İçeriğe Yönlendir

Navigasyon Programı Değiştirme.

Süleyman Can Şahin

Recommended Posts

Süleyman Can Şahin

Selamlar. Aracımda navimex marka multimedia sistemi var. Aldığım günden beri navigasyondan memnun değilim bir defa sd navigasyon kartını güncelleme için gönderdim ancak değişen birşey olmadı yine aynı.

Navigasyonun adres yazma olayı berbat programın istediği adresi girmek imkansız gibi birşey . :) sınav zamanı okulu bulmak için kullanayım dedim bir kere navigasyona adresi giremedim :) Yanımdaki caddeyi bulamıyor hele bide poi leri var akıllara zarar önündeki atmyi görmüyor :)

Ben bu navigasyon programını komple değiştirebilirmiyim . Daha önceden Nextin portatif navigasyon cihazını kullanmıştım ondan çok memnundum onun programı ile bunu değiştirme imkanı varmı.

Cihazımdaki işletim sistemi windows ce tabanlı işletim sistemi 800*480 çözünürlüğü var.

Teşekkür Ederim.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Win Ce için çok var program. İnternetten bulup değiştirebilirsin. Çözünürlüğü uygun olsun yeter. ;) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
EMRE CANKAYA

Merhaba,

Bende yeni araç almıştım üzerinden multimedia sistemi vardı navigasyon'lu ama navigasyon için sd kart yoktu. Bayağı araştırdım en son netten İGO primo nun en güncel halini bulup sd kart içine attım config dosyası içinde çözünürlüğü cihazınızın çözünürlüğü ile aynı yapmalısınız ayrıca uydu yu bulması için yine config dosyası içinde bir kaç deneme yanılma yöntemiyle ayarlamalar yapmanız gerekiyor. Bu dediğim ayar navigasyonun uyduyu bulması için 4800 34400 56000 gibi config dosyası içerisinde gözüküyor saten ayarlamalar yapmak gerekiyor.Ben hepsini denedikten sonra auto yapmıştım canavar gibi çalışıyor şuan navigasyon. Biraz araştırma ile sizde yapabilirsiniz.Yardımcı olmaya da çalışırım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serdar Çekiç

igo gelmiş geçmiş en iyi navigasyon programıdır. ondan sonra sygic tavsiye ederim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Aybeyaz

Selamlar. Aracımda navimex marka multimedia sistemi var. Aldığım günden beri navigasyondan memnun değilim bir defa sd navigasyon kartını güncelleme için gönderdim ancak değişen birşey olmadı yine aynı.

Navigasyonun adres yazma olayı berbat programın istediği adresi girmek imkansız gibi birşey . :) sınav zamanı okulu bulmak için kullanayım dedim bir kere navigasyona adresi giremedim :) Yanımdaki caddeyi bulamıyor hele bide poi leri var akıllara zarar önündeki atmyi görmüyor :)

Ben bu navigasyon programını komple değiştirebilirmiyim . Daha önceden Nextin portatif navigasyon cihazını kullanmıştım ondan çok memnundum onun programı ile bunu değiştirme imkanı varmı.

Cihazımdaki işletim sistemi windows ce tabanlı işletim sistemi 800*480 çözünürlüğü var.

Teşekkür Ederim.

Bende de navimex var, daha aldığım gün kendim İGO kurdum, güncel halde kullanıyorum, ne yazmada ne adres bulmada hiç bir sorunu yok, 

Özelden ulaşırsanız yardımcı olayım ben.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

İgo yu kurabilirsiniz. Bence de en iyi navi programı.

arayüzüde değişirmiş mi abi yoksa sadece haritamı

Bende de navimex var, daha aldığım gün kendim İGO kurdum, güncel halde kullanıyorum, ne yazmada ne adres bulmada hiç bir sorunu yok, 

Özelden ulaşırsanız yardımcı olayım ben.

hocam mesaj attım

Win Ce için çok var program. İnternetten bulup değiştirebilirsin. Çözünürlüğü uygun olsun yeter. ;) 

teşekkür ederim hocam. bi deneyeyim .

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...