İçeriğe Yönlendir

Ford Focus Navigasyon Sd Kartı Hk.

Haluk Gümüş

Recommended Posts

Haluk Gümüş

Selam arkadaşlar,

3.5 aydan beri beklediğim aracıma nihayet kavuştum ve sürüş zevkini çıkarıyorum ancak servisten aldığım sd kart fiyatı ağzımda kötü bir tat bıraktı. Zaten donanıma para ödemişik, sd kartında ayrıca satıldığını biliyordum fakat 1000 lira + kdv fiyatını duyunca bu da ne dedim. Otokoç'u aradım 250 lira + kdv dedi biraz rahatladım yarın da diğer 2 servisi arayıp fiyat alacağım. 3-5 oynasa olabilir diyeceğim ama bildiğiniz uçurum var arada. Benim merak ettiğim bu nasıl bir karttır ki herkes kendi kafasına göre fiyat koyup satabiliyor? Tüm Türkiye'deki servisleri tek tek arayıp en uygun fiyatını mı bulmaya çalışacağız?

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Her navigasyon gümcellenmesi için almanız gerekiyor keşke 1 kere alınıp kurtulunsa :D

Fiyat 400 TL civarındaydı diye hatırlıyorum

Yorum bağlantısı
Misafir

Ford'dan oem navigasyon alınmaz. Hem kullanımı zor,hem de kart derdi var. Piyasada satılan birebir uyumlu daha iyi çin malları var. Hem de içindeki navigasyonları iGO ve başarsoft haritası

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Fiyat farkının sebebi şu, aracı aldığınız yere sorduğunuzda aynen araç gibi KDV+ÖTV'li fiyat veriyorlar. Diğerleri herhangi bir parça gibi sadece KDV ile satıyor. Böyle ilginç bir durum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Ben tigraya şunu aldım,kartı ile birlikte verdiler,navisi süper çalışıyor açıldığı zaman önce opel arması çıkıyor.Fiyatı 750-tl civarındaydı.

gZ61Y3.jpg

Yorum bağlantısı
Semih Usluer

Geçen gün baktım Ford.de ye aksesuar kısmında 99 € fiyatı.. 1000 tl + kdv nedir yahu..

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Haluk Gümüş

Geçenlerde Otokoç'a uğrayıp 310 liraya aldım. Tek tesellim daha önce kullandığım navigasyonlardan daha kaliteli olması.

E5XpZ9.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...