İçeriğe Yönlendir

Passat 2.0 Tdi 4Motion 240 Bg 500 Nm Tork

Semih Usluer

Recommended Posts

Semih Usluer

240 bg 500 nm tork diferansiyel kilit 0-100 6.1 sn 4*4 skandaldan sonra çıkarılmış sorunsuz motormuş?

Ve meşhur plotumuzun başına bir iş gelmeden bitirdiği bir test daha...

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Güzel araç. Videonun hepsini seyretmedim, fiyatını bilmiyorum. Şehirlerarası çok yol yapanlar için iyi bir tercih olabilir.

Yorum bağlantısı
Misafir

Yanlayan passat yapmışlar :)

Güzel araç. Videonun hepsini seyretmedim, fiyatını bilmiyorum. Şehirlerarası çok yol yapanlar için iyi bir tercih olabilir.

200 bin lira teleffuz ettiler :)

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

520 parası istiyorlar, aşırı fanatikleri belki alır.. yoksa mantıklı bir iş değil bana göre.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Burak Selver

200.000 tl ye bmw 3.20d , bmw 5.20i , mercedes c200 bluetec amg , e250 , cla180 cdi , audi a4,a5 2.0 tdi alabilirsiniz  :D  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

1 milyon luk malım/param olmadıktan sonra o paraları zaten vermem de ama versem de 320d xdrive alırım o paraya, sonrada bir yerine bir şey olacak diye binemem de öyle durur garajda:=)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Selver

bi passata binmek var bide mercedes bmw ye ama şimdi hocam hangisi daha karizma sizce  varsın 4 çeker olmasın adı yeter  :D

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Birkaç kere yolda gördüm, egzozlardan uyandım arkasını okuyunca vay bee demiştim. 

Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Kesinlikle hayvani bişey olmuş....

Yorum bağlantısı
Semih Usluer

bu saydıklarınızın hiçbiri 4 çeker değil.

Dik kilit de cabası tabi..
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

bi passata binmek var bide mercedes bmw ye ama şimdi hocam hangisi daha karizma sizce  varsın 4 çeker olmasın adı yeter  :D

Karizma konusu tartışılır.

Çünkü karizma kişide olmalı ve araç sırıtmamalı. Bu nedenle mesela mersedes makam araçları sırıtır. Hatta birçok özel sektörde de müteahhit / mobilyacı algısı yaratır (aramızdakileri tenzih ederim). Bu nedenle birçok kişi Audi ve BMW ye yönelir. Ancak BMW de de arka biraz rahatsızdır ve konfor azdır. Bunu sevmeyenler almaz. Geriye audi kalır.  o da zaten vw.   Bu şekildeki VW yi alacak olanlar markaya para vermem ben diyebilen adamlar olurlar.  Uzun dönemde ise araçların ikinci eli daha az düşer. Bugün ikinci el bir A6 dan insanlar bucak bucak, A8 den ise koşarak kaçıyorlar. 2.0 VW den ise kimse kaçmaz.

Karizma kişide olur bence. araçla karizma yapmaya kalkan hep arçta durmuyor ki kalkıp geliyor iki kelime konuşunca bitiyor zaten.

• Beğen 15
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Güzel araba...mükemmel performans...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Selver

Karizma konusu tartışılır.

Çünkü karizma kişide olmalı ve araç sırıtmamalı. Bu nedenle mesela mersedes makam araçları sırıtır. Hatta birçok özel sektörde de müteahhit / mobilyacı algısı yaratır (aramızdakileri tenzih ederim). Bu nedenle birçok kişi Audi ve BMW ye yönelir. Ancak BMW de de arka biraz rahatsızdır ve konfor azdır. Bunu sevmeyenler almaz. Geriye audi kalır.  o da zaten vw.   Bu şekildeki VW yi alacak olanlar markaya para vermem ben diyebilen adamlar olurlar.  Uzun dönemde ise araçların ikinci eli daha az düşer. Bugün ikinci el bir A6 dan insanlar bucak bucak, A8 den ise koşarak kaçıyorlar. 2.0 VW den ise kimse kaçmaz.

Karizma kişide olur bence. araçla karizma yapmaya kalkan hep arçta durmuyor ki kalkıp geliyor iki kelime konuşunca bitiyor zaten.

hocam çok doğru diyosunuz bu konu hakkında hep isyan etmişimdir görüyorum yollarda son model mercedes bmw araçlar birde bakıyorum içindekilere allahım diyorum bunlarda bile var bende neden yok diye  :D  hakkaten aracın içinde sırıtanlar var yani sanki aracı emanet almış gibi ayrıca dediğniz gibi almanyada yaşayan bir akrabam sen sanıyomusunki bu bmw mercedes falan almanya çok satıyo falan yok öyle birşey dedi almanyada en çok satan araç vw dir dedi sebebi ise her türlü kesime hitap eden araba üreticisi olmasıdr bizim ülkemizde yani türkiyede olduğu gibi sırf gösteriş olsun diye arabalara milyarlar saymıyorlar dedi alman halkı bu konularda bence çok tutumlu ve mantıklı davranıyorlar :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Çok güzelmiş :)

Dayımda daha yenisi vardı geçen sene. Motor iyiydi lakin amortisör körükleri arıza çıkartıyordu. Ravizyonuna 800 lira veriyordu...

