İçeriğe Yönlendir

Mondi Parladı Seramik Kaplama Cila

R.Onur Yılmaz

Recommended Posts

Sertaç Karginer

Güle güle kullanın bu kaplamanın ucuz yollusu zr53 tür forumda uygulayan arkadaşlar var yanlız kendiniz yapmanız gerekiyor. Seramik kaplamada son yıllarda Türkiye'de yapılmaya başlandı güzel bir uygulama fakat benim gibi pasta cila işini kendi yapanlar için bu rakamlar çok yüksek geliyor... :)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

şu an çok güzel görünüyor. Köksal bey bu konuların piridir. konuyu görünce onun yapacağı yorumu merak ediyorum.

mis gibi olmuş ALLAH kaza bela vermesin ve vaşşş 700 TL iyi paraymış.Köksalım gelir şimdi :D:D

Aman abilerim naptınız yahu :)

carpro cquartz seramik kaplama 3m pasta iç detayda ne kullandılar malzeme bilmiyorum ama

bu gittiğim yer tanıdık güvendiğim bir yer oda oyle soyledı sana yaklasık %60a yakın ındırım yapıyorum dedi arkadaş da essek değil yapacaktı

:)

Hayırlı olsun aracın öncesi yok ama sonrası iyi görünüyor. Kullanılan markalar iyi markalar, eğer polisajda güzel işçilik yaptılar ise değerinde bir uygulama olmuş. Güle güle kullanın.

Kritik soru gelsin, kil uygulaması yapıldı mı?

Farklı markalarda ürünler kaliteli olsa da işçilikler oldukça farklı olabiliyor

http://www.detailturkey.net/index.php?threads/22616/

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

Aman abilerim naptınız yahu :)

Hayırlı olsun aracın öncesi yok ama sonrası iyi görünüyor. Kullanılan markalar iyi markalar, eğer polisajda güzel işçilik yaptılar ise değerinde bir uygulama olmuş. Güle güle kullanın.

Kritik soru gelsin, kil uygulaması yapıldı mı?

Farklı markalarda ürünler kaliteli olsa da işçilikler oldukça farklı olabiliyor

http://www.detailturkey.net/index.php?threads/22616/

şimdi bu tür bir uygulama için 700 lira verince üçüncü fotoda sol dikiz aynası altı aydınlatma lambasının kapı sacındaki yansımasındaki örümcek ağı kalıntılarını görünce ne demek lazım. yoksa ben mi yanlış görüyorum. fotoya biraz dikkatli bakınca sanki wax öncesi işlemler biraz hızlıca geçirilmiş hissi uyandırdı bende.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bu fiyata seramik kaplama bedava.. tek başına bin tl üzeri isterler..

nasiol al, ne binlirası kardeş  :D  

Güzel parlamış Onur bey, bana göre uçuk paralar 700 liralar, şahsen vermiyorum kendim hallediyorum, elbette sonuç çok güzel görünüyor, güle güle kullanın :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

şimdi bu tür bir uygulama için 700 lira verince üçüncü fotoda sol dikiz aynası altı aydınlatma lambasının kapı sacındaki yansımasındaki örümcek ağı kalıntılarını görünce ne demek lazım. yoksa ben mi yanlış görüyorum. fotoya biraz dikkatli bakınca sanki wax öncesi işlemler biraz hızlıca geçirilmiş hissi uyandırdı bende.

Abi fotoların geneli uzaktan çekildiği için zaten çok belli olmuyor ama ayna altında görülen izler üstten geçilip çok da çiziklerin giderilmediğini gösteriyor(ben halen tam olarak göremiyorum, genel bir pus var fotoda ben onu belki kapı boyalıdır diye düşündüm). Gri renk bu tip kusurları iyi kapatıyor, çok çok yakından olmadıkça belli etmiyor, koyu renkler gibi değil.

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Gökhan Kalağan
(düzenlendi)

Aracınız çok güzel olmuş iyi günlerde kullanın.Yaptırmış olduğunuz işlemler için gayet uygun bir rakam ödemişsiniz,söylediğiniz gibi dost işi olmuş..İçiyle dışıyla tertemiz bir araca binmek gibisi yoktur.Allah nazarlardan sakınsın.

tarihinde Gökhan Kalağan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Ali Yıldırım00

700 tl nin içinde seramik kaplama pastacila boya koruma su kaydırıcı tavan taban koltuk plastık aksam göğüs koruma ve temizlik bagaj temizliği motor temizleme jant temizleme banada biraz fazla gibi geldi ama adamlar işini çok iyi yaptılar bi ara baktım napıyo bunlar diye adam jant bıjonlarını parlatıyodu :)

Abi şu yaptırdığın yerin adresini ve numarası alabilir miyim
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...