İçeriğe Yönlendir

Tampon Sürtmesi

Altan Onuk

Recommended Posts

Altan Onuk

Arkadaşlar biri tampona sürtmüş

Nasıl yaptırabilirim ne çıkar masrafı?

0NQlMW.jpg

Bir de ön tarafta böyle bir boya atması var

A6pnRX.jpg

Yorum bağlantısı
Serhad İncedere

Pasta-cila üstüne kasko varsa mini onarımdan yapılır, kasko yoksa rotüşla halledilir sanırım.

Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Önce iyi bir şekilde silin, temizleyin üstündeki siyah izi. Sanırım siyah plastik tamponlu bir araç değmiş. Sonra da kendiniz yapabiliyorsanız rötüş atın yada sanayide bir ustaya götürün ufak bir rötüşle iki yeride kapatır. [emoji4]

Yorum bağlantısı

Öncelikle geçmiş olsun.

Siyah izler pasta ile çıkar fakat beyaz çizikler kalacaktır onun üstüne de rutuş yaparak,en ucuz şekilde hatayı yok edebilirsiniz.

Ön taraftaki vernik atmasıdır,yıkamacılardaki basınçlı su en büyük sebebidir ve oraya boyadan başka bir çözüm yolu yok ne yazık ki.

Aracınız eğer kaskolu ise.

Kaskoda mini onarım hakkınız var ise ücretsizde yaptırabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

geçmiş olsun .rabbim beterinden saklasın

Sürtme olan kısım kilede çıkar pastaylada ben kille çıkarırdım

ön taraf boya malesef ve tüm Abilerimin kardeşlerimin dedi gibi kaskoluysa mini onarımdan yaptıra bilirsiniz

Yorum bağlantısı
Altan Onuk

Öncelikle geçmiş olsun.

Siyah izler pasta ile çıkar fakat beyaz çizikler kalacaktır onun üstüne de rutuş yaparak,en ucuz şekilde hatayı yok edebilirsiniz.

Ön taraftaki vernik atmasıdır,yıkamacılardaki basınçlı su en büyük sebebidir ve oraya boyadan başka bir çözüm yolu yok ne yazık ki.

Aracınız eğer kaskolu ise.

Kaskoda mini onarım hakkınız var ise ücretsizde yaptırabilirsiniz.

geçmiş olsun .rabbim beterinden saklasın

Sürtme olan kısım kilede çıkar pastaylada ben kille çıkarırdım

ön taraf boya malesef ve tüm Abilerimin kardeşlerimin dedi gibi kaskoluysa mini onarımdan yaptıra bilirsiniz

Çok teşekkür ederim .Allah kimseye kaza vermesin.park ederken sürtmüş muhtemelen.

Kasko var ama kaskomuz sağolsun Sompo Japan mini onarımı tramere sokuyor.

Okan hocam bu bahsettiğiniz kil nasıl bir malzeme nereden alabilirim.Boyanın üstüne baya işlemiş bu siyah leke

İstanbul içinde tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır Hakan hocam boya için

Yorum bağlantısı

İstanbul içinde tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır Hakan hocam boya için

Forumdan Çağlar Bayur abimiz ile temasa geçebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Öncelikle geçmiş olsun.

http://www.sanalpazar.com/3m-kil-oto-boya-temizleme-clay-bar-kil-hamuru-180gr/i-42835261

Kil ilandaki ürün .Kili uygularken bir fıs fıs yardımıyla yüzeye sabunlu su püskürterek yüzeyde kilin kayması sağlanır.Oyun hamuru gibi bişey zaten.Dikkat edin yere falan düşerse birdaha kullanmayın.sadece o kısım değil tüm aracınızı bununla temizleyebilirsiniz.Üstüne birde pasta cila arabanız tertemiz olur.Bence çamurluğu boyatmayın gereksizyere.Ön tamponda keyfinize göre ben olsam boyatmam öylece kalır yani :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Öncelikle geçmiş olsun.

http://www.sanalpazar.com/3m-kil-oto-boya-temizleme-clay-bar-kil-hamuru-180gr/i-42835261

Kil ilandaki ürün .Kili uygularken bir fıs fıs yardımıyla yüzeye sabunlu su püskürterek yüzeyde kilin kayması sağlanır.Oyun hamuru gibi bişey zaten.Dikkat edin yere falan düşerse birdaha kullanmayın.sadece o kısım değil tüm aracınızı bununla temizleyebilirsiniz.Üstüne birde pasta cila arabanız tertemiz olur.Bence çamurluğu boyatmayın gereksizyere.Ön tamponda keyfinize göre ben olsam boyatmam öylece kalır yani :)

Aynen böle birşek  ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...