İçeriğe Yönlendir

Passat 2.0 Tdi 4Motion 240 Bg 500 Nm Tork

Semih Usluer

Recommended Posts

Erdem Çağla

2000cc 140ps derken 100bg birden attı teknoloji. önemli olan motor ömrü bakalım yıllar ne gösterecek. 2,0 240ps passat 500 bin gidecek mi

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

mazda 6 da 2,2 dizel var 240 bin liralık, meraklıları var demek ki, yada benim göremediğimi gören, bilmediğimi bilen..

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

şimdi gençler bu araçlara alternatif üst segment mersedes öneriyorsunuz. ancak onların sıfırı çok çok yukarda. Şimdi diyelim ki rektörsünüz, valisiniz, kaymakamsınız ya da fabrikanız vs var ufaktan. sıfır almak zorundasınız. ya da kiralamak.  mersedes çok çok pahalıya geliyor. Ancak bu araçlar daha uygun olabiliyor. Gerek parasal gerekse "parayı çar çur ediyor" denmemesi için. 200 bine mersedes alsa ikinci el E250 göze batar. ama passat göze batmaz. üstelik bu 4 çeker vs vs. bazen göze batmamak gerekiyor.

öte yandan bu araçlar elbette zaten az satacak. bu bilinen birşey. ama isteyene var mı var..

mesela alltrack passat türkiyeye gelmiyor. gelse çok iyi olabilir.

http://www.volkswagen.de/de/models/passat-alltrack/galerie.html#/gal=4d094d453673aae480bde2cfe1bedfa8@1

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

şimdi gençler bu araçlara alternatif üst segment mersedes öneriyorsunuz. ancak onların sıfırı çok çok yukarda. Şimdi diyelim ki rektörsünüz, valisiniz, kaymakamsınız ya da fabrikanız vs var ufaktan. sıfır almak zorundasınız. ya da kiralamak.  mersedes çok çok pahalıya geliyor. Ancak bu araçlar daha uygun olabiliyor. Gerek parasal gerekse "parayı çar çur ediyor" denmemesi için. 200 bine mersedes alsa ikinci el E250 göze batar. ama passat göze batmaz. üstelik bu 4 çeker vs vs. bazen göze batmamak gerekiyor.

öte yandan bu araçlar elbette zaten az satacak. bu bilinen birşey. ama isteyene var mı var..

mesela alltrack passat türkiyeye gelmiyor. gelse çok iyi olabilir.

http://www.volkswagen.de/de/models/passat-alltrack/galerie.html#/gal=4d094d453673aae480bde2cfe1bedfa8@1

Hocam dediklerinize tamamen katılmakla beraber ben kendi kullanımım için söylemiştim.

Ama dediğiniz gibi alıcısı zaten normal kullanıcı olmayacaktır.

4-5 sene sonra ikinci ele düşünce alınır.

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

İyi hoş o paraya bmw mercedes alırız diyoruz da onları yetkili servisleri çok mu ucuz ? Açıkçası 2012 model bmw yi sanayiye götürmek istemem. 2 gün önce 2010 model üstü bir 3 kasa serisi bmw benzinlikte lpg alırken ortaya çıkan görüntü biraz garipti

Mertcim konuşmalarımız farazi, ben yukarıda 200 bin lirayı anca 1 milyon liralık mal/param olursa alırım mesela demiştim. buna bağlı olarak milyonluk biriysem servis ücretini düşünmem, yani 200 bin liraya araba alan adam ev alır gibi borca girerek değil parası çok olan alır:=) (istisnai durumlar çıkabalir) özel yada resmi kurumlar zaten bunu dert etmez..

Resmi kurumlar açısından Hoca nın dediği doğru, küçük ilçe bld. bir kaçı a6 almış, ben buna tepki gösterdim yazık değil mi 15 bin nüfus var yok, fluance neyine yetmiyor diye.. 200 binlik diye beliritlmedikçe passat almış derlerse o kadar dikkat çekmez..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

O zaman bu araba çok para verip de az para harcamış maskesi takmak isteyenlerin.

"200 bin verdim ama araba vallahi 120binlik 1.6TDI edasında çok param olsa BMW alırdım. BMW'den iyi kaçıyor orası ayrı ama vallah garibanız passat alabildik"

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

O zaman bu araba çok para verip de az para harcamış maskesi takmak isteyenlerin.

"200 bin verdim ama araba vallahi 120binlik 1.6TDI edasında çok param olsa BMW alırdım. BMW'den iyi kaçıyor orası ayrı ama vallah garibanız passat alabildik"

aynen doğru.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...