İçeriğe Yönlendir

Motordan Gelen Ses ( Videolu) (Fiat Marea Liberty)

Engin Ünal

Recommended Posts

Engin Ünal

Aracı aldım alalı kayışların olduğu kısımdan videodaki ses geliyor , Usta yarın bırak triger kapağını söküp bi bakayım dedi ama görüşleriniz önemli. Triger kayışı 20 bin km önce aracı aldığım kişi tarafından değiştirilmiş , değiştirilen iş yerinin kartı mevcut.

Yorum bağlantısı
Engin Ünal

Ses triger kayışının gergi rulmanlarından geliyormuş , 2 rulman var biri 80 TL diğeri 110 TL imiş :yildizlar: usta aynı zamanda arkadaşım olduğundan çok masraf ettirmemek için 110 TL olanı değiştirmemiş :D Asıl ses yapan 80 TL lik olanı değiştirmiş ses çok azda olsa var ama %80 azalmış. Bu şekilde kullan  bir şey olmaz dedi , arabayı aldım geldim :) Aldığım kişi sadece kayışı değiştirtmiş galiba kayış yeniymiş.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Ses triger kayışının gergi rulmanlarından geliyormuş , 2 rulman var biri 80 TL diğeri 110 TL imiş :yildizlar: usta aynı zamanda arkadaşım olduğundan çok masraf ettirmemek için 110 TL olanı değiştirmemiş :D Asıl ses yapan 80 TL lik olanı değiştirmiş ses çok azda olsa var ama %80 azalmış. Bu şekilde kullan  bir şey olmaz dedi , arabayı aldım geldim :) Aldığım kişi sadece kayışı değiştirtmiş galiba kayış yeniymiş.

Engin abi o ses yapan 110 tl lik rulman dağılırsa 5000 liraya zor çıkarsın bilgin olsun.

Yorum bağlantısı
Engin Ünal

Engin abi o ses yapan 110 tl lik rulman dağılırsa 5000 liraya zor çıkarsın bilgin olsun.

Adam değiştirmeden toplamış arabayı ucuz olanını değişmiş pahalı olan kalmış , değiştirseydin dedim ama toplamış artık yapacak birşey yok , tekrardan baktırıcam.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...