İçeriğe Yönlendir

2016 Renault Fluence

Misafir

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

öndeki logoyu gözümüze sokmasalar olmaz, mütevazi olun be kardeşim, bune, Bugatti sanki  :angry: renosun sen...

Logonun saçma büyüklüğü hariç şekil olarak reno düzelmeye devam ediyor, bu gidiş iyi ama hala liste dışı bir marka benim için  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 8
Yorum bağlantısı

öndeki logoyu gözümüze sokmasalar olmaz, mütevazi olun be kardeşim, bune, Bugatti sanki  :angry: renosun sen...

Logonun saçma büyüklüğü hariç şekil olarak reno düzelmeye devam ediyor, bu gidiş iyi ama hala liste dışı bir marka benim için  :D

+1 Resmen görgüsüzlük.

Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

Renault - Nissan C platformunda bir araç olacak gibi görünüyor. Yeniden Megane serisiyle pararlel bir tasarıma gitmişler. 

Sonunda Renault C segmenti sedanında (bence) çirkin Samsung SM3 izlerinden kurtulacak. En büyük rakibi Fiat Egea'dan daha hoş bir tasarımı var.

Logo konusundaki yorumlarınıza bende katılıyorum. Affedersiniz çok matah bir şeymiş gibi "At nalı" kadar arabanın önüne koyuyorlar o logoyu...

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Renault logosu en güzel logolardan biri ve yakışıyor. Ayrıca Mercedes daha büyüğünü koyunca oluyor da Renault koyunca neden olmuyor.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yanda ki solungaçlar ne işe yarıyor?

Hem fakir hemde cahilsin. onlar ayrodinamik vibrasyon sistemli sinyal lamba yuvaları

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Hem fakir hemde cahilsin. onlar ayrodinamik vibrasyon sistemli sinyal lamba yuvaları

Vibrasyon derken?  :shok:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Vibrasyon derken?  :shok:

Plastik kısımların dağılmasını önlerken yaydığı kıpraşımlarlada kuçuların tamponu yemesine caydırıcı etki yapıyor demek  :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Plastik kısımların dağılmasını önlerken yaydığı kıpraşımlarlada kuçuların tamponu yemesine caydırıcı etki yapıyor demek  :D

Ohooo ben çok başka yerdeymişim  :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Tasarım berbattan güzele doğru hızla gelişti, motor zaten güzel, bakalım içi nasıl, onuda düzelttip logoyuda gözümüze sokmazlarsa bu iş olacak gibi...

tahmin ettiğim gibi, iç kısımda daha birkaç senelik evrime ihtiyacı var....

Renault-Megane-2016.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

öndeki logoyu gözümüze sokmasalar olmaz, mütevazi olun be kardeşim, bune, Bugatti sanki :angry: renosun sen...

Logonun saçma büyüklüğü hariç şekil olarak reno düzelmeye devam ediyor, bu gidiş iyi ama hala liste dışı bir marka benim için :D

Abi o logo değil havalandırma deliği
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Logonun buyumesi muhtemelen Renault'un marka algisinin yukselmesi ve araclarina guvenmesinden kaynaklidir. Satin alma kararini verdirmek davranis bilimlerine iyi hitap etmekten gecer. Renault demek ki bu asamalara eristi biz farkinda olmadan.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

iyi de bunlar render..

fabrika çıkışı değil. birileri merdiven altında hafta sonu çizmiş o kadar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Renault logosu en güzel logolardan biri ve yakışıyor. Ayrıca Mercedes daha büyüğünü koyunca oluyor da Renault koyunca neden olmuyor.

+1

zllpQB.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...