İçeriğe Yönlendir

Fiesta 1.5 Tdci Titanyum Vs Clio 4 1.5 Dci Icon

onur köksal

Recommended Posts

Mahmut Sayar

rent a car arabalarına güvenmeyin lütfen :D

Central'dan kiraladım, henüz 600 km'de tabiri caizse poşeti sökülmemiş araçtı. Golf'ten sonra basit geleceği muhakkak ama viraj kabiliyeti zayıf gibi gelmişti. Şu piyasada 45-50 arası olsa alınır ama bu rakamlar araca göre yüksek diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
onur köksal

herkese teşekür ediyorum yorumlarınızı paylaştığınız için.. Galiba fiesta 1.5 tdci titanyum alıcam öyle gözüküyor 2013 model. :)

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

o zaman mümkünse 2014 model alın. yokuş kalkış, lastik basınç ve ESP  standart oldu çünkü  :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Aziz günal

Her iki aracı da tanıma fırsatım oldu. Her ikisinde de seleflerine göre radikal değişiklikler var.

*İç plastik trim aksama gelecek olursak kalite hemen hemen aynı düzeyde. Fiesta kalitesi bir tık daha üst diyebiliriz.

*Donanım olarak fiesta eksik kalıyor demişsiniz ama sanıyorum ki bu, çok detay ve önemsiz bir unsur. Aralarında donanımsal açıdan sürüş dinamiklerini ve konforu etkileyecek olmazsa olmaz bir fark yok.

*Motor olarak ele alırsak bir tarafta Renaultun kendini yıllardır kanıtlamış gayet verimli bir motor olan 90 beygirlik 1.5 dCI; diğer yanda dünya devi otomotiv markalarının kullandığı PSA grubunun ürünü olan 1.5 75 beygirlik TDCI.

Kısacası her ikisini de dene ve düşün: Hangisini alırsam aklım diğerinde kalmaz ? diye. Cevabını ver git onu al. Allah kaza bela vermesin.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...