İçeriğe Yönlendir

Sygic Android Navigasyon Kısa Bir Süre İçin Bedava

Emrah Altun

Recommended Posts

Emrah Altun

Arkadaşlar Sygic navigasyon programı android için kısa bir süreliğine indirime girmiş. İhtiyacı olan, şurda dursun bir gün lazım olur diyen şuradaki adresten indirebilir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

7 gün kilitsiz kullanım uyarısı verdi

Nerde yazıyor ücretsiz olduğunu ?

Yorum bağlantısı

Arkadaşlar Sygic navigasyon programı android için kısa bir süreliğine indirime girmiş. İhtiyacı olan, şurda dursun bir gün lazım olur diyen şuradaki adresten indirebilir.

İndirdim Emrah. Sağol kardeşim. Peki mesela ürün 1 ay sonra ücretli oldu diyelim. Biz halen ücretsizden devam edebileceğiz değil mi?

Yorum bağlantısı
Serdar Çekiç

ben uzun zamandır bunu kullanıyorum. kardeşim çok iyi anlar bu işlerden. bi siteden bulmuş full versiyonunu ücretsiz. güzel program. tavsiye ederim. bu yaz istanbuldan ardahana gittim sygic ile. kocaeline gittim. direk kapıya kadar götürdü

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin
(düzenlendi)

bize devamlı lazım oluyor navigasyon, tabletde here maps kullanıyorum ücretsiz o da. %90 memnunun, gitceğiniz yere götürüyor sonuçta ama bazen yolu uzatıyor.

sygic in de ücretsiz versiyounu var ama sessiz, devamlı takip etmen gerekir..

tarihinde Osman Bilgin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emrah Altun
(düzenlendi)

7 gün kilitsiz kullanım uyarısı verdi

Nerde yazıyor ücretsiz olduğunu ?

Şöyle bir mail geldi abi. 3 Saat önce geldi bana.

00000190.png

tarihinde Emrah Altun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Hanoğlu

Ben iosta çok önceden bedava yüklemiştim ve çok kullanışlı işime yarıyor.

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Sygic çok güzel bir yazılım. "Here" de ücretsiz olanlardan en iyisi ben çok memnunum. Sygic için,  internet de türkü aramak işe yarıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

IOS'ta mevcut mu bilmiyorum ama Android'de Yandex Navigasyon kullanıyorum. Hem ücretsiz hem de yol durumuna göre en uygun yolu çiziyor. Beni navigasyon programına para vermekten ya da yasa dışı lisansı kırılmış program kullanmaktan kurtardı.

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Sygic ve Here'nin en büyük özelliği internete ihtiyaç duymamasıdır. GPS ile çalışır. Yandex of modu var galiba ama internet bağlantısı ister. İnternet hesabınız yoksa veya yurt dışındaysanız çok işe yararlar.

Emre, Gps li navileri uçak da giderken dene çok komik oluyor.(sesini kapat tabi)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

Ben uzun zamandır NAVIGON kullanıyorum son derece başarılı. aşağıdaki linkten APK dosyasını indirebilirsiniz. Program adroid işletim sistemine uygundur. İndirmeden önce telefonunuzdaki güvenlik kısmından " Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme" kısmını açık hale getirmeniz gerekiyor.

http://www.fullprogramlarindir.com/navigon-navigasyon-map-turkce-android-apk-full-indir.html

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Ben igo sygic yandex kullandım şuan en başarılısı here maps ve copilot

Yorum bağlantısı
Turhan Onat

Programı indirip kurdum. Bu gün deneme de yaptım gerçekten güzel. Yalnız sesli yönlendirmeyi bir türlü çalıştıramadım. 

Yorum bağlantısı

Ben igo sygic yandex kullandım şuan en başarılısı here maps ve copilot

Hepsini anladim ama igo bunlarin abisi gibidir. Surekli guncellenen kendi haritalarini kullanan bir program. Gecenlerde Ankara icersinde ilk defa here'yi whatsap konum bildirimine gore tarif et diyerek gittim ve yanlis yere getirdi. Her zaman oldugu gibi yasal surum igo'yu actim ve gidecegim yere goturdu. Igo'yu 5 senedir Türkiye'nin her yerinde Igdir, Kars,Agri dahil olmak uzere kullandim ki 2 sene onceydi bu seyahatlerin cogu, verdigim paraya her zaman degdigini dusunurum.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı

Google maps ses desteği tr ye geldi.

Ben google maps üzerinden üçüncü parti uygulamalarla sygic yada igo kullanıyorum. Önce google maps üzerinde yeri buluyorum ondan sonra paylaş butonundan sygic ile veya igo ile paylaş dediğinde sorunsuz.

Yorum bağlantısı

Google maps ses desteği tr ye geldi.

Ben google maps üzerinden üçüncü parti uygulamalarla sygic yada igo kullanıyorum. Önce google maps üzerinde yeri buluyorum ondan sonra paylaş butonundan sygic ile veya igo ile paylaş dediğinde sorunsuz.

Bende paylas dedigimde igo da here de gelmiyor.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

igo da dinamik trafik bilgisi var mı? yandex'i ben özellikle dinamik trafik bilgisi ve yorumlar için kullanıyorum. bugüne kadar üzmedi. Tek yapmanız gereken arama sonucunda bulduğu yeri zoom yapıp kontrol etmek. başka bir mahalle ya da şehri bulabiliyor.

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

igo da dinamik trafik bilgisi var mı? yandex'i ben özellikle dinamik trafik bilgisi ve yorumlar için kullanıyorum. bugüne kadar üzmedi. Tek yapmanız gereken arama sonucunda bulduğu yeri zoom yapıp kontrol etmek. başka bir mahalle ya da şehri bulabiliyor.

Markette satilan surumde mevcut. Navigasyon cihazlarinda degisiyor.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

iphone da da navmii kullanıyorum, şimdi de tablete indiriyorum, here maps de balıkesir köy yollarında sıkıntı yaşamıştım ama navmii yolları gösteriyor, navmii de de raklam çok ama beleş olunca bal gibi geliyor:=) here maps sesli yönlendirmede de gayet başarılı.. haa çok daha öncesi igo kullanmıştım tablete de paralı olarak indirecekdim ama google play deki igo benim tabletin ekran çözünürlüğüne uymuyor, velhasım here maps yeterli... bal gibi:=)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...