İçeriğe Yönlendir

Passat Variant 1.4 Tsi, Focus Titanium Sw, Grand C- Max

Fatih Alp

Recommended Posts

Fatih Alp

Arkadaslar arac danisma bolumunden geriye dogru 5-6 sayfa gittim lakin goremedim.

Baslikta belirttigim araci almak uzereyim. Iki cocuk var ve iki gun once hb ghia aracimi sattim.

Station wagon arac dusunuyorum. Passat varian ve Titanium Sw arasinsayim. Cok performans bekleyen biri degilim. Bagajli ve arka koltuğa oturulunca tavani yuksek bir arac olsun istiyorum. C max dusundum fakat onlarda da 2007 den sonra otomatik sanzuman yok. Alacagim aracta en kafama takilan mevzu sanzuman. Aceba cmax'lardaki gibi sanziman arizasi bu serilerde de kronik olarak var mi? Alacagim arac benzinli titanium otomatik. Model 2011.

Pazartesi kismetse gidip expere sokacagiz. Son olarak sizlere danisip fikir almayi uygun gordum.

Simdiden tesekkur ederim.

Not: Eger konumla alakali baslik varsa link'te alabilirim...

Yorum bağlantısı

Fatih Bey,kronik sıkıntısı olan motor 1.6 tdci cvt şanzumandır,sizin bahsettiğiniz araç modelinden baz alırsak benzinli ve hiç bir sıkıntısı olmayan motor tipidir.

İyice baktırıp size uyarsa alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı

Gonul ister tabi audi fakat motor buyuk ve cok pahali ve asiyor boyumu.

sizin bulduğunuz araç kaç tl,ilan varsa bakıp ona göre karar verebiliriz,daha çok yardımcı olabiliriz

Yorum bağlantısı
Fatih Alp

Tesekkur ederim Hakan Bey.

Degerlendiriyorum.

Ekstradan diger arkadaslarinda gorus tavsiye yonlendirme ve yorumlarina bakarak iki gun icerisinde karar vermek durumundayim.

Lutfen arac hakkinda arti & eksi herturlu yorum ve goruse ihtiyacim var.

Bu araci inceleyebilecegim detayli bir link te olabilir.

Yorum bağlantısı

Tesekkur ederim Hakan Bey.

Degerlendiriyorum.

Ekstradan diger arkadaslarinda gorus tavsiye yonlendirme ve yorumlarina bakarak iki gun icerisinde karar vermek durumundayim.

Lutfen arac hakkinda arti & eksi herturlu yorum ve goruse ihtiyacim var.

Bu araci inceleyebilecegim detayli bir link te olabilir.

siz aracın ilan nosu koyun buraya bi bakalım 

Yorum bağlantısı
Fatih Alp

Arac 2011 model titanium sw kasa.

bursa ve ankarada var sitede.

Birde bi arkadas vesile olacak onada eskisehire gidip bakacaz. Km 105000 de. Degisen yok boya yok lpg 5 ay olmus takilali. 41bin istiyor. O kadar yani

Yorum bağlantısı
Fatih Alp
Fatih Alp

Valla iletisime gecebilirimAyhan Onaran arkadasla.

Satilik arac ilanlarinda var mi burada forumda?

Yorum bağlantısı

bursadaki araç 2015 in 14 nisanında alınmış,arkadaşın birde gürsuda arsa ilanı var,bu işlerle ilgileniyo olabilir

araca gelirsek performans olarak bişey beklemeyin 100 beygir araç,pişman edebilir.

Yorum bağlantısı
Fatih Alp

Performans beklemiyorum ailemle 100 km hizda memlekete gidip gelecez yukumuz cok oluyo 2001 focus hb ghia aracimi sattim 7 yil binip. Onu aratmayacak duzeyde ise sikinti yok.

Yorum bağlantısı

Performans beklemiyorum ailemle 100 km hizda memlekete gidip gelecez yukumuz cok oluyo 2001 focus hb ghia aracimi sattim 7 yil binip. Onu aratmayacak duzeyde ise sikinti yok.

40 bin verdikten sonra dizel bir araç benim tercihimdir,yinede fena durmuyor,detaylı baktırılıp alınabilir

Yorum bağlantısı
Turhan Onat

Bunun 2006 model  ghia olanını LPG takılı olarak  140000 km kullandım. Bir kere bile alt takım yapmadım. Alan arkadaş kapsamlı check up yaptırdı. Araca 10 üzerinden 8 verdiler. Demem o ki çok güzel bir araçtır kendileri yalnız tüketimi şehir içinde 10lt den aşağı inmez. Performansı vasattır.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ayhan onaran arkadasin arac ilani varmi aceba?

