İçeriğe Yönlendir

Otomobil Dünyasından Kısa Haberler

Misafir

Recommended Posts

Guest Misafir

ı ıh motorin candır:=)

O da olur ama, sarj olayi cok enteresan geliyor bana.

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

O da olur ama, sarj olayi cok enteresan geliyor bana.

beni tedirgin eder ya biterse diye, petalleri de yok bisikletliler gibi bitse petalini çevirelim:=) biten şeyler beni strese sokuyor, kendiliğinden yenilense iyi olur... fatura yatırmayı hiç sevmem hepsi talimatta, kontörü hiç sevmem faturalıdır, benzinliğe gitmeyi bile sevmiyorum onun da talimatlı olanı olsa çok iyi olur:=)

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

beni tedirgin eder ya biterse diye, petalleri de yok bisikletliler gibi bitse petalini çevirelim:=) biten şeyler beni strese sokuyor, kendiliğinden yenilense iyi olur... fatura yatırmayı hiç sevmem hepsi talimatta, kontörü hiç sevmem faturalıdır, benzinliğe gitmeyi bile sevmiyorum onun da talimatlı olanı olsa çok iyi olur:=)

Aynen, ben de ondan stokcuyumdur hep, risk almayi sevmem.

Bir de benzini al cik, bunda nasil bekleyecegim, acil bir durumda.

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Aynen, ben de ondan stokcuyumdur hep, risk almayi sevmem.

Bir de benzini al cik, bunda nasil bekleyecegim, acil bir durumda.

3,5 saar de doluyor tesla.. traş makinelerin de acil şarj var 5 dk bunda da vardır belki :=) 

şehir içinde zaten ben arabayı sevmiyorum, en iyisi AT, bakacak yerim olsa imkanın olsa bi dk durmam, şehir içinde tıkır tıkır.. :=) ama bu durumumda en iyisi motor oluyor.. alacağım İnşaAllah zengin olursam off road tarzı, kendi yolunu kendi yapmayı sevenlerdenim, kaldırımdan merdivenden ineceğim çıkacağım :=) kırbaçı vuracağım yani:=)

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

3,5 saar de doluyor tesla.. traş makinelerin de acil şarj var 5 dk bunda da vardır belki :=)

şehir içinde zaten ben arabayı sevmiyorum, en iyisi AT, bakacak yerim olsa imkanın olsa bi dk durmam, şehir içinde tıkır tıkır.. :=) ama bu durumumda en iyisi motor oluyor.. alacağım İnşaAllah zengin olursam off road tarzı, kendi yolunu kendi yapmayı sevenlerdenim, kaldırımdan merdivenden ineceğim çıkacağım :=) kırbaçı vuracağım yani:=)

Ben daha telefonumun sarjiyla bas edemiyorum [emoji16][emoji16][emoji16] Surekli yanimda power bank tasiyorum:) Buna da olur mu ki [emoji23]

Sehir icinde benimki gibi kucuk araclar is goruyor ama, ben her zaman arac diyorum.

Motora girersek direk racing derim zaten o da olmaz artik :)

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Ben daha telefonumun sarjiyla bas edemiyorum [emoji16][emoji16][emoji16] Surekli yanimda power bank tasiyorum:) Buna da olur mu ki [emoji23]

Sehir icinde benimki gibi kucuk araclar is goruyor ama, ben her zaman arac diyorum.

Motora girersek direk racing derim zaten o da olmaz artik :)

arabada park sıkıntısı beni sinir ediyor, sırf o yüzden bile binmiyorum..

racing şehir içinde sıkıntı, pratik değil, kıvrak bir şey olması lazım kıvrak yazarken kısrak aklıma geldi at yaaa att :=)

olmaz derken yaştan dolayı mı? :=)

Yorum bağlantısı
Guest Misafir
(düzenlendi)

arabada park sıkıntısı beni sinir ediyor, sırf o yüzden bile binmiyorum..

racing şehir içinde sıkıntı, pratik değil, kıvrak bir şey olması lazım kıvrak yazarken kısrak aklıma geldi at yaaa att :=)

olmaz derken yaştan dolayı mı? :=)

