İçeriğe Yönlendir

Aracımı Ne Hale Getirdiler! (Bol Fotoğraf İçerir)

Alper Keskin

Recommended Posts

Sertaç Karginer

Elinize sağlık çok güzel bir iş çıkarmışsınız renkde aynı olunca kendi arabama bakıyor gibi oldum bir an... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Elinize sağlık çok güzel bir iş çıkarmışsınız renkde aynı olunca kendi arabama bakıyor gibi oldum bir an... :)

Teşekkürler hocam
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Elinize emeğimize sağlık. Buğra bu işi yapan bir iş yeri işletseymiş iflas edermiş.13 saatte bir araba :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Elinize emeğimize sağlık. Buğra bu işi yapan bir iş yeri işletseymiş iflas edermiş.13 saatte bir araba :)

:) oda alper yardım ettş araç ufak bide
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Alper kardeşim harika olmuş ellerinize sağlık...

Teşekkür ederim hocam

Hayy Maşallah. Çok sevdiğim bir hobi ellerinize emeklerinize saglik.

Verilen işçiliği çok beğendim. Güle güle güzel günlerde binin araciniza.

Çok teşekkür ederim. Buğra incelikli düşünür araçları görev icabı değil keyifle yapıyor. Bu kadar özenmesi ondan  :good1:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Buğra kardeşim samsuna uçak bileti al. Ben vereceğim parasını. Benim arabayı da adam edelim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Buğra kardeşim samsuna uçak bileti al. Ben vereceğim parasını. Benim arabayı da adam edelim.

Geliyim emrah :) ordanda memlekete geçerim 2,5 saat [emoji6]

Buğra'nın eline sağlık. Çok güzel olmuş. Güle güle kullanın. :nazar:

Teşekkürler abi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Buğra'nın eline sağlık. Çok güzel olmuş. Güle güle kullanın. :nazar:

Teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Valla süper olmuş ellerinize sağlı. :bravo::good1: Dur bakayım burdan kaç saat çekiyor  Hatay şimdi yola çıksam  1  saate Adapazarında olsam ordan.... :unsure2::biggrin:

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Valla süper olmuş ellerinize sağlı. :bravo::good1: Dur bakayım burdan kaç saat çekiyor  Hatay şimdi yola çıksam  1  saate Adapazarında olsam ordan.... :unsure2::biggrin:

Acelemiz yok yavaş yavaş gel ama dikkatli ol abi :)

Yorum bağlantısı

Rahatsız edici taş çizik izlerini göremedim ben gözler bozuk ya ondan heralde. :)

Jant seçimi çok kötü tiz oem bişeyler takıla :)

Yapılan işlemlerden sonra araç kendine gelmiş maşallah.

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Rahatsız edici taş çizik izlerini göremedim ben gözler bozuk ya ondan heralde. :)

Jant seçimi çok kötü tiz oem bişeyler takıla :)

Yapılan işlemlerden sonra araç kendine gelmiş maşallah.

Ferman verildi gereği yapıla[emoji6]

Valla süper olmuş ellerinize sağlı. :bravo::good1: Dur bakayım burdan kaç saat çekiyor Hatay şimdi yola çıksam 1 saate Adapazarında olsam ordan.... :unsure2: [emoji3]

:) biz geliyoduk istanbula
Yorum bağlantısı

Hay Maşallah elinize sağlık, güle güle kullan abi sen de :nazar: Arabaya 15 OEM bişey atılması lazım ama cidden o jantlar bozmuş, boya kendine gelmiş, simli görüntü candır :)

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Hay Maşallah elinize sağlık, güle güle kullan abi sen de :nazar: Arabaya 15 OEM bişey atılması lazım ama cidden o jantlar bozmuş, boya kendine gelmiş, simli görüntü candır :)

Teşekkür ederim Ozan daha iyileri senin olsun :good1: Jant değişimi ufukta görünmüyor. Bu şekilde idare edeceğiz :) Metalik renk farkını ciddi anlamda belli etti uygulamadan sonra...

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Kardeşim güle güle kullan emin ellere bırakmışsın aracı gerçekten çok farkediyo simli görünüm harika aklıma annemin araca sim mi döktün naptın dediği geldi cilaladığımda :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Kardeşim güle güle kullan emin ellere bırakmışsın aracı gerçekten çok farkediyo simli görünüm harika aklıma annemin araca sim mi döktün naptın dediği geldi cilaladığımda :D :D

İstanbulda bize bir adet Buğra lazım  :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...