin Mustafa Oral tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral

Bu durumda size cevabım taktırmayın olacak çünkü işçilikte biner o fiyatın üstüne ve navigasyonun çokta iyi oladığını duydum tanıtım videosunda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Gürkan Çakıroğlu

Arkadaşlar benim araca oem navigasyon taktım. Geniş ekran km saatini de geçtiğimiz günlerde takmıştım.

Gayet güzel oldu. Km saati ekranında da yol bilgisini gösteriyor.

Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu
(düzenlendi)

image_zpsnb0j1lnq.jpeg

image_zpswczvi4cr.jpeg

tarihinde Gürkan Çakıroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Biraz ayrıntı alabilir miyim Gürkan abi? Nerede takıldı kaça mal oldu?

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Arkadaşlar benim araca oem navigasyon taktım. Geniş ekran km saatini de geçtiğimiz günlerde takmıştım.

Gayet güzel oldu. Km saati ekranında da yol bilgisini gösteriyor.

Geniş ekran km saati ile sonradan takılan navigasyon ekranı arasındaki bağlantılar nasıl sağlandı. Bu eğer navi ekranı ise radyo bilgi ekranı nereye gitti? Biraz detay alalım. :)

Yorum bağlantısı

Sonradan takılıyorsa oem her zaman candır. ;)

Metin bey:

108 bini veren 3 bini aramaz heralde diye düşünüyorum. Bu rakamlara ford almak mı şahsi görüşüm hiç sanmıyorum. :)

Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu

Biraz ayrıntı alabilir miyim Gürkan abi? Nerede takıldı kaça mal oldu?

Parçaları yurtdışından aldım. 2014 Kuga orjinal ekipman. Tüm Avrupa ve Türkiye haritası tek kart üzerinde aldım, benim yurtdışı kullanımım fazla olduğu için tak-çıkar olsun istemedim. Maliyet göreceli çünkü benim ürünler çıkma, iç ünite-5' renkli ekran ve Sony panel 1500 TL civarı yanında kamera tesisatı için birkaç parça daha vardı. Takma işlemini ben ve Herford Nihat usta beraber yaptık.

Geniş ekran km saati ile sonradan takılan navigasyon ekranı arasındaki bağlantılar nasıl sağlandı. Bu eğer navi ekranı ise radyo bilgi ekranı nereye gitti? Biraz detay alalım. :)

Radyo bilgi ekranı aynı yerinde duruyor, çoklu ekran oldu :)

Km saati ile bir bağlantıya gerek yok Elm 327 ile sadece birbirine tanıtma var. Daha doğrusu yeni ekranı aracın menüsünden değiştirip

5 inch renkli ekranı tanıtınca oluyor. Fakat navi konuşan ablanın sesini almak için iç ünite çıkışından bir kabloyu ekrana bağlamak gerek.

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Cemil Kaynak

Aliexpres e girin ford c-max diye aratın androidli sistemler var ve 260 USD den başlıyor. Aynısı türkiyede 1.800 TL sene sonuna doğru almayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Erkan Uygur

Merhaba,

2015 c-max için titanyumdaki gibi teyp nerden nasıl bulabiliriz? Bu konuda bilgisi olan yönlendiren olursa sevinirim konu biraz eski ama burdan devam etmemde sakınca yoktur umarım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...