Tarzdan dolayi :) ahahahahaha

Yasi var midir sizce racinglerin [emoji16][emoji16][emoji16]

tarihinde E. Ozlem Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Tarzdan dolayi :) ahahahahaha

Yasi var midir sizce racinglerin [emoji16][emoji16][emoji16]

bence var, malum bel ağrıları vs :p bence siz chopper a yönelin:=)

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

bence var, malum bel ağrıları vs :p bence siz chopper a yönelin:=)

Motor benim icin daha farkli bir yasam tarzini ifade ediyor. O sebeple; motor istemem :)

Otomobil devam:) Size alalim chopper [emoji5]

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Motor benim icin daha farkli bir yasam tarzini ifade ediyor. O sebeple; motor istemem :)

Otomobil devam:) Size alalim chopper [emoji5]

nasıl bir yaşam tarzıymış merak ettim:=)

bana off road uygun merdivenlerden inip çıkarken rahat olur :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

nasıl bir yaşam tarzıymış merak ettim:=)

bana off road uygun merdivenlerden inip çıkarken rahat olur :rolleyes:

Merdivenler :) İyiymis :)

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Merdivenler :) İyiymis :)

bmx bisiklietimle çok inerdim, kırılmadık yeri azdır, hala da duruyor.. :=) tazrına uygun sa verebilirim:=)

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

bmx bisiklietimle çok inerdim, kırılmadık yeri azdır, hala da duruyor.. :=) tazrına uygun sa verebilirim:=)

Siz kirmadi iseniz bir yerinizi sorun yok :)

Tarzim degil kucuklugumden beri beceremiyorum bisiklet surmeyi:) Dirseklerim dizlerim surekli yara bere olurdu [emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Siz kirmadi iseniz bir yerinizi sorun yok :)

Tarzim degil kucuklugumden beri beceremiyorum bisiklet surmeyi:) Dirseklerim dizlerim surekli yara bere olurdu [emoji23][emoji23]

çok şükür, bir yerim kırılmadı ama zavallı başım benden çok çekti 7-8 kaza geçirdim, hemde enteresan kazalar örn: tornavida kaşımın altından girdi üstünden çıktı:=)

bisikletsiz bir çocukluğa ben gerçekten üzülürüm, büyük bir eksi :=)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Olay bitti millet, bırakın yerde gitmeyi, bin buna, Google map ten yer seçin götürsün  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

çok şükür, bir yerim kırılmadı ama zavallı başım benden çok çekti 7-8 kaza geçirdim, hemde enteresan kazalar örn: tornavida kaşımın altından girdi üstünden çıktı:=)

bisikletsiz bir çocukluğa ben gerçekten üzülürüm, büyük bir eksi :=)

Baya enteresanmis :) Digerlerini de duymak istedim simdi [emoji23]

Olay bitti millet, bırakın yerde gitmeyi, bin buna, Google map ten yer seçin götürsün :D

Bayildim:) Kirmizi olandan hemen aliyorum birtane :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Baya enteresanmis :) Digerlerini de duymak istedim simdi [emoji23]

komşu kızı taşla yardı, kuzenim çağla toplarken yumruk kadar taşla ezdi, ablam düşürdü çenemi yardı ben kaşımı, büyünce de bırakmadı bu tür şeyler, boy biraz uzun köy de koşarkan malum kapılar kısa üst eşik kısmına vurmam la kafa sabit ayaklar havaya ben sırt üstü yere.. böyle şeyler işte:=)

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

komşu kızı taşla yardı, kuzenim çağla toplarken yumruk kadar taşla ezdi, ablam düşürdü çenemi yardı ben kaşımı, büyünce de bırakmadı bu tür şeyler, boy biraz uzun köy de koşarkan malum kapılar kısa üst eşik kısmına vurmam la kafa sabit ayaklar havaya ben sırt üstü yere.. böyle şeyler işte:=)

O zaman hayatta oldugunuza sukredelim :) [emoji23][emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

O zaman hayatta oldugunuza sukredelim :) [emoji23][emoji23][emoji23]

tabi küçük hanım edininiz :=)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

şirket pc lerindeki emaillere bakmış polis. borsada kağıdı iyi düştü. alınır

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...