İçeriğe Yönlendir

Mondeo 3 - Saat Çalışmıyor

Emre Hafçı

Recommended Posts

Kemal Mert

Emmiye reddedemeyeceği bir teklif yap bence.. (100) :D

Emmi herşeyin iyisini hak eder, güzel bir büyük boy şalgam suyu yanında acısı ile yanında bir kutuda fındıklı cezerye mis gibi, daha ne olsun demi serkan bey tabi bu teklif sizin içinde geçerli[emoji3] [emoji3] adanaya kimin ilk yolu düşerse mis gibi tanışma ve yemekte olsun hadi.[emoji2] [emoji2]

LG-H735 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Emmi herşeyin iyisini hak eder, güzel bir büyük boy şalgam suyu yanında acısı ile yanında bir kutuda fındıklı cezerye mis gibi, daha ne olsun demi serkan bey tabi bu teklif sizin içinde geçerli[emoji3] [emoji3] adanaya kimin ilk yolu düşerse mis gibi tanışma ve yemekte olsun hadi.[emoji2] [emoji2]

Bende saat yok..  :i-ih:  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Kemal Mert

Bende saat yok.. :i-ih::fiuw:

Ne deyim, duyrulur o zaman abi [emoji23]

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benimki de bozuk. [emoji12]

Şalgam fikrini beğenmedim [emoji85]

Şaka bir yana.. Benim yeni aldığım beyaz saatin ledi bozuktu..

Siyahın içini beyazın içine aktardım.

Yani şu an ışığı yanmayan bir siyah saat var bende.

Ebay'den bak, 50 lira civarı halledersin.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Mehmet Tan

Selamün aleyküm arkadaşlar forumda yeniyim, 1 ay önce 2002 model mondeo aldım. Aldıktan sonra farkına vardım saat geriye çalışıyor aldığım kişi herşeyin çalıştığını söylemişti fakat saatin ters çalıştığını söylememişti :) Başına böyle bir olay gelen var mı? Yaşayıp çözüm üretende varsa yardım bekliyorum. Birde elektrikçiye baktırdım saat için komple konsolun sökülmesi gerektiğini söyledi farklı bir yolu var mıdır acaba mesajlarda okuduğum kadarıyla değişim yapan arkadaşlar var.

Saygılarımla, iyi forumlar...

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Komple konsolu sökmeye gerek yok. Saatin olduğu kısım trim sökme aparatlarıyla sökülüyor. Bıçak veya ince bir tornavidaya bant sarıpta sökebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Tan
5 dakika önce, Mehmet Pınar yazdı:

Komple konsolu sökmeye gerek yok. Saatin olduğu kısım trim sökme aparatlarıyla sökülüyor. Bıçak veya ince bir tornavidaya bant sarıpta sökebilirsiniz.

Eyvallah abi teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...