İçeriğe Yönlendir

★★Ausdom A261★★ Ultra Hd Araç Kamerası ( 2K Netlik ) Dahili Gps

Olgu Erhan

Recommended Posts

Olgu Erhan
(düzenlendi)

Satın aldığım link : http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_232448.html

İndirim Kodu : AUSDOM261 87 $

Önce çıkan özellikleri :

• Dahili GPS ( Sadece tek enerji kablosu var )
  • Mini Tasarım
  • Kolay çıkart tak
  • Aksiyon Kamerası olabilme ( Power bank desteği ile )

Evet 2015 sonuna yaklaşırken hedefimden kaçmayan iyi bir kamera daha. Hatta o kadar iyi ki Ultra HD çözünürlük + ses kalitesi ile özellikle GPS hız bilgisini aksiyon kamera çekimlerinde görmek isteyen bisikletçiler içinde nokta atışı olan bu kamerayı gps'li f/p bile yapabiliriz ( indirim alırsak ) İnceleme yaptığım yukarıda ki videoda bol bol anlattım

Gps sinyaline kitlenmesi inanılmaz iyi ( ortalama 30 saniye ile 1.5 dakika arası )

Kayıpsız netlik örneklerini Yüklüyorum Lütfen indirip gerçek kaliteyi görün.

Kendi çektiğim Kayıpsız Netlik Örnekleri : ( Şu an için 9 adet farklı dosya )

1- -------->Ausdom A261 AkşamÜzeri 53 Mb Kayıpsız Netlik-------Tıklayıp indirebilirsiniz------ 53 Mb
2- -------->Ausdom A261 Sabah 68mb Kayıpsız Netlik-------Tıklayıp indirebilirsiniz------ 68 mb
3- -------->Ausdom A261 AkşamÜzeri 97 Mb Kayıpsız Netlik-------Tıklayıp indirebilirsiniz------ 97 Mb
4- -------->Ausdom A261 Gece 41mb Kayıpsız Netlik-------Tıklayıp indirebilirsiniz------ 41 mb
5- -------->Ausdom A261 Akşam Üzeri 161mb Kayıpsız Netlik-------Tıklayıp indirebilirsiniz------ 161 mb
6- -------->Ausdom A261 Akşam Üzeri 186mb Kayıpsız Netlik-------Tıklayıp indirebilirsiniz------ 186 mb
7- -------->Ausdom A261 Sabah 400mb Kayıpsız Netlik-------Tıklayıp indirebilirsiniz------ 400 mb
8- -------->Ausdom A261 Akşam Üzeri 288mb Kayıpsız Netlik-------Tıklayıp indirebilirsiniz------ 288 mb
9- -------->Ausdom A261 Yağmurlu Hava 48mb Kayıpsız Netlik-------Tıklayıp indirebilirsiniz------ 48 mb

G5B0gy.jpgAgLkv7.jpgOB0L50.jpg tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Lütfen bu arkadaşımızın konularını kapatalım. Bu yaştan sonra banada kamera aldıracak :i-ih:

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Hız Bilgisi media player ile de görünmekte. Mouse ile gezindiğim yer Hızı gösteriyor. 

Ayrıca bu olay hız bilgisini ( eğer kişi çok hızlı giderken kaza yapmış ise ) farklı bir oynatıcı ile videoyu açarak aşırı hızı gizlemeye de yarıyor. Lazım olunca hızı gösteren program ile aç ( mahkemeye delil ) hızlı gidiyorsan gps bilgisini göstermeyen oynatıcı kullan  :fiuw: 

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Lütfen bu arkadaşımızın konularını kapatalım. Bu yaştan sonra banada kamera aldıracak :i-ih:

Abi adresini biliyorum üstüne bide darp edecem ben bu kardeşimi habire masraf çıkartıyor yaaa  :angry:  :D  :D

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

Abi adresini biliyorum üstüne bide darp edecem ben bu kardeşimi habire masraf çıkartıyor yaaa  :angry:  :D  :D

Kaçarım valla  :blush:  :D Ben bunu hiç incelemeye-yim dayak yicem bu gidişle  :koskos:

PBr3p5.jpg

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Yapacağın vakit kamerayı kapatmayı unutma :D

Kaçarım valla  :blush:  :D Ben bunu hiç incelemeye-yim dayak yicem bu gidişle  :koskos:

Bak karar ver artık zırt pırt bir kamera incelemesi koyma buraya, hangisini alacağım kafam karışıyor :)

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Bak karar ver artık zırt pırt bir kamera incelemesi koyma buraya, hangisini alacağım kafam karışıyor :)

Abi millet kalitesiz ürüne para vermesin diye hep güzel kameraları inceliyorum hiç merak etme :)

