İçeriğe Yönlendir

Gearbest'ten Extra Para Kazanmak ( Videolu )

Olgu Erhan

Recommended Posts

Ahmet İhsan Akşen

Aliexpres de fiyat sınırı olmadan takip no veriyorlar o yüzden gearbest de fiyat sınırı olduğunu bilmiyordum. Üstteki iki sipariş ali den biri 11 dolar. Alttaki iki sipariş 2 buçuk ay önceki 20 dolarlık gearbest siparişi.

ce2c1951ca9ff5e1d029f951bd2aea9c.jpg

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Aliexpres de fiyat sınırı olmadan takip no veriyorlar o yüzden gearbest de fiyat sınırı olduğunu bilmiyordum. Üstteki iki sipariş ali den biri 11 dolar. Alttaki iki sipariş 2 buçuk ay önceki 20 dolarlık gearbest siparişi.

ce2c1951ca9ff5e1d029f951bd2aea9c.jpg

Aliexpress sitesinde ucuz ürünlerin %90 'ında sahte takip nosu veriyorlar. Takip edilemiyor. Tabi istisnalar kaideyi bozmaz :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ali de 50 kusur üründe tek fire oldu onda da para iadesi 3 gün içinde gelmişti bana.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

Ali de 50 kusur üründe tek fire oldu onda da para iadesi 3 gün içinde gelmişti bana.

Aliexpress süper site yahu yanlış anlaşılmasın benimde çok fazla alışverişim var daha 15 gün önce bunu aldım :

http://www.aliexpress.com/item/Wholel-Metal-LED-ROCKET-2Channel-UHF-Handheld-Wireless-Microphone-System-for-Stage-Karaoke-Great-Sound/2034828962.html

A2 benim üyelik orada. Hatta yaptığım yorum altta çıkmış  :D

QZjD3k.jpg

Ama Gearbest sitesinde de güzel Puan $ akışı var :) Dün yaptığım incelemelere puan yüklemişler. 48 $ dan 70 $ a çıkmış puanlar  :shok:

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

Çağlar Bayur  Ahmet İhsan Akşen

Mesela demin 103 $ tutarında sipariş geçtim ve 30.94 $ puan indirimi ile bu sipariş 72.20 $ a geldi. Burada geçtiğim siparişlere elime gelince yapacağım yorum ve resimler yardımı ile gelen puanlar ortalama 15 $ tutacaktır.

Yani kısaca 103 $ tutan sipariş 57 $ a inmiş oldu.

Bu siparişte aldıklarım:

BEnim çocuğa oyuncak,

şarj cihazım için adaptör,

pil şarj cihazım için çoklayıcı,

2 adet kulaklık ( isteyen arkadaşlar var ),

1 akrabamızın bebeği oldu ona bebek izleme IP cam ( 1 arkadaşımızda hamile 1 tanede ona doğum hediyesi ) 

Hem çocuğumu sevindirdim hemde arkadaşlarıma güzel bir bebek hediyesi + helikopterim için yedek parçalar. Tüm bunları Aliexpress yada Türkiye'den almaya kalksam bu kadar ucuza getirmek imkansız olacaktı. 

7M4yPL.jpg

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...