İçeriğe Yönlendir

Yeni E Serisi’Nin İç Mekanı Böyle Olacak

Misafir

Recommended Posts

Serhat ipeksoy

Çok çok ruhsuz hale gelmiş diyebilirim o nasıl bir gösterge multimedya panelidir. Berlin duvarı...

dokunmatik bile değil

Yorum bağlantısı
Ali Herdem

Mercedes'e böyle şeyler yakışmıyor nerede o eski Mercedesler, Mercedes'in ağır çizgisini koruması lazım

Varmı W140'ın üzerine bir mercedes her anlamda W140 Mercedesin jübilesi gibi birşeyi oldu

Efsane bu kasa gerçekten

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

adamın gözlere bak, bakmaktan evrim geçirmiş mutasyona uğramış, disko mod merso yapmışlar, yahu adamı kör eder bu alet  :D  buna reno motoruda korlarsa seyreyle sirki  :p

406790818200.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Çok fazla detay araba için iyi değil gerçekten.. Ben gece yolculuklarında gösterge ışıklarına yavaş yavaş tahammül edememeye başladım. Bundan alabileceğim tarihte de zaten bana araba sürdürmezler. Sıkıntı yok ne yaparsa yapsın.. :D

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Mercedes diyince araba piyasasının ağır abilerinden gelir akla.  Tamam ulaşmak şu an için imkansız ama ulaşabilecek gücüm olsaydı da beğenmezdim. Ağır abi gitmiş .

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Önceden Mercedes deyince hemen beğenirdik. En iyisiyi en güzeliydi. Şimdi yeni nesilleri beğenmek için kendimi zorluyorum. Mercedes zorla kendini beğendirtmemeli... İnsanda soru işareti bırakıyorsa (ki bende bırakıyor) bir sıkıntı var... 

2007'ye kadar mercedes avangarte'ın hakkaten merso olduğu yıllardı. Şimdiki çıkan modeller birbirinin hem kopyası hemde toplaması gibi. S'den E, E'den C çıkartmışlar gibi gerçekten beğenmek dersen 2007 makyajlı kasa E280cdi candır. Abi sana tamamen katılıyorum.

Arkadaş parasını geçtimde hastayım şu kasalara:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-turkiye-de-tek-36000-km-de-2010-trafige-cikisli-251238698/detay

tarihinde Burak Erdin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Enis Sever

Aracın içi çok hoş olmuş Mercedes yine klasını konuşturmuş

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...