İçeriğe Yönlendir

Ranger - Sabahları Çok Geç Alıyor

Kazım Korkmaz

Recommended Posts

Kazım Korkmaz

Merhaba arkadaşlar aracım 2004 model 4x4 2 sene önce -30 derecede 2 kere marşa basmakla alan araç bu kış mevsimin de 20 defa basıyorum anca alıyor dün sanayide kızdırma rolisi mi ne ona baktırdım sorun yok desiler buji 1 tanesi patlakmış o değişti az önce tekrar denedim almıyor çok uğraştırıyor antifiriz de dün değişti akü de sıfırı takıldı sorun nerede sizce

Birde sabah zorlarken ekzosdan siyah kara dumn atıyor sizce sorun nerede yaedımcı olursanız sevinirim malüm hastam var gece fln arabayla uğraşmak istemiyorum

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Merhaba arkadaşlar aracım 2004 model 4x4 2 sene önce -30 derecede 2 kere marşa basmakla alan araç bu kış mevsimin de 20 defa basıyorum anca alıyor dün sanayide kızdırma rolisi mi ne ona baktırdım sorun yok desiler buji 1 tanesi patlakmış o değişti az önce tekrar denedim almıyor çok uğraştırıyor antifiriz de dün değişti akü de sıfırı takıldı sorun nerede sizce

Birde sabah zorlarken ekzosdan siyah kara dumn atıyor sizce sorun nerede yaedımcı olursanız sevinirim malüm hastam var gece fln arabayla uğraşmak istemiyorum

Mazot filtresi değişti mi ? Ayrıca mazot pompası da kontrol edilmeli.

Yorum bağlantısı
Kazım Korkmaz

Yok mazot filtre değişmedi mazot pompasını kontrol ettikten sonra bikgilendireceğim

Yorum bağlantısı
Kazım Korkmaz

Bugün tekrar buji biri değişti bakalım yarına net sonuvu alırız

Yorum bağlantısı
Koray Yiğit

Hocam akünün orada bulunan sigorta kutusunda bulunan 60a sigortayi kontrol ettirdinizmi. Başıma geldi bende bu gün ögrendim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

havaların tam yeni soğuduğu ve görece ani düşmesine göre uygun yakıt haenüz gelmemeiş olmabilir. fazla kurcalamdan istasyondan bu bilgiyi sorun .

Yorum bağlantısı
Koray Yiğit

Emme manifoldu bağlantılarında gevşeklik varsada aracın ilk çalışmasını etkilemektedir. Kazım bey durumla ilgili son durumu bizlerle paylaşırmısınız.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...

geçmiş olsun... bir de silindir kapak contasında kaçak olduğu zaman akşamdan yanma odasına su sızar ve sabah geç çalışma + duman olur diye biliyorum.... umarım öyle bişi değildir...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...