İçeriğe Yönlendir

Mondi Parladı Seramik Kaplama Cila

R.Onur Yılmaz

Recommended Posts

R.Onur Yılmaz
(düzenlendi)

Arkadaşlar seramik kaplama diye bir cila varmış araca ondan yaptık(ilk başta pek inanmadı seramik ne len :nea:  dedim ama) araba gri olmasına rağmen çok güzel parladı   :) :bravo:

OBpyVz.jpg

zY7JaO.jpg

yRrzN9.jpg

WELGgP.jpg

7Pry6r.jpg

tarihinde Hakan Erken tarafından düzenlendi
Lütfen yazı fontlarını değiştirmeyiniz.
  • Beğen 9
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Diğer cila ile farkı nedir ?Kendiniz mi yaptınız yoksa  yaptırdınız mı ? Maliyet nedir ?

Yorum bağlantısı

Arkadaşlar seramik kaplama diye bir cila varmış araca ondan yaptık(ilk başta pek inanmadı seramik ne len :nea:  dedim ama) araba gri olmasına rağmen çok güzel parladı :bravo:  :)

R.Onur Bey;

Konunuz uygun bölüme alınmıştır.

Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Valla cillop denilir böyle temizliğe.. Gıcır gıcır olmuş sizmi uyguladınız yoksa bir yerdemi yaptırttınız ?

Yorum bağlantısı
R.Onur Yılmaz

Ben yapmadım yaptılar:) keşke yapabilsem :) ankarada şaşmazda gıcır diye bir yer var kullanılan malzemenin adı carpro cquartz maliyeti şöyle ben detaylı iç temizleme (tavan taban koltuk kapı yanları ) göğüs bunlarıda yaptırdım birde seramik cila hepsi 700 tl tuttu 

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Seramik kaplamalar ilk başta çok güzel oluyor fakat bir süre sonra çok belirgin kılcal çizikler oluşuyor.Umarım başınıza gelmez.

Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Murat Birinci

MaşaALLAH .Çok şık olmuş. Allah kaza, bela vermesin. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

dayanıklı koruma olarak sermaik kaplama terimi kullnılıyor. cila ve parlkalık öncesindeki malzeme ile yapılıyor

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

şu an çok güzel görünüyor. Köksal bey bu konuların piridir. konuyu görünce onun yapacağı yorumu merak ediyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

mis gibi olmuş ALLAH kaza bela vermesin ve vaşşş 700 TL iyi paraymış.Köksalım gelir şimdi  :D  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
R.Onur Yılmaz

MaşaALLAH .Çok şık olmuş. Allah kaza, bela vermesin. 

çok sağolun  :good1:

şu an çok güzel görünüyor. Köksal bey bu konuların piridir. konuyu görünce onun yapacağı yorumu merak ediyorum.

fikirlerine her zaman açığım :)

mis gibi olmuş ALLAH kaza bela vermesin ve vaşşş 700 TL iyi paraymış.Köksalım gelir şimdi  :D  :D

vallaga iyi para verdik 5 taksıt yaptı ama arabanın içi civatalara kadar temizlediler içi çok güzel oldu :)

Çok çok güzel gözüküyor.

Maşallah :nazar:

çok sagolun

Yorum bağlantısı
R.Onur Yılmaz

700 tl nin içinde seramik kaplama pastacila boya koruma su kaydırıcı tavan taban koltuk plastık aksam göğüs koruma ve temizlik bagaj temizliği motor temizleme jant temizleme banada biraz fazla gibi geldi ama adamlar işini çok iyi yaptılar bi ara baktım napıyo bunlar diye adam jant bıjonlarını parlatıyodu :)

Yorum bağlantısı
R.Onur Yılmaz

Sonuç güzel olmuş, kullanılan malzeme ne acaba?

carpro cquartz seramik kaplama 3m pasta iç detayda ne kullandılar malzeme bilmiyorum ama 

Bu fiyata seramik kaplama bedava.. tek başına bin tl üzeri isterler..

bu gittiğim yer tanıdık güvendiğim bir yer oda oyle soyledı sana yaklasık %60a yakın ındırım yapıyorum dedi arkadaş da essek değil yapacaktı

:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bu fiyat normal, kullanılan ürün bayağı iyi, eğer hakkı ile yapıldıysa iyi fiyat, güle güle kullanın maşallah

Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

Off Off Onur Bey Maşallahı var aracınızın cila filan hikaye sizde arabanızın üstüne titriyenlerdensiniz satılacağı zaman haberimiz olsun lütfen (:

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Güzel olmuş, güle güle kullanın. Benim arabamda da var seramik kaplama. BAsınçlı tabancayla yıkatmayın arabayı bir süre...

Yorum bağlantısı
Atilla Atun

Antalyada aracına gore fiyat veriyorlar.

Önce arabayı görelim sonra kaç kat atılacak o size bağlı siz karar veriyorsunuz.

9 kat a kadar atılıyormuş.

Ben vazgeçtim sonra bir kaç video izleyince.

Yorum bağlantısı
R.Onur Yılmaz

Çok tesekkurler arkadaşlar vallaga yaptırdık işte parlasın diye:)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...