Tabi bunun bi bu kadarı da dandik çıkan iade için boğuştuğum cihazlar olmuyor da değil  :rtfm:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Olgu bey yerinizde olsaydım hanım zopaylan evin önünde beklerdi beni :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Abi kamerayı kapatayımda 50 tane kamera var Olgumda hangisini kapadacaz ki  :D  :D  :D  ömür yetmez yahu

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Abi millet kalitesiz ürüne para vermesin diye hep güzel kameraları inceliyorum hiç merak etme :)

Tabi bunun bi bu kadarı da dandik çıkan iade için boğuştuğum cihazlar olmuyor da değil  :rtfm:

Şaka bir yana tek bir tane alma hakkın olsa hangisini tercih ederdin ?

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel
(düzenlendi)

Liderler belli :)

tarihinde Volkan Dinçel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

Kendi aracımda sürekli kullandığım kamera var ama çok pahallı abi Panorama X2  :kafa2:

7 ay önce amma kiloluymuşum  :blush:

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

bana göre (panaroma x2 performansını ve görüntüsünü bilmiyorum çünkü alabilecek durumda değilim şuanda :) ) A118C + 8 $ lık gps modülü

Kendi aracımda sürekli kullandığım kamera var ama çok pahallı abi Panorama X2  kafa2.gif

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

bana göre (panaroma x2 performansını ve görüntüsünü bilmiyorum çünkü alabilecek durumda değilim şuanda :) ) A118C + 8 $ lık gps modülü

Heheh Fatih abi tek hak verince aklıma ilk o geldi.  :fiuw:  Issız bir adaya düşsem yanıma alacağım ilk şey araç kameram  :ki:

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

abi bunda gps dahili mi yani kameranın içinde mi

Aynen Gps dahili ve cart diye bağlanıo :)

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

200 liraya kadar bu mu alınır diyorsunuz. İndirim gelince alıp geçeceğim bak :)

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

bende arıyordum buldum bunu alacağım aliexpresste  95 dolardan başlıyor birde abi bu pilli bi ürünmü yoksa kapasitörlümü

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

Olgu bey bu işin piri onun için onun sözünün üstüne söz söylemek istemem ama bence bi kamera a118 den farklı,olarak olarak camdan ayrı duruyorsa (a118 veyaa118c kullananlar bilir) araç kamerası olmak için yapılmamıştır,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

200 liraya kadar bu mu alınır diyorsunuz. İndirim gelince alıp geçeceğim bak :)

Kamera güzel zaten indirim dip fiyat 70.99 $ var burada ( Gearbestin firması bu everbuying )

http://www.everbuying.net/product1082299.html

6db92310da4fe766a0e983fcb16e2b11.jpg

bende arıyordum buldum bunu alacağım aliexpresste 95 dolardan başlıyor birde abi bu pilli bi ürünmü yoksa kapasitörlümü

Pilli ama kapasitesi çok düşük pilin. O yüzden araç dışında aksion modu olarak kullanılmak istenirse powerbank desteği şart.

Olgu bey bu işin piri onun için onun sözünün üstüne söz söylemek istemem ama bence bi kamera a118 den farklı,olarak olarak camdan ayrı duruyorsa (a118 veyaa118c kullananlar bilir) araç kamerası olmak için yapılmamıştır,

Olay netlik aslında daha çok netlik daha aydınlık çekimler, daha güçlü bir chipset.

A118 15.000 Mpbs değerlerine çıkabilirken bu üründe 20.000 Mpbs netlik var. 2K çekiyor.

Bir bakıma 102 ekran tv ile 140 ekran tv karşılaştırmak gibi birşey basit mantıkta.

Sonuçta a118 de güzel ürün bu kamerada güzel.

Zevkler ve renkler meselesi :)

Örnek bu konuda benim Panorama X2 ile karşılaştırdım düz mantık :

350 $ lık bir kamera ile 71 $ lık bir kamera karşılaştırması dersek 2K netlik ile sadece 1080P de kalan panorama biraz geride kaldı gibi :

https://dashcamtalk.com/forum/index.php?posts/192840/

Ama daha net çekiyor diye panoramadan vazgeçmiyorum çünkü gene zevkler ve renkler mantığının açıklaması işte bu :)

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

"Add Shipping Insurance to your order" almaya gerek varmı ? risk açısından ? gerçi 7 lira gibi komik bir rakam ama :)

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

"Add Shipping Insurance to your order" almaya gerek varmı ? risk açısından ? gerçi 7 lira gibi komik bir rakam ama :)

Sizi güvene alan Paypal dır. Onu kullanın yeterli.

Ben tüm alışverişlerimde kesinlikle paypal kullanırım.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...