Araç malum sitede ilana çıktı..  İlan no : 252161191 

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

4 ileri şanzıman çok eski sorunsuz konforlu ama performans fakiri..Benimde 2011 Titanium Sedan Focus 2.5 aracım vardı.pek tahammül edilecek bir motor şanzıman kombinasyonu değil bence..ne kadar aile olsanızda performansla işiniz olmasada 0-100 ü 14 sn civarında olan bir araç..ben beğenmedim..

Yorum bağlantısı
Fatih Alp

Bu 1.6 titanium ile  1.6 Collection modelleri arasında donanım vs vs ne farklar var aceba?

İlandaki araç 7 bin km de lakin 1.6 Collection modeli.

Araba kıyaslama da bu kasanın  "1.6 Collection" modelini bulamadım da.

4 ileri şanzıman çok eski sorunsuz konforlu ama performans fakiri..Benimde 2011 Titanium Sedan Focus 2.5 aracım vardı.pek tahammül edilecek bir motor şanzıman kombinasyonu değil bence..ne kadar aile olsanızda performansla işiniz olmasada 0-100 ü 14 sn civarında olan bir araç..ben beğenmedim..

Kullanan kişi olarak haklısınızdır.

Benim sattığım arac ta 2001 focus hb ghia idi.

2011 Focus titanium sw otomatik ile kıyaslarsam eski aracımı.

Ondaki rahatlığı bulamazmıyım.

Ghiadan da mı kötü bu sw titanium?

:( :(

Yorum bağlantısı
Turhan Onat

Arabayı çok da öldürmeyelim. Öyle gitmez bir araç da değildir. Otomatik de biraz ağır kalsa da  triptonik vites olduğundan alırsın manuele basar gidersin. Tüketim için Lpg varsa sorun yok.

GHİA ile titanium aynı donanımdır olarak biliyorum ben. Belki birkaç farklılık vardır. Bu aracın konforal ( ön +arka koltuk ) yönüne bana göre laf edilmez. Özellikle arka koltuk çoğu araçtan iyi ve geniştir.

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Arabayı çok da öldürmeyelim. Öyle gitmez bir araç da değildir. Otomatik de biraz ağır kalsa da  triptonik vites olduğundan alırsın manuele basar gidersin. Tüketim için Lpg varsa sorun yok.

GHİA ile titanium aynı donanımdır olarak biliyorum ben. Belki birkaç farklılık vardır. Bu aracın konforal ( ön +arka koltuk ) yönüne bana göre laf edilmez. Özellikle arka koltuk çoğu araçtan iyi ve geniştir.

Işıkta kartala geçildiğimi bilirim..kasa ağır 100 hp ve 80 de 4.vitese atıyor sonrası hep 4 ..sattığımda 26 000 km.de idi..Cruze gitmez derlerki hakikaten gitmez çok hantaldır ama F2.5 da ondan aşağı kalmaz..sollama falan çok zor..öyle çokda gitmez bir araba yani...

Bu 1.6 titanium ile  1.6 Collection modelleri arasında donanım vs vs ne farklar var aceba?

İlandaki araç 7 bin km de lakin 1.6 Collection modeli.

Araba kıyaslama da bu kasanın  "1.6 Collection" modelini bulamadım da.

Kullanan kişi olarak haklısınızdır.

Benim sattığım arac ta 2001 focus hb ghia idi.

2011 Focus titanium sw otomatik ile kıyaslarsam eski aracımı.

Ondaki rahatlığı bulamazmıyım.

Ghiadan da mı kötü bu sw titanium?

:( :(

Ben rahat değil demedim..:) sadece günümüz teknolojisinin çok gerisinde bir motor ve şanzıman..kasada ağır..120-130 la giderken stabildir iyide yol tutar yormaz güven verir vs.ama o hızlara gelene kadar adamı fıtık eder :)

Yorum bağlantısı
Fatih Alp

Işıkta kartala geçildiğimi bilirim..kasa ağır 100 hp ve 80 de 4.vitese atıyor sonrası hep 4 ..sattığımda 26 000 km.de idi..Cruze gitmez derlerki hakikaten gitmez çok hantaldır ama F2.5 da ondan aşağı kalmaz..sollama falan çok zor..öyle çokda gitmez bir araba yani...

Ben rahat değil demedim.. :) sadece günümüz teknolojisinin çok gerisinde bir motor ve şanzıman..kasada ağır..120-130 la giderken stabildir iyide yol tutar yormaz güven verir vs.ama o hızlara gelene kadar adamı fıtık eder :)

Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...