İçeriğe Yönlendir

Yeni, En Yeni Mini 0826 Araç Kamerası Incelemesi

Olgu Erhan

Recommended Posts

Ömer Gözcü
(düzenlendi)

İncelemenizi seyrettim. Olgu bey; Dome D201'mi yoksa bunu mu tavsiye ederdiniz? Tabii ki bunun chipseti A7 diğerininki A12 ama belki bunu öne çıkaran başka şeyler vardır diye soruyorum. D201 şu an 96.99 dolar olmuş. Aradaki 20 dolar kadar fark önemli değil.

tarihinde Ömer Gözcü tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

İncelemenizi seyrettim. Olgu bey; Dome D201'mi yoksa bunu mu tavsiye ederdiniz? Tabii ki bunun chipseti A7 diğerininki A12 ama belki bunu öne çıkaran başka şeyler vardır diye soruyorum. D201 şu an 96.99 dolar olmuş. Aradaki 20 dolar kadar fark önemli değil.

Her iki kameranın kendine göre güzel tarafları var. Pratik ve kablo açısından rahatsız etmeyen birşey arıyorsanız 0826 gayet iyi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Bugün siparişimizi verdik.Hayırlısı.

Hayırlısı olsun, bu modelin en güzel tarafı;

Baktın sakat bir mahalleye park ettin etraf tekin değil 3 saniyede çıkart soketinden at cebine minik ve kuş kadar hafif bir kamera. Araca döndüğünde de soketli olduğu için takması gene 2-3 saniye sürer.

Aklıma gelmişken geçen seneler içinde bu modelin 0801 olanı için 30 saniyede kaç kere sök tak yaparım diye video çekmiştim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Kardeşim G1W mi yoksa 0801 mi sence ?

0801 2 sene önceki model yahu :)

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)
Yeni kayıpsız netlik örnekleri : Sabah yağmurlu hava izmir

Aynı çekimlerin Youtube yüklenmiş hali : Gerçek netlik için yukarıdaki Çekimleri indirip izlemelisiniz.

Not : Youtube şu an videoyu işliyor, ortalama 1 saat sonra 1080P seçeneği aktif olacaktır.

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Yeni kayıpsız netlik örnekleri : GECE yağmurlu hava izmir

Aynı çekimlerin Youtube yüklenmiş hali : Gerçek netlik için yukarıdaki Çekimleri indirip izlemelisiniz.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

1080P 45 Fps denemelerine bu sabah başladım.

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çimen

Bugün siparişimizi verdik.Hayırlısı.

Cihaz bugün elime ulaştı.bugüne kadar yurt dışı alışverişlerim de en kısa sürede gönderilen ürün.ayın 5 indr aldık 18 de teslim edildi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Cihaz bugün elime ulaştı.bugüne kadar yurt dışı alışverişlerim de en kısa sürede gönderilen ürün.ayın 5 indr aldık 18 de teslim edildi.

yahu gearbest kargoları hep yavaş gönderir siz Dhl fln mı seçtiniz de 13 günde geldi :)

Yorum bağlantısı
Uğur Çimen

yahu gearbest kargoları hep yavaş gönderir siz Dhl fln mı seçtiniz de 13 günde geldi :)

olgu abi hiç iletişime bile geçmedim.c.tesi çiğli ptt şubasine gelmiş pazartesi arkadaş sabahtan getirdi cihazı.Gerçekten çok hızlı oldu.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Güle güle kullanın, bizde iki aydır pil bekleyelim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çimen

olgu abi hiç iletişime bile geçmedim.c.tesi çiğli ptt şubasine gelmiş pazartesi arkadaş sabahtan getirdi cihazı.Gerçekten çok hızlı oldu.

Gece vardiyası bana yaramadı anlaşılan mesajını nasıl okuduysam artık olgu abi.otomatik (free) shipping seçmiştim.

Güle güle kullanın, bizde iki aydır pil bekleyelim :)

Teşekkür ederim.bazen gerçekte çok geç geliyor ürünler.benimde 19.11.2015 yarihinde aldığım ürün halen gelmedi.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

İşin kötüsü iki hafta yakın bu hafta sunu gidiyorum. Ne olacak bakalım.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
Olgu Erhan

Olgu abi gearbestten eken h9 aldim tam 6 gunde istanbula geldi

Yuh ya hıza bak  :koskos:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...