İçeriğe Yönlendir

Kuga - Race Chip

Emre Ayaz

Recommended Posts

Hakan Atuğ

Bir çok markanın yazılımı var ama yazılımı motora uyguladığınızda aracınız garanti kapsamı dışında kalıyor. Bu sebeple Racechip harici takıldığı servise giderken bile çıkarabilirsiniz veya aracı satınca çıkarabilirsiniz, tabi yeniden Kuga alırsanız [emoji3]

Yorum bağlantısı
Turhan Onat
(düzenlendi)

Yazılım konusunda size servise giderken yardımcı oluyorlar. Yani orj yazılımı geri yüklüyorlar . Bu arada aracın yazılımının değiştirildiğini de fark edilmesi çok zor. Race chip konusu muamma. Çok memnun olanlar olduğu gibi motor bitiren insanlarda var. 

tarihinde Turhan Onat tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hakan Atuğ

Birde Digital NOS çıkmış, yani pedal commander Elektronik gaz pedalı tepkime cihazı fiyatı 650 TL gaz pedalındaki tepkime yavaşlığını gideriyor youtube dd bir çok video var. Buna ne dersiniz

Yorum bağlantısı
Turhan Onat

Kardeşim kendi aracına taktı. Alışana kadar araç sürekli patinajla kalktı. Şimdi alıştı değişen bir şey yok. Bunu alacağınıza pedala biraz daha basılabilinir ama pratikte iyi bir his yaşattığı da kesin.

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Turhan Onat

Emre bey, Merhaba  Güncelde Race chip ultimedia 990 Tl olarak önerildi. Siz halen bu chip i kullanıyormusunuz, en önemlisi tavsiye edermisiniz? Tüketiminiz ne durumda? Yaşadığınız herhangi bir uygunsuzluk var mı?

Bu arada superchip içinde 1400 fiyat aldım. Artık karar aşamasındayım.

Teşekkürler.yazılım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Emre bey, Merhaba  Güncelde Race chip ultimedia 990 Tl olarak önerildi. Siz halen bu chip i kullanıyormusunuz, en önemlisi tavsiye edermisiniz? Tüketiminiz ne durumda? Yaşadığınız herhangi bir uygunsuzluk var mı?

Bu arada superchip içinde 1400 fiyat aldım. Artık karar aşamasındayım.

Teşekkürler.yazılım 

Focus Ecoboost aracım varken Superchips Bluefin ile kullandım. Yaygın Tork malum Ecoboost araçların karakteristik özelliği ilk olarak yaygın torktan kurtulacaksınız, 20hp 40nm Tork diye hatırlıyorum değerleri ki fazlasıyla 1.6 Ecoboost tatminkar kıvama geliyor, diğer üründen ise onu tavsiye ederim.
Kolay gelsin.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Turhan Onat
49 dakika önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Focus Ecoboost aracım varken Superchips Bluefin ile kullandım. Yaygın Tork malum Ecoboost araçların karakteristik özelliği ilk olarak yaygın torktan kurtulacaksınız, 20hp 40nm Tork diye hatırlıyorum değerleri ki fazlasıyla 1.6 Ecoboost tatminkar kıvama geliyor, diğer üründen ise onu tavsiye ederim.
Kolay gelsin.

Superchips yazılım ile bluefin arasında tercih kararınızı nasıl verdiniz?  Birde bluefin aracınızda olumlu .olumsuz ne gibi etkileri oldu. 

Not: BTMaslak  race chip muadili ürününüz varmı diye sorduğumda aşağıdaki yanıtı aldım.

"Yazılım haricinde malesef Box/Modül olarak bir uygulama aracınıza yapılmamaktadır."

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
 Superchips yazılım ile bluefin arasında tercih kararınızı nasıl verdiniz?  Birde bluefin aracınızda olumlu .olumsuz ne gibi etkileri oldu. 

Not: BTMaslak  race chip muadili ürününüz varmı diye sorduğumda aşağıdaki yanıtı aldım.
"Yazılım haricinde malesef Box/Modül olarak bir uygulama aracınıza yapılmamaktadır."

Araç bir arkadaşımın idi başka bir arkadaşıma sattı sonra ben aldım. Ben aldığımda satan arkadaşım Superchips Bluefin yine benim tavsiyem üzerime almış ve kullanmaya başlamıştı.
Yazılım ile garanti vb sıkıntınız varsa kafanızda Bluefin ile 5dk da araç orjinal haline dönüyor 5dk da 20hp 40nm aktif oluyor...
Ben kullanım süresince çok memnun kaldım, araç çok keyifli hale geliyor, tepkileri daha hızlı, tork hissedilir hale geliyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...