İçeriğe Yönlendir

Köksal'ın Naylonu

Köksal Yılmaz

Recommended Posts

Mehmet Kazancıoğlu
8 dakika önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Mevzu tamam da abi, Ukrayna paket ön cam ısıtmalı focus larda klima yokmu varmı? Ben klimasız focus görmedim dediğim gibi.

var var olmaz mı hatta trend de dijital bile geldi. olay ülkeler göre giden araçlar. 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Benim 2009 corolla rusya paketti, orta paket olmasına rağmen dijital klima, kumaş olmasına rağmen koltuk ısıtma dahil vardı. İsteyince verilebiliyor ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Trend de dijital klima bile geldi evet ama klimasız focus (mk2.5) görmedim ben :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
9 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Fiyatı normale göre uygun verdiler, şimdi sana deseler elimde a3 var sıfır ama kliması yok, normal fiyatı 100 bin iken 90 a verecem. Erzurum sivas gibi yerde yaşasan değerlendirmez misin?

neden olmasın ihtiyaçlar ve donanım gereksinimine göre alınır araç ben öyle yaparım. ama İstanbul'da yaşıyorsam da klimasız araç benim kriterlerime ters hatta mutlaka dijital olmalı manuel bile sevmiyorum. gerçi şimdi a3 hafta sonu gidecek gibi onun yerine ev gelecek ve bu yüzden düşük bütçeli bir araç almam gerekecek. doğal olarak bir çok donanımdan feragat etmem gerekecek. ooffffffffffff deşme benim yaramı. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

91+92 Civic yada integra al abi, klima var onlarda [emoji16]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Şimdi, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

91+92 Civic yada integra al abi, klima var onlarda emoji16.png

dijital mi :p

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Bu ayıp yeter doğuş a ?
f25ffb57989656ca7af65ba5fc2a7b85.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
18 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

dijital mi :p

Abi 91 mazda 626 verelim, klima manuel ama ortadaki iki havalandırma kanalı vantilatör gibi sağa sola dönüyor, fabrikasyon özellik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Abi 91 mazda 626 verelim, klima manuel ama ortadaki iki havalandırma kanalı vantilatör gibi sağa sola dönüyor, fabrikasyon özellik.

hafta sonu arabayı satıp ev işini bir halledeyim bütün alternatifleri değerlendireceğim. [emoji14]

Bu ayıp yeter doğuş a ?

sen önceden çok aratmışsın google senin en çok arattığın kelimeler üzerinden yorum yapıyor. [emoji3]

b6bdc8df9585f7e7448f70ead6337af3.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Yoo hiç yazmamıştım abi, klimasız focus yazacaktım. Bak eşimin telefonda da aynısı çıkıyor :) klimasız değil klimasiz yazınca çıkıyor [emoji16]40f1d95aa7cfc8f6641e6f3f8a2d4c53.jpg

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Mert, klimasız focus mu geldi Türkiyeye?

" Dolandırıcılık değil mi işte bu :D Savunduğun şeye bak "  neyi savunmuşum ben? Tüm firmalar şerefsizlik yaptı o dönem.

Ayrıca @Mehmet Kazancıoğlu, konumuz sadece klima. Anlattığın şeyleri ben biliyorum zaten :p

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Mert, klimasız focus mu geldi Türkiyeye?
" Dolandırıcılık değil mi işte bu [emoji3] Savunduğun şeye bak "  neyi savunmuşum ben? Tüm firmalar şerefsizlik yaptı o dönem.
Ayrıca [mention=19044]Mehmet Kazancıoğlu[/mention], konumuz sadece klima. Anlattığın şeyleri ben biliyorum zaten [emoji14]

Donanımdan çaldı ya onu diyorum
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
6 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Donanımdan çaldı ya onu diyorum

Evet, ben bunu savunmuyorum ki, Allah belalarını versin, pis fırsatçılar.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Boşa çabalamayalım, tırt arabaları ucuza kapatıp bize kepirtmiş doğuş :D  rus paketmiş, rusyadada klima lazım, sibiryadamı yaşıyor herkes :tongue: ukraynaya falan bir git, bak bakalım kışın bağrında nasılda hararet basıyor, klima şart :rolleyes:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
2 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Evet, ben bunu savunmuyorum ki, Allah belalarını versin, pis fırsatçılar.

Hepsinin versin otosan da dahil

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...