İçeriğe Yönlendir

Otomobil Dünyasından Kısa Haberler

Misafir

Recommended Posts

Mehmet Yeter

Aynen hocam ta kendisi. Hakikaten cok dikkat cekiyor. Madem koleksiyonluk neden satiyor saklasin ilerde kiymete biner.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadır
11 dakika önce, Mehmet Yeter yazdı:

Aynen hocam ta kendisi. Hakikaten cok dikkat cekiyor. Madem koleksiyonluk neden satiyor saklasin ilerde kiymete biner.

Muhtemelen aylarca dururu ilanda..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Videodaki yolcu tarafı  da dijital klima idi. Bu araç privilage olduğu halde yolcu tarafı  manuel 

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Dun tuzla sahilde ilk defa gordum renault avantime bu videosu mpv arac ama tek kapi.

Renault espace nın iki kapılısına benziyor
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Videonun ortasına kadar elektrikli sandım, rölantide gider gibi sürüyormuş meğer :D Alttan da bir kablo sarkmış yola, nasıl fark etmemişler? :unsure2:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
1 saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

Alttan da bir kablo sarkmış yola, nasıl fark etmemişler? :unsure2:

İp mi varmış.. :unsure2:

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
1 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

İp mi varmış.. :unsure2:

İp varmış Abi fark etmemişler, @Önder Özcan Abi olsa fark ederdi. :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
On 02.11.2017 at 18:23, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Sisteme bak hele :)

On 02.11.2017 at 23:36, Mehmet Ozyurek yazdı:

Adamlar düşünüyor ve yapıyor. Helal olsun.

Bundan Muğlaya gelirse benim imm 500 bin olsun. 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
4 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

İp varmış Abi fark etmemişler, @Önder Özcan Abi olsa fark ederdi. :crazy:

Bu defa yanıldınız ip yok. Yakıt tankerlerinde oluşan statik elektriği yola vermek için sarkıtıla zincir var ya, hah bu ondan işte. :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
12 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Bu defa yanıldınız ip yok. Yakıt tankerlerinde oluşan statik elektriği yola vermek için sarkıtıla zincir var ya, hah bu ondan işte. :crazy:

Haklısın Abi, bu canavarı yürütmek için arkada tankerde çekmek lazım :crazy:

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
6 saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

Haklısın Abi, bu canavarı yürütmek için arkada tankerde çekmek lazım :crazy: 

selcuk bey konuyla alakasız ama telefon tamırı yapıyormusunuz telefonum imei sildi sebeke hatası verıyor bır sefer tamır yapıldı tamır sonrası ıkı ay gıttı telefon asırı ısınıyor gec sarj oluyor pili durduugu yerde cabuk bıtıyor note 3 n 9000 telefon

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
5 saat önce, Erkan Işık yazdı:

selcuk bey konuyla alakasız ama telefon tamırı yapıyormusunuz telefonum imei sildi sebeke hatası verıyor bır sefer tamır yapıldı tamır sonrası ıkı ay gıttı telefon asırı ısınıyor gec sarj oluyor pili durduugu yerde cabuk bıtıyor note 3 n 9000 telefon

Erkan Bey Merhaba,

Tamiratı maalesef yapamıyorum:blush:  sadece garantiye arızalı cihaz gönderimi yapıyorum.

Cihazın IMEI silindi ise anakart problemi var demektir, bu sebeple de şebeke hatası verir. Dışarıda yasal olmayan IMEI atmaları oluyor ama tavsiye etmem. Net çözümü anakart değişimi ama yetkili serviste modele göre fiyatı çok çıkabiliyor. Aynı cihazı kullanmaya devam etmek istiyorsanız ya çıkma sağlam bir anakart bulacaksınız yada yetkili servis yoluna başvuracaksınız. Benim tavsiyem bu ikisi arasında olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Şimdi, Erkan Işık yazdı:

anakartpekı bulunuyormu cıkma vs sızde 

Maalesef tamirat işi ile ilgilenmediğimizden hiç yedek parça bulunmuyor :( 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 7 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu

Vallahi kimin arabası kimin bagajında belli değil artık :) içinede yine tablet tıkmışlar ama bununki çok itici olmamış, vw un 1 değil bence 2 tık ötesinde olmuş bu Zkodalar....

bayağıda dolu alet, tabii bizde hayal artık...

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Skodaların tasarımını wvye göre daha iyi buluyorum bu konuda daha başarılılar ancak dediğin gibi tablet işi hiçbir araca yakışmıyor. Bir tek eski fordlarda ekran yukarıdaydı ancak konsol ile güzel uyum sağlıyordu sonyde eklenince güzel oluyordu ancak tablet işi sonradan eklenmiş gibi duruyor. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
ancak tablet işi sonradan eklenmiş gibi duruyor. 

Aynen hala alışamadık. Hala emanet gibi duruyor.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...