İçeriğe Yönlendir

Tourneo Custom - Titanium Plus Vip İç Dizaynlı

Aydın Akdeniz

Recommended Posts

Aydın Akdeniz

Merhaba arkadaşlar. 

Araç eski patronuma ait .2014 trafiğe çıkışlı.5800 km.de . garajda yatan bir araç .patronumda geçen haftalarda satın aldı.  Araç özel bir şirketin yurtdışından gelen misafirlerini ağırlaması karşılaması için yolcu bölümü yeniden dizayn edilmiş. sadece kalabalık misafir için yapıldığı için nerdeyse hiç kullanılmamış . 

Koltuklar komple dönüyor ileri geri gidiyor. Mercedes koltuğuymuş. Fordun koltukları bu fonksiyonlara sahip değilmiş.

ön koltuklarla arka bölüm arasında elektrikli açılıp kapanan cam var. 220 v invertör var koltuklarda. ortada kullanışlı bir masa var. araç zaten full donanımmış. telefon var. yer döşemeleri var koltuklar deri .

maliyet olarak araç dizayn için 35000 verilmiş . 

ara bölmedeki cam kısma tv için 4000 ile 6000 arası istemişler. tv + ses sistemi. 

uydu için yuvarlak antenli olanlara 4000 , düz antenlilere 6000 demişler. ortadaki masayı 4000 tl ye takıyorlarmış. 

değişik geldi bana . paylaşmak istedim . konu yanlış yerdeyse düzeltilirse sevinirim .  

keyifli paylaşımlar.

bJVo5Y.jpg

dkvV5Z.jpg

GomrYy.jpg

zrjzAB.jpg

O7vXq0.jpg

0mR5qD.jpg

5MaOdM.jpg

zrjzAB.jpg

yL6OM0.jpg

yakıştı banada :)

W1qOnq.jpg

3Y64DO.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

kaloriferle ilgili düğmeler var abi . ortadaki cam bölmenin altında . ama klima varmı dikkat etmedim .

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bagajı açınca solda plastik kapak arkasında komprseöür olur. var ise. içi güzel olmuş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
(düzenlendi)

bunlarda da arkada sabit aks mı var yoksa caravelle-transporter ikilisindeki temel fark bununla transit arasında da var mı acaba?

tarihinde Umut Taşlı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Okan abi görmesin  :D  Çok güzelmiş  :nazar:

cık sevmedim birincisi araç titanyum plus en dolusu koltukları kendinden deri ve ortapatiktir. ve koltuklar 36 pozisyonda konumlandırılıyor.yani aracın arkasını ellemek hiç doğru olmamış şuan takılan koltuklar 2010 yılında vitoları vip yaparken kullandıkları seri lakin artık vitoları vip yaparken bile kendi koltuklarını kullanıyorlar bu konuda custom kurcalanmaz zaten tam aile ve vip eklense eklense televizyon ve buz dolabı eklenir oda bağaja yazık etmişler araca ve birde paraya pehhh

bunlarda da arkada sabit aks mı var yoksa caravelle-transporter ikilisindeki temel fark bununla transit arasında da var mı acaba?

bağımsız connect süspansiyonu var amatüsörlü transitlerde makaslı arklar ama eski transitlerde bu kasanın transit olanı genelde yük taşıma tourneo olanı insan taşıma amacı ile tasarlanmış

ruhsatlar sıkıntı hep bunlarrda yoksa ben VW almıştım :)

abi ruhsatta tourneo custom olanlar otomobil ruhsatlı 2 yılda bir vize buda vergiyi artırıyor yıllık 3000 TL 

Elektrikli koltuk?  :shok:

önler fabrika çıkış elektirikli on numara yan rüzgarlara karşı enfesü ala bir araç neredeyse hissetmezsin vito da ve woswo da hissedersin bu araç başka birş ey ve kasa bor madeniyle güçlendirilmiştir %40 hemde

bu araçta tek tirim sesi gösterge paneli üstündeki çekmece kapandan gelir. çözümü kolay ve yılda bir özellikle sürgülü kapıların kapı gergilerini ayarlatmalısınız yoksa ses yapar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

cık sevmedim birincisi araç titanyum plus en dolusu koltukları kendinden deri ve ortapatiktir. ve koltuklar 36 pozisyonda konumlandırılıyor.yani aracın arkasını ellemek hiç doğru olmamış şuan takılan koltuklar 2010 yılında vitoları vip yaparken kullandıkları seri lakin artık vitoları vip yaparken bile kendi koltuklarını kullanıyorlar bu konuda custom kurcalanmaz zaten tam aile ve vip eklense eklense televizyon ve buz dolabı eklenir oda bağaja yazık etmişler araca ve birde paraya pehhh

bağımsız connect süspansiyonu var amatüsörlü transitlerde makaslı arklar ama eski transitlerde bu kasanın transit olanı genelde yük taşıma tourneo olanı insan taşıma amacı ile tasarlanmış

abi ruhsatta tourneo custom olanlar otomobil ruhsatlı 2 yılda bir vize buda vergiyi artırıyor yıllık 3000 TL

