İçeriğe Yönlendir

Uşak Banaz Tedes / Eds Hız Tespiti. Resim Çekti Ama Kimi?

Fatih Kasa

Recommended Posts

Fatih Kasa
(düzenlendi)

lQtrytvwFbM

Geçen günlerde Ankara'dan gelirken Uşak Banaz'da iki flaş patladı . Üç araba arka arkaya gidiyorduk. Öndeki iki kişiye mi flaş çaktı yoksa bana mı? Merakla bekliyorum . Sizce kime yazıldı bu cezalar?
tarihinde Fatih Kasa tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

En önde giden aracın bulunduğu noktada flash çakıyor. Arkasındaki araba, öndekinin flasha yakalandığı noktaya geldiğinde yine flash çakıyor. Siz o en öndeki aracın flasha yakalandığı noktaya geldiğinizde flash çakmıyor. Bence ilk 2 araca flash çaktı :)

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Eren'in dediği mantıklı geliyor Bence de ilk iki araca çaktı flaşı.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

En öndeki fazla da ikinci ile sizin hız aynı gibi, ya 1 ya 3 ceza gelmeli neden iki anlamadım :)

Yorum bağlantısı
Fatih Kasa

En öndeki fazla da ikinci ile sizin hız aynı gibi, ya 1 ya 3 ceza gelmeli neden iki anlamadım :)

Sanırım sadece anlık hız değil  ayrıca hız koridoru var. O nedenle olabilir.  Ortalama hızları 77 den fazla olabilir iki aracın.

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

Size değil, öndeki iki araca ceza kesti. İçiniz rahat olsun.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Giriş çıkış zamanına göre hızı hesaplayan sistem var doğru :)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

bencede öndeki iki araca, Fatih hangi proğramı kullanıyorsun görüntüyü hızlandırmak için?

Yorum bağlantısı
Barış Adak

Bence de size değil. Önünüzdeki aracı çekmiş. Bu tür sistemler genelde iki fotoğraf çeker araç-plaka ve sürücü . 

Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

Geçenlerde aynı noktada bende poz verdim, henüz e-devlet'te birşey yok. Bakalım.

Yorum bağlantısı
Ramazan Çetin

Bencede ilk iki araci cekti.yalniz sami bey in paylastigi video da ilginc geldi bana pesi sira patliyo cihaz ama kime

Yorum bağlantısı
Murat Gök

Kirmizi isik. Ordu sinirlari artik cok berbat. 19 tane 70 kmlik radarvar 24 saat boyunca. Artik kirmizi isiktan sonra bu siyah duzenekler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben de geçtim buradan. Girişte EDS uyarıları var. Hız sınırını aşmadım.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ahmet Ertugay

Geçenlerde aynı noktada bende poz verdim, henüz e-devlet'te birşey yok. Bakalım.

Dün itibarıyla ceza makbuzu posta yoluyla tebliğ edildi.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Hüseyin Turan

E devletten resminize bakabilirsiniz

e devlette cezalar görünüyor mu artık

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

e devlette cezalar görünüyor mu artık

E devlette sadece kendinize ait olan plaka veya sürücü belgesine yazılan cezaları görebilirsiniz. Fakat fotoğraf gibi deliller var mı bilmiyorum hiç ceza yemedim bu aralar. Ayrıca ceza puanınızı da öğrenebilirsiniz..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...