İçeriğe Yönlendir

Gearbest'ten Extra Para Kazanmak ( Videolu )

Olgu Erhan

Recommended Posts

Olgu Erhan
(düzenlendi)
Arkadaşlar Gearbest'ten aldığınız ürünlere Yorum resim video çekip My reviews kısmından inceleme bıraktıkça $ kazanıyorsunuz hesaba ekliyorlar.

Benim yaptığım incelemelerden $13.72 birikmiş bir sonraki siparişte indirim yapacağım.

ARtık gearbestin yeni uygulaması ile teslim aldığınız kargoya onay verince 0.4 $ daha extra geçiyor hesabınıza  :) 1.2 tl bir click ile miss  :)

Darısı Sizin Başınıza :) 

B4zoBQ.jpg

Ki yolda gelecek ürünler gelince  onlarada yaparsam + 17.60 $ daha eklenecek hesabıma

jj6z7D.jpg

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

İnanırmısınız az evvel gelmiş olan kamera için bir onay sayfası vs varmı diye baktım (Banggood'da onay veriyorsunuz) bulamadım baktım review bırak diyor dedim kim uğraşacak şimdi foto yükle link ekle vs vs :) Uğraşabilen için güzel bir avantaj..

Teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Eskiden olsa ugrasirdim ama vakit yok artik :) Oğlumun doğumgününü için kumandalı arazi aracı düşünüyorum buradan sıkıntısı gelir mi alan var mi? Gerçi geç kaldım yetişmez ama merak ettim.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

Eskiden olsa ugrasirdim ama vakit yok artik :) Oğlumun doğumgününü için kumandalı arazi aracı düşünüyorum buradan sıkıntısı gelir mi alan var mi? Gerçi geç kaldım yetişmez ama merak ettim.

Yetişmez bence en az 30-40 gün ortalama.

Şansa bazen 18 günde kapıda oluyor.

Ben 40 parçadan fazla ürün aldım site sağlam sıkıntısız geliyor.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

3 yaş için nasıl birşey almak gerek max 200 lira, bilginiz var mi Araçlar konusunda da.

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Güzel cihaz yeterki bu tip motorları olsun ve GPS alıcısı olsun güzel bir keyif sürersiniz. Yada Dji Phantom serisi en meşhur seridir bu konuda 1. modeli piyasada 800TL - 1000 TL arasında bulunmakta 2. el olarak..

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

Güzel cihaz yeterki bu tip motorları olsun ve GPS alıcısı olsun güzel bir keyif sürersiniz. Yada Dji Phantom serisi en meşhur seridir bu konuda 1. modeli piyasada 800TL - 1000 TL arasında bulunmakta 2. el olarak..

1 serisi menzili kısa, cx20 1 tık yukarıda. Yurtdışı iyi bir indirim denk gelmek üzere. Cx 20 için.

http://drones.ireviews.com/2015-best-drones-review

Cx20 diğer adıyla quanum nova 2014 Aralık ayında, 2015 yılı içerisinde alınması gereken ilk 5 quad arasında gösterilmiş..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

1 serisi menzili kısa, cx20 1 tık yukarıda. Yurtdışı iyi bir indirim denk gelmek üzere. Cx 20 için.

http://drones.ireviews.com/2015-best-drones-review

Cx20 diğer adıyla quanum nova 2014 Aralık ayında, 2015 yılı içerisinde alınması gereken ilk 5 quad arasında gösterilmiş..

Bayağı bir fiyat farkı var, değer mi bu alete yatırım yapmaya?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Bayağı bir fiyat farkı var, değer mi bu alete yatırım yapmaya?

Kamera takıcam dediğinizde minımum düzgün performansı bu cihazla alırsınız.

Yedek parçası bol ve ucuz bu konularda çok önemli.

DJI phatom serisi alıp bir yedek pili için 300-500 tl arası vermek zor geliyor bana :(

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Kamera takıcam dediğinizde minımum düzgün performansı bu cihazla alırsınız.

Yedek parçası bol ve ucuz bu konularda çok önemli.

DJI phatom serisi alıp bir yedek pili için 300-500 tl arası vermek zor geliyor bana :(

Alıp biraz eğlenmek için kabul edilebilir bir fiyat gerçekten, dediğiniz gibi binlerce lira dökmek gereksiz benim için de.

Yorum bağlantısı
TamerErdoğan

Olgu bey süper görünüyor alet..gearbestten bana alınabilecek araç kamerası tavsiye edermisiniz 40$a kadar falan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

3 yaş için nasıl birşey almak gerek max 200 lira, bilginiz var mi Araçlar konusunda da.

Almayanı dövüyorlar bu fiyata :)

Millet 3 er 3 er aldı DH forumda.

http://m.everbuying.net/product1075018.html

ec64c93f619b362ea0bb67d6b559cf0c.jpg

Bu arada everbuying net ile gearbest aynı firma.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Teşekkür ederim Olgu bey, bende ufaktan bakınca gözüme bu ilişmişti şimdi kafamda soru işareti kalmadı.

http://www.hepsiburada.com/rcx-812-buggy-4-kanal-uzaktan-kumandali-araba-1-10-gri-p-OYUNREEL812KG

6 kasıma yetişmeyeceği için şimdilik bunu alıp ilerde bu bozulursa P1803 alırım artık. 100 liraya İstanbulda P1803 ü satanda olmuş ama kaçırmışım :(

konuya gelirsek sadece kamera aldım 2 dolar gelmiş bile :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Olgu Erhan

ARtık gearbestin yeni uygulaması ile teslim aldığınız kargoya onay verince 0.4 $ daha extra geçiyor hesabınıza :) 1.2 tl bir click ile miss :)

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Gearbestte şöyle bir masabaşı işimiz olamadı be [emoji327] [emoji576] [emoji41]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Mutlaka izlemeniz gereken, uygulayınca alışverişlerinizde iyi indirim alacağınız güzel bir video oldu arkadaşlar. Basit gibi görünse de düzenlemesi baya vaktimi aldı umarım beğenirsiniz, işinize yarar

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Bende 5 dolar kullanıp pil al-Din ama 2 aufir gelmedi, ptt ye gidip soracağım artık.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Bende 5 dolar kullanıp pil al-Din ama 2 aufir gelmedi, ptt ye gidip soracağım artık.

40$ altı ürünleri takipsiz yollarlar çok geç gelir + 50 gün fln.

Ucuz alışverişler için + 1.99 $ ödeyip takip no alırsak ancak çabuk gelmekte.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...