önler fabrika çıkış elektirikli on numara yan rüzgarlara karşı enfesü ala bir araç neredeyse hissetmezsin vito da ve woswo da hissedersin bu araç başka birş ey ve kasa bor madeniyle güçlendirilmiştir %40 hemde

bu araçta tek tirim sesi gösterge paneli üstündeki çekmece kapandan gelir. çözümü kolay ve yılda bir özellikle sürgülü kapıların kapı gergilerini ayarlatmalısınız yoksa ses yapar

Bu konuda detaylı bilgim yok abi ama bencede verilen para fazla. Döner koltuk deyince aklıma geldin :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

..

..

Öyle değil işte.

Karavelle alıp koltukları sökemiyorsun.istediğin gibi çalışamıyorsun. Ben multivan yapmak istedim ama olmuyor. muayene bir sürü sıkıntı eski koltukları geri takıyorsun. diğer zamanda polisle dans etmen gerekiyor vs vs.

izleyin:

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Öyle değil işte.

Karavelle alıp koltukları sökemiyorsun.istediğin gibi çalışamıyorsun. Ben multivan yapmak istedim ama olmuyor. muayene bir sürü sıkıntı eski koltukları geri takıyorsun. diğer zamanda polisle dans etmen gerekiyor vs vs.

o konuda haklısın koltuk 8+1 ken değiştirisen projelemen gerek yoksa vizede 8+1 ise aynan o şekilde koltuk adeti istiyor

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

:nazar: arkada yrıca klima var mı önden bağımsız?

çağlar abi bi tane var burada atılgan da dediğinden 2014 trend 68 istiyordu yanlış hatırlamıyorsam

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ruhsatlar sıkıntı hep bunlarrda yoksa ben VW almıştım :)

hallederiz :mangal:

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

çağlar abi bi tane var burada atılgan da dediğinden 2014 trend 68 istiyordu yanlış hatırlamıyorsam

yuhhhhh diyorum çok o para

Çok güzel yapmışlar.

Bunları hep uzun yolcuklarda hayal ederim.

yok hakanım bozmuşlar aracı kendi koltukları daha rahat bu aracın

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

yuhhhhh diyorum çok o para

okan abi delux paket 155 lik ttakas indirim desteği ile otokoçtan  69 bin fiyat aldık

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

okan abi delux paket 155 lik ttakas indirim desteği ile otokoçtan  69 bin fiyat aldık

sıfır araç ise lafım yok lakin ikinci elleri düşük

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Buradan öyle gördüm Okancığım,yoksa sen ne dersen uyarım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

hallederiz :mangal:

görüşelim. Ama önce bir hafta bi kiralayayım.

Çok güzel yapmışlar.

Bunları hep uzun yolcuklarda hayal ederim.

süspansiyonlar otomobil gibi değil eğer ona göre ayarlanmadı ise. Bahçeşehir üniversitesi aldı mesela makam aracı diye kullanamadı çok zıplatıyormuş.

Yorum bağlantısı
Misafir

süspansiyonlar otomobil gibi değil eğer ona göre ayarlanmadı ise. Bahçeşehir üniversitesi aldı mesela makam aracı diye kullanamadı çok zıplatıyormuş.

Çağlar abide almıştı bir ara,oda o niyetle kullanacaktı ama sattı hemen.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

reno mu almıştı?

benim bildiğim VIANO ve CAravelle dışında olmaz.  transporter bile olmaz.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2 seneye yakın kaldı 10+1 e çevirmiştim .. sonra bu işler bize göre değil diyerek çıkardık elden. kastoım tourneoo

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

evet ama siz ticari amaçla almışsınız. Günlük kullanım için değil.

8+1 alıp, orta ikiyi uçurup ruhsatı öyle çıkaramayız değil mi?  6+1 ??

koltukların yeri değişmeksizin. gerçi mersedeste kızaklı galiba.

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...