İçeriğe Yönlendir

Yeni Ford Mondeo Navigasyon Için Sd Kart

Ahmet Türedi

Recommended Posts

Saygın Can Oğuz

Birkaç ürün alınsa olmuyor mu? Paspas filan ile tamamlanır.

Bakım 400'e ulaşmıyor bildiğim kadarıyla.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
İnan Çınar

Merhaba balikesirden bir arkadaş facebook da yeni navigasyon kartını makul bir fiyattan satıyor. Ihtiyacı olan var ise bilgi verirse iletişime geçeriz.

Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
Mustafa Şimşek
Ahmet Türedi yazdı:

Hafta sonu servisteydim.Oto koçun hediye çeki ile SD kart almayı düşündüm fakat  hediye çeki 400 TL miş.Ancak 400 TL ve üstü alışverişlerde kullanabilirsiniz dediler.Bakımı yaptırdığım zaman üstüne sd kartıda ekleyip çekten faydalanmış olacağım yoksa bir işe yaramayacak.O değil bakım 400 TL az tutsa yine çeki kullanamıyoruz saçmalığa bak :)

Merhaba,

SD karti aldıktan sonra nasıl oluyor ?

Tak çalıştır mi?

Yoksa başka bir şey yapmak gerekir mi?

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi
Mustafa Şimşek yazdı:

Merhaba,

SD karti aldıktan sonra nasıl oluyor ?

Tak çalıştır mi?

Yoksa başka bir şey yapmak gerekir mi?

Merhaba,konu üzerinden yıllar geçmiş ,ben arabamı sattım bu arada ama değişen birşey oladığı için cevap vereyim :)  evet alıdığınız sd kartı taktığınız gibi navigasyon çalışıyor ama kullanışlı kesinlikle değil.Oraya adres girmek yerine yine telefonu kullanıyorsunuz.Ayrıca aldığınız anda harita neyse o 2 ay sonra güncelleme falan yok.Yeni harita 1 sene sonra çıkarsa tekrar para verip yeni harita almanız gerekiyor.Yani aldığınız harita çok kısa bir süre içinde güncelliğini kaybetmiş oluyor.Ama arabam navigasyonlu diyebiliyorsunuz tek artısı o :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...