İçeriğe Yönlendir

Kuba Blackcat 150 Cc Hakkında

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Ben hala motorsikletimi değiştiremedim. :)

Pazar günleri stres atmak, hoplamak zıplamak, hafta içleri işe gidip gelmek için (git gel 30 km asfalt) için şu motor uygun olur mu? 4750 tl civarı fiyatı var daha üzerine şimdilik çıkamam rakam olarak. Arazide iş yapar mı? 

Teşekkürler.

Alet bu

http://www.kubamotor.com/new5/product/cross/blackcat.html

01042014190410.jpeg

Teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Misafir

206 mıydı 215 miydi ne o kadar var.

3 ile 5 in arasına tire, virgül falan koy birdaha.. ;)  Yoksa...  :jedi:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

bu motor asfalt için seni yorar, kros bu, sen serseri motoru al.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

3 5 kemiğimi kırsam çok mu? :)

Hah işte. Ben bunun yamahasını kullandım yok böyle bir şey ağa. Selçuk abiye söyle :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Pazar günleri stres atmak, hoplamak zıplamak, hafta içleri işe gidip gelmek için (git gel 30 km asfalt) için şu motor uygun olur mu? 4750 tl civarı fiyatı var daha üzerine şimdilik çıkamam rakam olarak. Arazide iş yapar mı?

Teşekkürler.

Alet bu

ilkay işyerinden bir arkadaşım satıyor,tvs apachi,sıfır almıştı birkaç ay önce,ilanı vardı forumda ama kapattırdım .düşünürsen öm at görüştüreyim sizi,gerçekten sıfır gibi motor daha,fiyatda çok uygun verecek

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
(düzenlendi)

Teşekkürler.

Alet bu

İse gidis gelis icin diyor,30 km asfalt diyor,arazide is yapar mi diyor...tas yok mu tas?[emoji23]

Guzel motor.amacina uygunsa al,degilse amacina uygununu al.asfaltta gideceksen asfalt motoru al

Ya da boyle bisey al,istedigin amaca hizmet etsin

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-kawasaki-kle-500-252924146/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

tarihinde Kerem Minaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Önder abi asfalt motorum var ama mesela pazar günü kumsala girerim motorla 4 5 km kadar kumda gittiğim olur. Amacına uygun kullanmıyorum pek :) haliyle vöyle bişey istiyorum yoksa elimdeki dağılacak

Abi linke baktımda genelde enduro ve cross ikinci el almak büyük risk ve rakam da beni aşıyor :)

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

:) Fatih biliyorsa yardımcı olur sanırım. :flowers:

Abi geç gördüm kusura bakma.

Bu motor çok iyi bi tercih olmaz kesinlikle. 250 cc çin grubu tercih edilecekse kesinlikle yuki izci tercih ederim. Arazide klx ve crf ye toz yutturur. (Selçuk abim yanlış anlamasın [emoji3])150 cc sınıfı içinse sırf yedek parça için mondial extreme max tercih ederim. Acelenin yoksa aynı ürünün 200 cc side mart ayının ortasına çıkacak. Sorulara cevap verebildimse ne mutlu bana.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Önder abi asfalt motorum var ama mesela pazar günü kumsala girerim motorla 4 5 km kadar kumda gittiğim olur. Amacına uygun kullanmıyorum pek :) haliyle vöyle bişey istiyorum yoksa elimdeki dağılacak

Abi linke baktımda genelde enduro ve cross ikinci el almak büyük risk ve rakam da beni aşıyor :)

o zaman ? :D

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Osman Bey nerdesiniz :) Bizim konu burda; motor, bisiklet :)

bir kişinin yazdığı bir postu "cevapla" tuşuyla yazarsanız,o kişiye bildirim gider ve mesajınızı görür (zaten biliyorsunuzdur bunu)

peki o konuda mesajı yoksa?

başka bir konudaki mesajına, çoklu alıntı tuşuna basın,istediğiniiz konuya girip,"seçilen mesajı cevapla" tuşuna basarsanız,başka konudan bu konuya alıntı yaparsınız,ve bildirim gider ,sesinizi duyurmak istediğiniz kişi sesinizi duyar.(bunu bilmiyormuşsunmuştursunuzdur) :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Osman Bey nerdesiniz :) Bizim konu burda; motor, bisiklet :)

Motorsiklet forumumuzada bekleriz,kardeş forum olur

Bakınız imzama :)

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Dayanıklı ve uzun ömürlü olacağını düşünmüyorum. Sıkılırsın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...