İçeriğe Yönlendir

3 Lt Su İle Fiesta Iç Dış Temizlik :)

Sercan AKAN59

Recommended Posts

bence olmamıştır. araçta boya koruma var. olduysa da yapacak bişey yok. çokta önem veren birisi değilim çiziğe çatlağa :)

Boya koruma nano değilse eğer engel olmaz maalesef :) tozlu yüzey bez ile bayağı çiziyor. Hatta sünger köpük vs de yapılacak ise önce bi su ile yüzeydeki toz ön yıkama yapılmalı :)
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

bence olmamıştır. araçta boya koruma var. olduysa da yapacak bişey yok. çokta önem veren birisi değilim çiziğe çatlağa :)

Koruma seramik kaplama tarzı değilse güvenme, zira ziebartın en pahalı koruması bile bunların yanında hikaye kalır, UV korumaya çizilme korumasıda eklediğinde Seramik kaplama tarzı şeylere gider iş, dikkat et kaplama, kısaca kesinlikle çizersin.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sercan AKAN59

Boya koruma nano değilse eğer engel olmaz maalesef :) tozlu yüzey bez ile bayağı çiziyor. Hatta sünger köpük vs de yapılacak ise önce bi su ile yüzeydeki toz ön yıkama yapılmalı :)

nano mano bilmem arkadaşa verdim o yaptı wrüth ün ürünü sanırsam nerden baksan yapalı 10 gün olmustur etkisi kaldımı bilmem :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sünger +su ile yıkamayı. fırçasız köpüklüye tercih ederim. o köpükteki kezzap daha fena. doğru sünger kullanılırsa toz içinde kalır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bol su yoksa yikamada yok, kesin kural budur, su mecburen harcanacak, ancak seramik kaplama tarzı koruma varsa o zaman sarfiyat azalıyor, zira kirler anında çıkıyor, 2 dakikada tertemiz oluyor araba, sonra sil gitsin.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fatih Çağlar

3 kova suyla araba yıkayan adama bu söylenir mi arkadaş sadece 1 kova jantlara gidiyor benim

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Sadece arabayı kurulamak için aldığım bezi yazayım o yeter, Chemical Guys Wooly Mammoth,  63x91 cm. yarım kova suyu direk emecek güçte, ne kadar su gidiyor siz düşünün, 1 kova su sadece bezlerimi silmeye hazır hale getiriyor anlayacağınız :)

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Abi bende o beze yakın olanı var artı 70  yakında mikro fiber bez iki yıkamada neredeyse tamamı kirleniyor okadar yani bu hesaba ğöre bana kova değil varil anca hak getire  :D  :D  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Abi bende o beze yakın olanı var artı 70  yakında mikro fiber bez iki yıkamada neredeyse tamamı kirleniyor okadar yani bu hesaba ğöre bana kova değil varil anca hak getire  :D  :D  :D

Birde bendekini denede gör, dün yıkadım kovada, sadece durulamaya 3 kova su gitti, ıslandımı yerinden kalmıyor vallahi, kolum koptu vallahi, içerde loş odaya koydum kuruyor, 2 gün oldu hala nemli  :D

ama silişi über, arabanın üstüne koyup kaldırıyorum, uzun tüyler aralarada giriyor, su bırakmıyor, Über Blue, diye bir bez var, önce onu alacaktım, araba über bezde über olsun dedim  :D baktımki bu über ötesi, bunu aldım, neyse su lazım hemde baya su  :biggrin: burada sıkıntı yok, baraj yapıyoruz zaten, hortumu bağladım barajın konduviye, arkada milyon metreküp su var zaten  :D  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...