İçeriğe Yönlendir

Cyclone Navigasyon Ses Sorunu

Çağlar Binici

Recommended Posts

Çağlar Binici

Merhabalar öncelikle ;

Cyclone Navigasyon cihazı yukarıda eklediğim videodaki sorunu yapıyor yardımcı olabilir misiniz yaşayan var mı aynı sorunu 

Sorunu gidermek için başvurduğum yöntemler

1- Araç servise sokuldu her zaman ki gibi bir sorun gözükmüyor dediler akü ölçtüler sadece

2- Akü seviyesi %75 iyi durumda akıllı sarj sistemi varmış arabada ilk 14 volt sonra 12 volta düşüyormuş servisin söylediği söz 

3 - Cyclone navigasyon cihazı arızalı dediler Sıfır (0) cihaz ile değişimi yapıldı

4 Araç kablo tesisatı kontrol edildi sorunsuz hoparlör test edildi sorunsuz çalışıyor 

5-orjinal teyp takıldı sorunsuz çalışıyor bütün aksamları 

Sorun devam ediyor su anda araç ilk çalıştırdığımda sesi yapıyor daha sonra kesiyor bazen de böyle sürekli yapıyor yardımcı olursanız çok sevinirim herkese iyi formlar 

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

hocam daha geçen gün aynısı başıma gelmişti çukura girdikçe geliyordu ama bende genelde birde motor sesinin ritmine görede inceden ses geliyordu. Hoparlörüm sağlamdı multimedya markam farklı ama arka sağ kapıdaydı sorun kendiliğinden düzeldi ama benim sorunun şundan sonra oldu ben arka cam açıkken yıkama makinesine girdim, kapıdan içeri koltuklara kapı döşemesinin altına su girmişti :) Biraz zor olacak ama bence sizde biraz bekleyin  :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bu cihazı takarken araç tarafı sokete bir ara parça takılıyor mu yoksa direkt mi takılıyor cihaza

Yorum bağlantısı
Çağlar Binici

hocam daha geçen gün aynısı başıma gelmişti çukura girdikçe geliyordu ama bende genelde birde motor sesinin ritmine görede inceden ses geliyordu. Hoparlörüm sağlamdı multimedya markam farklı ama arka sağ kapıdaydı sorun kendiliğinden düzeldi ama benim sorunun şundan sonra oldu ben arka cam açıkken yıkama makinesine girdim, kapıdan içeri koltuklara kapı döşemesinin altına su girmişti :) Biraz zor olacak ama bence sizde biraz bekleyin  :D

öncelikle çok teşekkürler ilgilendiginiz için biz bir aydır ugraşıyoruz bu durumu düzeltmeye 1 ayda ne su kalır ne başka birşey elektirik aksamda sıkıntı var ama neresinde :)

bu cihazı takarken araç tarafı sokete bir ara parça takılıyor mu yoksa direkt mi takılıyor cihaza

malesef ara soket yok direk araçla uyumlu hepsi araçtan gelen direk cihaza giriyor 

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

O zaman Allah sabır versin düzelene kadar neler çektim ne müzik zevki kaldı ne bişey :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Binici

O zaman Allah sabır versin düzelene kadar neler çektim ne müzik zevki kaldı ne bişey :D

sağolun bugun çare bulamadık artık araca mid takımı amfi taktık su an içinin sıkıntı yok gibi görünüyor :)

Yorum bağlantısı
Soner Özkan

Hocam bu genelde besleme ve soketten kaynaklanır. Soket sağlam oturdu gözüksede kablo jacka tam oturmayabilir, dikkatlice bakın derim. Önce beslemeyi adam akıllı avometre ile ölçün.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...