İçeriğe Yönlendir

Bisiklet Tavsiyesi Istiyorum...

Mesut Eyibil

Recommended Posts

Mesut Eyibil

Arkadaşlar merhaba;

Yeğenim için 400-500 arası bisiklet tavsiyesi istiyorum, sokakta arkadaşları ile kullanacak arada Sırada markete fln giderken bende bilebilirim belki, bisiklet işinden de pek anlamıyorum biraz araştırdım ama pek bişeyler çıkartamadım, bi Anladığım Hidrolik fren olması iyi olur sanırım, tecrübeli arkadaşlar tavsiye ederse memnun olurum.

iyi forumlar...

Yorum bağlantısı

Yiğeniniz içinse ve sadece sokakta arkadaşları ile kullanacak ise fazla teferruatlı bir şey almanıza gerek yok diye düşünüyorum. Bianchi nin o fiyatlar aralığınde vitesli bisikletleri var gayette sağlamlar onlar olabilir

Yorum bağlantısı
Sinan Özvarlık
(düzenlendi)

Bu konuda Mert Gülkokan arkadaşımız var, bisiklet konusunda tecrübelerini forumda paylaşmıştı bence sizede bu konuda yardımcı olur.

tarihinde Sinan Özvarlık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İbrahim Çelik

Mert noktayı koyar. Özelden irtibata geçin derim.

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Yiğeniniz içinse ve sadece sokakta arkadaşları ile kullanacak ise fazla teferruatlı bir şey almanıza gerek yok diye düşünüyorum. Bianchi nin o fiyatlar aralığınde vitesli bisikletleri var gayette sağlamlar onlar olabilir

teşekkürler bakalım eğer bi tavsiye çıkmazsa düşünücem  

Bu konuda Mert Gülkokan arkadaşımız var, bisiklet konusunda tecrübelerini forumda paylaşmıştı bence sizede bu konuda yardımcı olur.

evet biraz baktım mesajlarına ama direk rahatsız etmek istemedim açıkcası konuya yazarsa sevinirim :)

Mert noktayı koyar. Özelden irtibata geçin derim.

direk özelden irtibat kurmak istemedim ama olmadı bi rahatsızlık veririm herhalde :D
Yorum bağlantısı
Volkan Turkmen

2. el temiz bisikletler de var, değerlendirilebilir.

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Eğer sürekli binerim derseniz o fiyatlara iyi bişey bulmak zor. Ben 4 yıldır bisikletle işe gidip geliyorum. Carraro kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim. Yazın başında oğlana da aldım 1200 civarı modelleri işinizi rahatlıkla görür. Derseniz ki işimi görsün 2 ay sonra hevesim geçer o zaman bimden 300 liraya satılan bir tane de alabilirsiniz. Bisiklette alt sınız 200 üst sınır 20000 e kada çıkıyor. O bildiğimiz kaliteli sandığımız markaların aslında pazarda esamesi okunmuyor kalite olarak. Biraz içine girip araştırırsanız siz de göreceksiniz. Isterseniz model ve marka detayı verebilirim.

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

2. el temiz bisikletler de var, değerlendirilebilir.

teşekkürler tavsiye için ama 2. El düşünmüyorum

Eğer sürekli binerim derseniz o fiyatlara iyi bişey bulmak zor. Ben 4 yıldır bisikletle işe gidip geliyorum. Carraro kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim. Yazın başında oğlana da aldım 1200 civarı modelleri işinizi rahatlıkla görür. Derseniz ki işimi görsün 2 ay sonra hevesim geçer o zaman bimden 300 liraya satılan bir tane de alabilirsiniz. Bisiklette alt sınız 200 üst sınır 20000 e kada çıkıyor. O bildiğimiz kaliteli sandığımız markaların aslında pazarda esamesi okunmuyor kalite olarak. Biraz içine girip araştırırsanız siz de göreceksiniz. Isterseniz model ve marka detayı verebilirim.

açıkcası 400-500 bile Bütçeyi baya zorlarken üstüne çıkmam imkansız şuanda lakin gidişte dandik bişeyde almak istemiyorum en azından işimizi görsün nette kron xc 150 gördüm 600 civarı ama nasıldır fena değil gibime geldi sizce alınır mı?
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
(düzenlendi)

teşekkürler tavsiye için ama 2. El düşünmüyorum açıkcası 400-500 bile Bütçeyi baya zorlarken üstüne çıkmam imkansız şuanda lakin gidişte dandik bişeyde almak istemiyorum en azından işimizi görsün nette kron xc 150 gördüm 600 civarı ama nasıldır fena değil gibime geldi sizce alınır mı?

