İçeriğe Yönlendir

Courier Navigasyon

Aydın Solmaz

Recommended Posts

Aydın Solmaz

tıtanyum plus navıgasyon gerı goruş kameralı olandan kullanıyorum navıgasyonun kendını guncellemedıgını fark ettım oysa alırken guncelleyecegı soylenmıstı aldığım yere telefon ettım markasından bıle haberlerı yoktu bosh dedıler navıtec dedıler bır bılgısı olan varmı güncellemeler tekrar kart alıp yapmak zorundamıyız

Yorum bağlantısı
Misafir

tıtanyum plus navıgasyon gerı goruş kameralı olandan kullanıyorum navıgasyonun kendını guncellemedıgını fark ettım oysa alırken guncelleyecegı soylenmıstı aldığım yere telefon ettım markasından bıle haberlerı yoktu bosh dedıler navıtec dedıler bır bılgısı olan varmı güncellemeler tekrar kart alıp yapmak zorundamıyız

Aydın Bey;

Konunuz uygun bölüme alınmıştır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Merhaba garanti kapsamandaki araç için ya bedelsiz yada tüzü bir fiyatla güncellediklerini biliyorum ve her yıl güncelletmeniz gerekli kendi otomatik güncellemiyor bildiğim kadarıyla ve evet araç çok deşik ve çok farklı donanımlarla üretilimiş örneğin delüxs serisi bir bayidekiyle bir bayideki uymuyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

servise gidilecek. kendini nasıl güncelleyecekmiş hangi bağlantı ile?

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

+1

Yorum bağlantısı
Aydın Solmaz

yıllık bakımda gıttım bunu da sordum yenı bır sd kart almam gerekıyormus dolayısıyla bende almaktan vazgectım baya tuzlu geldı bana arabayı ılk aldığımda soylenseydı belkıde navigasyonlu paket almazdım

Yorum bağlantısı
Aydın Solmaz

yok uzerınde orjınal  navigasyon  geri gorus kamerasıyla bırlıkte paket olarak aldım

Yorum bağlantısı
Aydın Solmaz

sd kart ne kadar mış? kimden  alınacakmış?

ılk aldığımda 450 tl ıdı gecen sene 6, ayda  bu sefer aynı parayı vermek ısıme gelmedı

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

:s :S orjinal cihaza navigasyoın için para mı isteniyor?

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

:s :s orjinal cihaza navigasyoın için para mı isteniyor?

Çağlar abi navigasyon programını sd kartala satıyorlar cihaz fabrika çıkışta aracın üstünde lakin harita yok bildin para tuza .

biraz bastırırsan ki aracın garantisi devam ediyor ise daha ucuza güncelleme yaptıra bilirsin gibi ama bana kalırsa ona verecen 150-200 TL birtane navigasyon cihazı al ömür boyu güncelleme beleş olanlardan kafan rahat etsin.

Yorum bağlantısı
Aydın Solmaz

oem navi kartı alın demişlerdir size.

bunun gibi

1kpnzp.jpg

evet  bıldıgın para tuzağı aslında gunceleme yok dıyorlar kullanmak ıstersen yenı kart alacaksın ebay da falan satıyorlar 200 ero cıvarı :))

türk mılletı sımdıye kadarr kırmıştır belkı sifreyı

Yorum bağlantısı
Misafir

Courireri alırken navigasyon almaktan son anda vazgeçmiştim demekki doğru karar vermişim :) 

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Courireri alırken navigasyon almaktan son anda vazgeçmiştim demekki doğru karar vermişim :)

Zeki kardeşim benim doğru tercihler senden yana maaaşallah kardeşime  :air_kiss:  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Zeki kardeşim benim doğru tercihler senden yana maaaşallah kardeşime  :air_kiss:  :nazar:

Çaktırma abi aslında birazda para yetmedi o da var  :D  :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

arabayı da satarekn kontak anahtarını vermesinler.. aynı şey

Yorum bağlantısı
Misafir

Maalesef böyle bir saçmalık var focuslardaki OEM navigasyon da böyle. Hem gereksiz para, az özellik, üstüne her sene güncelleme için yeni kart satın alma derdi.

Bunun yerine çin li navitech, cyclone falan almak daha mantıklıdır her zaman

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Çaktırma abi aslında birazda para yetmedi o da var  :D  :D

:D  :D

Yorum bağlantısı
Aydın Solmaz

böyle olacağını bılseydık almzdık aracı satarken bıllgı vermedıler bızde araştırmadık   :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Ford demek hep aynı taktigi uyguluyor.bende mondeo aldîm sd kart vrrmediler.anlamadım navi. nasıl çalışacak yada navi için opsiyon listesinde sd kart ücrete tabidir diye belirtmeleri lazım.

Yorum bağlantısı
Aydın Solmaz

galıba her seferındede bırılerıne yutturuyorlar :))

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...