İçeriğe Yönlendir

Dünyada Ilk ! -Ambarella A12 Chipset- Araç Kamerası D201 (Inceleme)

Olgu Erhan

Recommended Posts

Olgu Erhan
(düzenlendi)

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_246783.html  indirim kodu : CAR18OFF  96.69 $ fiyata düşüyor.

Yepyeni Ambarella A12 işlemciye sahip araç kameramız geldi Arkadaşlar  :fisir:

YrP7l2.jpg

Capcanlı renkler, 2560x1440P ile en yüksek çözünürlük, süper ses kaydı :yess:

RBY1YZ.jpgvRQ10R.jpg

PBJ977.jpg

GEce çekimlerindeki Fardan kaynaklı Plaka parlaması çok çok azalmış  :oghk:

Konu güncellenecek, kayıpsız netlikler eklenecek.

Daha iyisi çıkana kadar en iyisi bu !!  :vampir:

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

oovvv harika kardeşim aliminyum kasa zaten malzeme kalitesi kendini belli ediyordu cihazda bu arada uzay mekinde gelmiş oh mis Olgu kardeşim bizi uzaya götür tura  :D  :good1:  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

oovvv harika kardeşim aliminyum kasa zaten malzeme kalitesi kendini belli ediyordu cihazda bu arada uzay mekinde gelmiş oh mis Olgu kardeşim bizi uzaya götür tura  :D  :good1:  :nazar:

:biggrin:  :biggrin:  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Olgu, bu cihaz kaç gb'lık hafıza kartı destekliyor ve kesintisiz kaç saat kayıt yapabiliyor.? 

içeriğinde hafıza kartı var mı?

valla kutuda 528 gb destekler yazıyor. ( ciddi ) içinde hafıza kartı yok. Mantıklı olan 64 gb almak  :good1:  6 saat kadar yapar sonra eskiden itibaren silerek devam eder.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Bizim a118c lerin çöp oldugunu kanıtladıgın tesekkurler olgu abi :)

Öyle deneyin ben yeni aldım gelmedi bile :)
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Kapasitörlü mü?

Pilli, hiç bir ambarella chipsetli kamerada nedense kapasitör kullanmıyorlar.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
İlhan Gülcan

olgu hocam bu kameranında gps modülü cam tutacağındaymış acaba mini 806 daki gps sorunu bundada olurmu ne dersin? :D

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

olgu hocam bu kameranında gps modülü cam tutacağındaymış acaba mini 806 daki gps sorunu bundada olurmu ne dersin? :D

Gps modülü ayrıca takılıyor. Kablolu yani bütünleşik değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

indirim kodu : OlguD201 ile 99 $ fiyata düşüyor.

YrP7l2.jpg

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ömer Gözcü
(düzenlendi)

Olgu bey, belki çok kolaycılığa kaçan bir soru olacak ama bu modeli diğerlerine kıyasla önerir misiniz? Biliyorum pillilerde özellikle yazın sıcakta şişme vs problemleri olur diyorsunuz ama... Birbirinden güzel ve farklı özellikte kameralar var, alayım diyorum kararsız kalıyorum.

tarihinde Ömer Gözcü tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Olgu bey, belki çok kolaycılığa kaçan bir soru olacak ama bu modeli diğerlerine kıyasla önerir misiniz? Biliyorum pillilerde özellikle yazın sıcakta şişme vs problemleri olur diyorsunuz ama... Birbirinden güzel ve farklı özellikte kameralar var, alayım diyorum kararsız kalıyorum.

DEvamlı yenisi çıkıyor :)

Yorum bağlantısı
Misafir

,İndirim kodu ile : 96.99 $

Jn2LbJ.jpg

gu bey ben ürünü beğendim. Tavsiye ederseniz almak istiyorum. Ayrıca yedek pil alacağım. Peki bu kamerayı usb veya çakmaklığa bağlamadan elektrik tesisatı yapabilirmiyiz. Ortalama kargo süresi kaç gün ve güvenilir mi acaba
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

gu bey ben ürünü beğendim. Tavsiye ederseniz almak istiyorum. Ayrıca yedek pil alacağım. Peki bu kamerayı usb veya çakmaklığa bağlamadan elektrik tesisatı yapabilirmiyiz. Ortalama kargo süresi kaç gün ve güvenilir mi acaba

Kamera 5 volt ile çalışıyor onu atlamadan elektrik tesisatı ( adaptörünü devre dışı bırakmadan ) yapılabilir. Forumda elektrik uzmanları var linkler olacak açılan onlara bakarım. Firma güvenilir ama arada kesin paypal kullanın. Ortalama 3 -4 hafta diyelim. Paypal sizi 180 gün korumaya alır.

Pil olayını içini hiç açmadığım için bilemiyorum onu acele etmeyin bence.

Netlik ve kalite anlamında en iyi cihaz diyebilirim kesinlikle.

Buradaki konuda Gearbestten satın alıp gelme süresini paylaşmış forumdaşlarımız http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/277446-s%C3%BCper-kamera-49-indirimde-free-kargo-videoyu-izleyin/page-3

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...