İçeriğe Yönlendir

1 Ocak Sonrası Araç Satışı

Hakan Türkoğlu

Recommended Posts

Furkan Avcı

Abi ilerde nasip olursa senden araç almayı çok isterim  :)  aracın bakımı olsun temizliği olsun.. İnsanın gözü arkada kalmaz. Ben de araçların üzerine titriyorum ama seninki başka bir şey  :flowers:

İnşallah kardeşim aracım Ford olsaydı eminim ilanı açtığım gün giderdi :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

satıcı olsam. ocağın başında gelen alıcıya ödetirdim mtv yi.

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

arkadaşlar istesek te istemesek te aynı toplum içinde farklı düşünen binlerce insan arasında yaşıyoruz ve yaşadığımız toplumun da yazılı ve yazılı olmayan bazı ortak işleyiş düzenleri var. ülkemizde kaide basittir; notere gidildiğinde aracın satışının yapılabilmesi için güne bakılmaksızın içerisinde bulunulan 6 aylık MTV sinin ve geçmişe dönük borcunun olmaması esastır. yazılı olmayan toplumsal bir geleneğimiz ise alıcının satıcıya arabayı satışa engel her hangi bir durum olmaksızın teslim etmesidir.

bu yüzden bu konuda çok zorlayıcı olmamak gerekir. MTV ödenir ve araç satılır. ha satıcı ilanının fiyat olarak günceller ona bir şey demem mal onun karar onun. ama notere varıp ta hadi şu arabanın vergisini öde diyen adamdan araba maraba almam.

1 Şubatta alır abi o da [emoji16]

hay ağzın bal yesin Hamza. bak gördün mü demokraside çareler tükenmiyormuş. bekledin beklemeye 1 şubattan sonra alırsın sanki.

Yorum bağlantısı
Misafir

arkadaşlar istesek te istemesek te aynı toplum içinde farklı düşünen binlerce insan arasında yaşıyoruz ve yaşadığımız toplumun da yazılı ve yazılı olmayan bazı ortak işleyiş düzenleri var. ülkemizde kaide basittir; notere gidildiğinde aracın satışının yapılabilmesi için güne bakılmaksızın içerisinde bulunulan 6 aylık MTV sinin ve geçmişe dönük borcunun olmaması esastır. yazılı olmayan toplumsal bir geleneğimiz ise alıcının satıcıya arabayı satışa engel her hangi bir durum olmaksızın teslim etmesidir.

bu yüzden bu konuda çok zorlayıcı olmamak gerekir. MTV ödenir ve araç satılır. ha satıcı ilanının fiyat olarak günceller ona bir şey demem mal onun karar onun. ama notere varıp ta hadi şu arabanın vergisini öde diyen adamdan araba maraba almam.

hay ağzın bal yesin Hamza. bak gördün mü demokraside çareler tükenmiyormuş. bekledin beklemeye 1 şubattan sonra alırsın sanki.

Direk öde demez zaten kimse fiyatı artırır olur biter. [emoji106] [emoji6]
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

satıcı olsam. ocağın başında gelen alıcıya ödetirdim mtv yi.

Biri ocak başı mı dedi  :mangal:  :mangal:  :mangal:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

satmam gıcığım ruhsat benim

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Şimdiye kadar aldığım sattığım hiç bir araçta bunu pazarlık konusu yapmadım. Vergisini ödeyen adamdan satın aldım ve vergisini ödeyerek sattım hep..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...