İçeriğe Yönlendir

Geldi Geldi 4K Waterproof 30M Action Camera

Okan Tansel

Recommended Posts

Okan Tansel

Merhaba arkadaşlar Olgu kardeşimin indirim haber vermesi vesilesiyle alım yaptığım ürün geldi.mis igibi sanki  :D

5424f1056875b346ad0bc037e8e89a5a.jpgebc069e257e05c54b8fffcdddb70f47d.jpgfb8d642925d059302058b6b28f090ff5.jpg4575556959f6b74f5c5c6f2001a98dd5.jpg
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Hayırlısı :)

:air_kiss:  kardeşime

Hayırlı olsun güle güle kullan.

ALLAH razı olsun kardeşim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Hayırlı olsun Okan, izlenimlere bakalım artık  :good1:

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Evet Olgu kardeşim şimdik gazı verdin aldık bu zavazingoyu ben bunu araç içinde kullanmayı planlıyorum de bakalım nası olacak  :D

Hayırlı olsun Okan, izlenimlere bakalım artık  :good1:

ALLAH razı olsun Abimmm Valla abi orasını kurcaladım burasını kurcaladım kafam karıştı  :D  :D

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Evet Olgu kardeşim şimdik gazı verdin aldık bu zavazingoyu ben bunu araç içinde kullanmayı planlıyorum de bakalım nası olacak  :D

ALLAH razı olsun Abimmm Valla abi orasını kurcaladım burasını kurcaladım kafam karıştı  :D  :D

Yavaş yavaş kardeş, Olgu bey yardımcı olacaktır muhakkak  :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Güle güle kullan Okan'ım, hayırlı olsun. Kafanı çok karıştırdıysa seni bu dertten kurtarmak lazım. Talibim. :seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Güle güle kullan Okan'ım, hayırlı olsun. Kafanı çok karıştırdıysa seni bu dertten kurtarmak lazım. Talibim. :seytan:

ALLAH razı olsun Abimmm Başımla beraber abi düşündüm gibi bana yaramaz ise senindir. :air_kiss:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

ALLAH razı olsun Abimmm Başımla beraber abi düşündüm gibi bana yaramaz ise senindir. :air_kiss:

Kafa karışıklığını gidermeye talibim olm. ;)

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

:D  :D  :D

Hayırlı olsun abi konuyu kaçırmışım bunun günahı ne kadar?  :biggrin:

ALLAH razı olsun kardeşim herşey dahil 49,99 amerikan kağıt parçası varya hani işareti şu olan $ dan maliyeti  :D  :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Ama tabii, "abi ne demek, al senin olsun" gibi bir yaklaşımda bulunursan saygı duyarım. :crazy:

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Abi cihazı araç kamerası olarak kullana biliyormuyuz sistem nasıl işliyor ki ?  :unsure2:

Ama tabii, "abi ne demek, al senin olsun" gibi bir yaklaşımda bulunursan saygı duyarım. :crazy:

:air_kiss:  :D  :D

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

ALLAH razı olsun kardeşim herşey dahil 49,99 amerikan kağıt parçası varya hani işareti şu olan $ dan maliyeti  :D  :D

Araç içinde gün batımında güzel bir pov sürüş testi çekilir bununla abi :)

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Araç içinde gün batımında güzel bir pov sürüş testi çekilir bununla abi :)

:shok:  :D  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Abi cihazı araç kamerası olarak kullana biliyormuyuz sistem nasıl işliyor ki ?  :unsure2:

:air_kiss:  :D  :D

Kullanabilirsin bence. Ancak kontak açılınca çalışıp kapanınca durmuyorsa, elle açıp kapatmak gerekebilir. Araç montajı için vantuz vardır sanırım. Cama takacan, çakmaklıktan da elentirik alacan (çok sıkı fıkı olma ama) o kadar. ;)

Yorum bağlantısı
Misafir

Hayırlısı olsun abi.

Ama araca takıp heba etme bence. Adı üzerinde aksiyon kamera. Su geçirmez, darbe dayanımlı. Dal denizlere, tak kaskına bin motora, atla uçaktan paraşütle, yerde yuvarlan, duvara kafa at filan yani. Aksiyonsuz çekim istemezuk ona göre..  ;)  :D

Yorum bağlantısı
Ahmet Kaleli
(düzenlendi)

Okan hangi amaçla kullanılıyor bu kamera? Kerem hocanın dediği gibi her türlü aktivitede kullanıllıyor mu?Deniz altı falan...

tarihinde Ahmet Kaleli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

:D  :D  :D  ben yüzme bilmem Keremim .kiiiimmm benmi paraşütle atlıcam ahanda buldum benim canavarın birine vereyim en iyi aksiyon onlarda koltuk tepesi, masa tepesi ne varsa  :D  :D  :D

Okan hangi amaçla kullanılıyor bu kamera?

Ah bir bilsem kardeşim Olgunun gazına geldik aldık işte  :D  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...