İçeriğe Yönlendir

En Sonunda Mondeo!...

İsa Acar

Recommended Posts

İsa Acar

LPG'nin bana göre tek kötü yanı menzilin kısa olması. Dizelde mazotu fulleyip 1000KM benzinciyi tanımazken tüpte 300-350KM'de bir gaz almak gerekiyor. Bu da 3'te 1 oranına denk geliyor dizele göre.

tüpçüyle ahbab olmak üzereyiz :biggrin:  :D

Yorum bağlantısı
İsa Acar
(düzenlendi)

Bu konu "kilometrelerce" devam edecek anlaşılan :D

Tamam Eren kardeşim, bu konu üzerinden km paylaşmayı kesiyorum...  :D  :biggrin:

tarihinde İsa ACAR tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
İsa Acar
(düzenlendi)

Pazartesi sabahı uyandım ve ön camda fotoda belli oluyor mu bilmiyorum ama bi çatlak gördüm. Ön camda kılcal çizikler vardı zaten, güneşe karşı giderken belli oluyordu. Sonuç olarak kaskodan hasarsızlığı bozmadan orijinal cam ile değiştireceğim. 8 Ocak tarihinde kasko yenilenmişti, keşke eski poliçeden oldaydı [emoji848]

R1vWPZ.jpg

Sanırım bu hali ile daha belli, paintte çiziktirdim biraz :)

tarihinde İsa ACAR tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Geçmiş olsun,bir kaç günle eski hakkınızı kaybetmişsiniz.Sağlık olsun,mala gelsin yeterki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
2 dakika önce, Mehmet Pınar yazdı:

Geçmiş olsun,bir kaç günle eski hakkınızı kaybetmişsiniz.Sağlık olsun,mala gelsin yeterki.

Teşekkür ederim Mehmet Bey :) Evet, eski poliçeden olaydı çok iyi olacaktı, sonuçta daha bir sene var önümüzde :unsure2:sizin de dediğiniz gibi, sağlık olsun, allah kaza bela vermesin :yes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
İsa Acar

Camı değiştirdik yetkili serviste, gitmişken yağ bakımı yapıldı ve bujiler de yenilendi. [emoji4] yağ bakımı filtreler dahil, buji ve işçilik 380 TL ye mal oldu, piyasayı aramıştım aynı fiyata yetkili serviste yaptırmış olduk [emoji6]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
İsa Acar

Geçtiğimiz hafta Antalya da seminerim vardı, 270 km' lik yol. Giderken 120 sabit hız, rampalarda daha yüksek hız ve daha yüksek devir olmak üzere 32 lt. LPG ile 390 km. (8.21 lt. LPG/100 km.) yol gittim. Dönüş yolunda 140-160 km. hızlarda, klima yarı yarıya açık 24 lt. LPG ile 270 km. (8.89 lt. LPG/100 km.) yol gittim. [emoji4]

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Sami Demirpaz

Abi kaza için geçmiş olsun.

Mondeo ön cam yetkili serviste cam hakkından orj şekilde mi değişti ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
Abi kaza için geçmiş olsun.

Mondeo ön cam yetkili serviste cam hakkından orj şekilde mi değişti ?

Teşekkür ederim Sami Bey, doğrudur, hasarsızlık bozulmadan orijinal ile değişti [emoji106]
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Teşekkür ederim Sami Bey, doğrudur, hasarsızlık bozulmadan orijinal ile değişti [emoji106]

Cok iyi, genelde cam isinde yan sanayiye yonlendiriuorlar.

Benim aracta serviste arka sag cam, servis cam bekliyor suan.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Cok iyi, genelde cam isinde yan sanayiye yonlendiriuorlar.

Benim aracta serviste arka sag cam, servis cam bekliyor suan.

Poliçelerim bilgisayarımda kayıtlı, vakit buldukça okurum, bir kaç defa hemde. Beni de sanayiye gönderdiler, gittim tabi ama orijinal olmayanını kabul etmedim. Ellerinde bulunmadığına dair yazıyı alınca istediğim yerde yaptırabiliyormuşum. Böylelikle yetkilide orijinali ile değiştirdim. İşi bilmesem ayakta götüreceklerdi [emoji16]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
İsa Acar
gün gelir daha iyisi olur inşallah isa abi. hayırlısı olsun

Teşekkür ederim Ali kardeşim, çok sağ olasın [emoji106][emoji6]
Yorum bağlantısı
İsa Acar
Şimdi, Emre Ünal2 yazdı:

Hayırlı olsun İsa Bey

Teşekkür ederim Emre Hocam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...