İçeriğe Yönlendir

2016 Renault Fluence

Misafir

Recommended Posts

Ertuğrul Büber

Bence tasarım çok hoş olmuş,iç malzeme kalitesi iyiyse 10 numara

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bir çok sitede baktım, resimdeki araç Talisman'dan devşirme. Sadece farlar değiştirilmiş. Fluence için bir görüntü yok.

Yorum bağlantısı

Bir çok sitede baktım, resimdeki araç Talisman'dan devşirme. Sadece farlar değiştirilmiş. Fluence için bir görüntü yok.

Gerçek spy fotoları şimdilik bu kadar.

ZQ7V4g.jpg

lrvylB.jpg

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Renault - Nissan C platformunda bir araç olacak gibi görünüyor. Yeniden Megane serisiyle pararlel bir tasarıma gitmişler. 

Sonunda Renault C segmenti sedanında (bence) çirkin Samsung SM3 izlerinden kurtulacak. En büyük rakibi Fiat Egea'dan daha hoş bir tasarımı var.

Logo konusundaki yorumlarınıza bende katılıyorum. Affedersiniz çok matah bir şeymiş gibi "At nalı" kadar arabanın önüne koyuyorlar o logoyu...

Egea B plus değil mi ? C olarak geçmiyor sanırım..

Yorum bağlantısı
Alparslan Özaslan
(düzenlendi)

on yıl doğan SL ye bindikten sonra 2011 fulence aracımı sıfır olarak aldım.içi gerçekten(özellikle ön tarafı)geniş.hevesli olarak beşinci yılın sonunda bir virajda arka tarafını atması sonucu yedi sekiz sefer döndükten sonra bariyerlere girdim.aracın ön tarafı dağıldı.sase ve kabin tarafında hiçbir şey olmadı.ön tampon farlar sis farları ön kaput,radyatörler(iki taneymiş)ve önde ufak tefek parçalar dağıldı çamurluklarda bişey yok.hızım 70 km de ve emniyet kemerleri takılıydı.serv,s,n çıkardığı tutar 17.500  tl kasko bedeli 34.800  tl piyasası 35-3800 tl idi ve kasko 32.00 tl teklif etti.(daha önce bir tır sol arka çamurluğa takmıi ve 3750 TL tampon ve çamurlık değişmi olmuştu)tutarı yükseltmedi.ve razı oldum.sonra hgava yastıkları açılmadığı için şikayette bulundum.servis raporu kemerler takılı ve çalışıyor ancak vurma hızı yavaş olduğu için açılmamış raporu tuttu o saat yeni düşündüğüm araç fulence benmi için bitti.ve 2014 focus 3 aldım.buna binen kadar fluenceye boşa binmişim dedim.fluenceyle 120 km geçince araç altından uçacak gibi hissediyordum.tek artısı focusa göre genişliği birde yüksekliği.Allah kimseye kaza vermesin.

http://imgur.com/IcQfT0o

http://imgur.com/2PQGa8J

tarihinde Alparslan Özaslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

Fiat'ın ürün gamında C diye konumlandırdığını düşünüyorum ama eminde değilim. Dediğin gibi de olabilir...

Egea B plus değil mi ? C olarak geçmiyor sanırım..

Yorum bağlantısı
Levent Eksen

dCi gibi şahane bir motoru olduktan sonra, at arabası yapsın yine satar.. Yüzü gözü farketmez, kalbi güzel :) 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Diğer organlar olmadan o kalp spazm geçirir yalnız  :D  motoru mersoya takmışlar dünya varmış demiş  :D  :p

Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

Logoya araba takmışlar :D

Logo çok hoşuma gitti kesin alırım ben bu arabayı :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...