.ör: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-eagle-motors-dan-2005-audi-2%2C7-quattro-allroad-avantgarde-234035852/detay

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

ne olursa olsun passata VW ne bu paralar verilmez benim gözümde..

S Classe'a binerim en azından arabanın hasıdır.

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Fiyatı 203 bin lira...

Net fiyatı 89.820 lira %90 ötv si 80.838 lira +%18 kdv si 30.718 lira...yani araba  bu ülkede yaşamıyor olsak gayet alınır vaziyet te...ama bildiğiniz gibi 2.0 ve üzeri araçlara seçilmiş ama hiç vergi vermeyen bir çoğunluk binmeli...biz mi...1,6 ya devam...neyimize yetmiyor...kimiz ki biz...

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Misafir

Şu adamın incelemeleri gram heyecanlandırmıyor. 

Saçma sapan bir anlatış şekli,devamlı arabanın yanlayabilme kabiliyeti vs.

Ha onu da beceremiyor,, tek yaptığı viraja hızlı girip lastiklerden ses çıkınca çığlık atması.

Firmalar nasıl araba yağdırıyor merak ediyorum. 

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Şimdi arkadaşlar tabiki karizma insanda Olmalı bunda hemfikiriz ama Şunuda unutmayalım kendimden örnek vereyim. Şimdiye kadar hiçbir zaman arabaya fazla para verme taraftarı değildim. Audi a4 2011 model 2.0 Tdi varken sattım 2011 model mondeo aldım. Ve aldığım günden itibaren benim için batıyor zorgünde dediler piyasada. Ama ben keyifle almıştım isteyen olunca hemen satıp Sıfır yeni kasa mondeo aldım bu sefer. Bunda da arsa sahiplerinin gözüne giremedik. Şimdi BMW 5.20 d var. Peşinde koştuğum arsa sahibi aynen şunu diyor yahu adamda para var 200 binliralık arabaya biniyor bu adam inşaatı bitirir diyor. Şimdi bu Peşinde koştuğum arsaya 2011 model mondeo ile veya Passat la gitsem bu Arsayı alabilirmiydim. Hayır alamazdım. Birçok müteahhit cebinde benzin parası yokken bu tip Araçlara biniyor neden dediğim sebepten dolayı. Nasrettin hocanın dediği gibi Ye Kürküm Ye. Kısaca ben 200 bin tl ye Passat değil 2013 model BMW yada Mercedes alırdım.

• Beğen 13
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Şu adamın incelemeleri gram heyecanlandırmıyor. 

Saçma sapan bir anlatış şekli,devamlı arabanın yanlayabilme kabiliyeti vs.

Ha onu da beceremiyor,, tek yaptığı viraja hızlı girip lastiklerden ses çıkınca çığlık atması.

Firmalar nasıl araba yağdırıyor merak ediyorum. 

Bu videosu için dedikleriniz doğru...ama ben farklı bir kaç  testini seyrettim...fena değil...bence passattan beklemediği bir  performansa aldı ve bunun tadını çıkarttı...

Yorum bağlantısı
Misafir

Bu videosu için dedikleriniz doğru...ama ben farklı bir kaç  testini seyrettim...fena değil...bence passattan beklemediği bir  performansa aldı ve bunun tadını çıkarttı...

hocam arkadan itiş tüm araçlarda bunu yapıyor genelde, arabadaki başta detaylara değinmiyor. Evet bu araç güçlü ancak neticede konfor odaklı D sınıfı bir araç, daha detaya girmeliydi 

Şimdi arkadaşlar tabiki karizma insanda Olmalı bunda hemfikiriz ama Şunuda unutmayalım kendimden örnek vereyim. Şimdiye kadar hiçbir zaman arabaya fazla para verme taraftarı değildim. Audi a4 2011 model 2.0 Tdi varken sattım 2011 model mondeo aldım. Ve aldığım günden itibaren benim için batıyor zorgünde dediler piyasada. Ama ben keyifle almıştım isteyen olunca hemen satıp Sıfır yeni kasa mondeo aldım bu sefer. Bunda da arsa sahiplerinin gözüne giremedik. Şimdi BMW 5.20 d var. Peşinde koştuğum arsa sahibi aynen şunu diyor yahu adamda para var 200 binliralık arabaya biniyor bu adam inşaatı bitirir diyor. Şimdi bu Peşinde koştuğum arsaya 2011 model mondeo ile veya Passat la gitsem bu Arsayı alabilirmiydim. Hayır alamazdım. Birçok müteahhit cebinde benzin parası yokken bu tip Araçlara biniyor neden dediğim sebepten dolayı. Nasrettin hocanın dediği gibi Ye Kürküm Ye. Kısaca ben 200 bin tl ye Passat değil 2013 model BMW yada Mercedes alırdım.

Dayım da müteahhitlik  yapıyor abi, ve dediklerinin aynısını yazmıştı.

1.9 pd130 passat'ı vardı ve çok seviyordu. ki hala durur kapısının önünde kullanmasa da .

Sırf bu imaj meselesi yüzünden yeni passat aldı, sonra o imajın eksik olduğunu farketti çünkü filo aracı muamelesi görüyordu.

Şuan A5 aldı bu sebeplerden

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...