Kron fena bir marka değil. 250 olan modeli daha güzel ve donanımlı ancak 150 de iyi diye biliyorum Fiyat bence uygun. Ben yeğeniniz için olan kısmına dikkat etmemişim. O yüzden yeterli olur diye düşünüyorum.

tarihinde Cem Dilmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Kron fena bir marka değil. 250 olan modeli daha güzel ve donanımlı ancak 150 de iyi diye biliyorum Fiyat bence uygun. Ben yeğeniniz için olan kısmına dikkat etmemişim. O yüzden yeterli olur diye düşünüyorum.

tamamdır teşekkürler yorum için  

Kaç yaşında yeğeniniz?

yeğen 12 Yaşında henüz
Yorum bağlantısı
Tamer Ataç

Merhaba eski bir bisiklet yarışçısı ve halen bisiklete binen bir kişi olarak size şehir bisikleti gurubundan Trek Fx 7.1 markayı almanızı tavsiye ederim.Amerikan malıdır.Kadrosu çok hafif (9 kğ civarı) ve ömür boyu garantilidir.Vites ve fren gurubu üst donanımdır.İkinci eli bile 1000 tl nin üzerindedir ama kalitedir.Satarkende zarar etmezsiniz.Piyasadaki bir çok bisiklet Taiwan malıdır.Sakın ha alısan Bianci olursun Ziyanki

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Merhaba eski bir bisiklet yarışçısı ve halen bisiklete binen bir kişi olarak size şehir bisikleti gurubundan Trek Fx 7.1 markayı almanızı tavsiye ederim.Amerikan malıdır.Kadrosu çok hafif (9 kğ civarı) ve ömür boyu garantilidir.Vites ve fren gurubu üst donanımdır.İkinci eli bile 1000 tl nin üzerindedir ama kalitedir.Satarkende zarar etmezsiniz.Piyasadaki bir çok bisiklet Taiwan malıdır.Sakın ha alısan Bianci olursun Ziyanki

merhaba yorum ve tavsiye için teşekkürler lakin fiyat çok Aşar bizi daha uygun tavsiye varsa sevinirim :)
Yorum bağlantısı
Tamer Ataç

İlandaki bisiklete bir bak istersen fiyatı iyi

trek fx7300 deore vites. bayrama kadar fırsat fiyat
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Apartman girişinde unutulup çaldırılan bir trek üzer insanı.. :) Benim kendim içinde iki oğlum içinde tercihim bianchi oldu, gayet memnunum dağılıp gitmediler ama küçük oğlumun bisikleti çaldılar.. Apartmanın girişine bırakıp parkta oyuna dalmış... ;)

Yorum bağlantısı
Tamer Ataç

700 TL

İstanbul / Çekmeköy / Taşdelen Mah.
  • İlan No 232650948
  • İlan Tarihi 22 Eylül 2015
  • Kategori Bisiklet 
  • Tipi Şehir Bisikleti 
  • Marka Trek
  • Jant Boyu 28 Jant
  • Kadro Boyu (cm) 50
  • Kadro Türü Alüminyum
  • Kimden Sahibinden
  • Durumu

•  

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

tamamdır teşekkürler yorum için yeğen 12 Yaşında henüz

26 jant olacak. Arnica marka çok kullanılıyor. Ben oğluma borabay marka aldım. Çok güzel. Dökülmedi o kadar hor kullanmaya.
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

İlandaki bisiklete bir bak istersen fiyatı iyi

tavsiye ini teşekkürler ama 2.el düşünmüyorum Çocukluğumda babamda bana 2.el bisiklet almıştı hala burukluğunu yaşarım,yeğen bari yaşamasın :) 

Apartman girişinde unutulup çaldırılan bir trek üzer insanı.. :) Benim kendim içinde iki oğlum içinde tercihim bianchi oldu, gayet memnunum dağılıp gitmediler ama küçük oğlumun bisikleti çaldılar.. Apartmanın girişine bırakıp parkta oyuna dalmış... ;)

ev apartman değil 3 kat 3 üde bizim kümürlükde var o konuda sıkıntı yaşayacağımızı düşünmem ama çocuk tabi 5dk su içeyim derken o arada bile gidebilir tabi üzülürüz :) yorum için teşekkürler 

26 jant olacak. Arnica marka çok kullanılıyor. Ben oğluma borabay marka aldım. Çok güzel. Dökülmedi o kadar hor kullanmaya.

Abi dediklerine bi bakayım, çalıştığım yerde bikaçkişi Suadiye'de star bisiklet varmış ondan almışlar olmadı orayada uğricsm yarın,tavsiye için teşekkürler
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Amortisörlü (ön)alacaktım. Satıcı tavsiye etmedi. Çok kaliteli çok para. Çocuklar sert kullanımına dayanıklı olanlar yüksek fiyat dedi. O yüzden orta halli bisikletlerde amortisör tavsiye etmedi.

Sonra sitedeki bisikletlerde sağlam amortisör görmedim. Yeni alanlarda bile.

Koltuk altı amortisörler hızlanmada güç kaybı yaratıyor.

Bunlara dikkat edin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Engin Kırtay

Alabileceğiniz en iyi model kron xc150 v frenli modeli.

Ona eş değer salcano ng650 var ama bence xc150 daha iyi olur. Hele ki dediğiniz fiyata bulursanız kaçırmayın xc150yi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...