İçeriğe Yönlendir

Amfi Out Çıkışı

İbrahim Halil Geloğlu

Recommended Posts

İbrahim Halil Geloğlu

Tek RCA çıkışlı teyipten 1 amfiyi besleyip aynı amfinin out çıkışından baska değişik marka amfiye giriş yapıyorum ses alamıyorum. Sıkıntı amfilerin değişik farklı markalarda olması mı? Bilmediğim baska bir ayar mı var acaba? 

Yorum bağlantısı
Oğuz Doğru

Bazı anfilerde çıkış jank ı olmasına karşılık ses çıkışı olmuyor üzerinde.

marka model verirseniz daha net bir bilgi verebiliriz.

Bazılarında da açma kapama anahtarı mevcut

Yorum bağlantısı
İbrahim Halil Geloğlu

Bazı anfilerde çıkış jank ı olmasına karşılık ses çıkışı olmuyor üzerinde.

marka model verirseniz daha net bir bilgi verebiliriz.

Bazılarında da açma kapama anahtarı mevcut

roadstar 5040 modeli galiba benimkindinde çıkış var ama dediğiniz gibi boş çıkış

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Belki ihtiyacınız farklı birşeydir ama aklıma gelmişken söylemeden geçmek istemedim. İlk kabloyu anfiye takmak yerine Y kablo dedikleri çoklayıcıya taksanız da Y kablodan gelen uçları ayrı ayrı anfilere taksanız aynı işi görmez mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Belki ihtiyacınız farklı birşeydir ama aklıma gelmişken söylemeden geçmek istemedim. İlk kabloyu anfiye takmak yerine Y kablo dedikleri çoklayıcıya taksanız da Y kablodan gelen uçları ayrı ayrı anfilere taksanız aynı işi görmez mi?

+1 Size gereken amplilere giden sinyalleri çoğaltacak kadar teypten sonra Y kablo takviyesi.

sku_222081_1.jpg

Yorum bağlantısı
İbrahim Halil Geloğlu

Bu Y kabloyu Biliyorum ben elimdeki malzemeleri değerlendirmek istemiştim. Demekki çıkışta sorun var Y kablo atarız o zaman

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
İbrahim Halil Geloğlu

Yeni konu açmak istemedim ufak bir sıkıntım var. Teyp açıkken arasıra genelde ses açtıgım zaman amfilerin elektriği komple kesiliyor. Teypi kapayıp açıyorum düzeliyor. Acaba otomatik anten çıkışındamı sorun var. Yoksa amfiler korumaya mı geçiyor.

Yorum bağlantısı
İbrahim Halil Geloğlu

Yeni konu açmak istemedim ufak bir sıkıntım var. Teyp açıkken arasıra genelde ses açtıgım zaman amfilerin elektriği komple kesiliyor. Teypi kapayıp açıyorum düzeliyor. Acaba otomatik anten çıkışındamı sorun var. Yoksa amfiler korumaya mı geçiyor.

Sorun bulunmuştur. Amfi şase kablo kaportaya tam oturmuyormuş. Aynı olay başınıza gelirse kontrol edersiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...