İçeriğe Yönlendir

Araç Ve Aksiyon Kamerası Bir Arada Maliyet 54 $ - A.mköv Amk7000 -

Olgu Erhan

Recommended Posts

Olgu Erhan

O fiyata yakalasam alırdım. Farkettiğimde çok geçti. Peki Olgu bey, bunun chipseti D201'e göre ne seviyededir; bilgi verebilir misiniz? Ben 84 dolar yerine 97 dolar verip Ambarella A12 chipsetli D201 alsam ne dersiniz? Kamerayı sadece araç için kullanacağım.

Araç için direkt D210 derim yani Ambarella A12 en üst seviye chipset şu anda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

Olgu hocam gündüz çekimleri gayet başarılı ancak gece çekimleri yeterli değil gibi geldi :fiuw:  

GEce çekimleride gayet iyi bence çünkü mantık şu : Ne kadar fazla ışık o kadar iyi çekimler  :good1:

Örnek şu üstteki Amköv 7000 ile çekilmiş video için konuşursak en karanlık sahnelerde bile ( 10. dakikan sonra ) detayları gayet bozmadan net bir şekilde aktarmış. 

Farkı anlamanız açısından 3 sene kadar önce kullandığım gene güçlü chipsete sahip bir kameranın ( Ambarella A2 ) gece pixelleri nasıl dağıttığına bakın ( 1080P olmasına rağmen )

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

tabi birde youtube'a yüklendiğinde kalite düşüşü yaşanıyor değilmi ?

Aynen, o yüzden ben elimden geldiğince çekimlerin kayıpsız netlik linklerini de ekliyorum. Ama upload inanılmaz zor birşey  :yes:

Yorum bağlantısı

Aynen, o yüzden ben elimden geldiğince çekimlerin kayıpsız netlik linklerini de ekliyorum. Ama upload inanılmaz zor birşey  :yes:

O yüzden verdiğin linkteki netliği görünce çok şaşırmıştım kendi gözüm o kadar net görmüyor abi :D

Yorum bağlantısı

Tesekkurler olgu abi haber verdigin icin bir kisiyi daha kamerali yaptin :) sonunda benimkide geldi

de3b5848f5bd229567a8600c7024ef2e.jpg

Ancak sapkanin filan ustune takmak icin kafa aparti icinden cikmadi :(

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Tesekkurler olgu abi haber verdigin icin bir kisiyi daha kamerali yaptin :) sonunda benimkide geldi

de3b5848f5bd229567a8600c7024ef2e.jpg

Ancak sapkanin filan ustune takmak icin kafa aparti icinden cikmadi :(

Nasıl çıkmadı eksik parça mı var? ticket aç itiraz edelim. 

Yorum bağlantısı

Yok abi o sekilde degil senin videodaki gibi hersey cikti ancak benim bahsettigim kafama takmak icin olan deil bu galiba kaska filan takmak icin bant seklinde sapkanin uzerine takilan lazim olucak bana

Yorum bağlantısı

ben bu kamerayı kaçırdım ya ona yanayorum ne diğim :(

Belki yine olur okan abi bende takipteyim kuzenlerimde gordu valla yaklarsam 3 tane birden alicam hepsi eşe dosta
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Belki yine olur okan abi bende takipteyim kuzenlerimde gordu valla yaklarsam 3 tane birden alicam hepsi eşe dosta

+1 :) Onu 5 yapalim ben ve Okan Bey de variz :)

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

çok iyi fiyata iyi üründü zaten inşallah olgudan haber bekliyoz bakalım

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

Bu bant yok abi ama su var galiba bu kask icin

Ben o Resimde gösterdiğin parçayı bildiğin elime yorgan iğnesi aldım diktim, :D  süper de oldu :) Bak dikişlere  :fiuw:

Benim hatuna dik dedim "dikmem" dedi mecbur ben hallettim  :blush:

https://www.youtube.com/watch?v=NEObaL5c4dY&feature=youtu.be

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ben o Resimde gösterdiğin parçayı bildiğin elime yorgan iğnesi aldım diktim, :D süper de oldu :) Bak dikişlere :fiuw:

Benim hatuna dik dedim "dikmem" dedi mecbur ben hallettim :blush:

500begeni yokki surekli begeniyim abi super fikir valla bende kalin lastik alip dewaminimi diksem diyodum bendeki işe yaramicak cunku [emoji2] [emoji23]
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

500begeni yokki surekli begeniyim abi super fikir valla bende kalin lastik alip dewaminimi diksem diyodum bendeki işe yaramicak cunku [emoji2] [emoji23]

Ee hadi çekimlerini bekliyoruz :)

Yorum bağlantısı

Ee hadi çekimlerini bekliyoruz :)

Abi firsat bulup bi yere gidemedimki sadece disarda 5dk deneme yapabildim okdr ilk firsatta denicem :)
Yorum bağlantısı

Kameraya guncelleme gelmis olgu abi sence yapmalimiyim goproda bile guncellemeden sonra sorunlarla karsilasilmis bi faydasi olurmu acaba ?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Kameraya guncelleme gelmis olgu abi sence yapmalimiyim goproda bile guncellemeden sonra sorunlarla karsilasilmis bi faydasi olurmu acaba ?

Güncelleme yaparken brick yapanlarda var hiç gerek yok risk almaya.

Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

Güncelleme yaparken brick yapanlarda var hiç gerek yok risk almaya.

hangi çözünürlükte kayıt yapmalıyız? netlik açısından daha avantajlı olur?

2560 x 1080P(30fps)/1920 x 1080P(60fps)/1920 x 1080P(30fps)/ HDR 1920 x 1080P(30fps)/1280 x 720P(60fps)/1280 x 720P(30fps)

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

hangi çözünürlükte kayıt yapmalıyız? netlik açısından daha avantajlı olur?

2560 x 1080P(30fps)/1920 x 1080P(60fps)/1920 x 1080P(30fps)/ HDR 1920 x 1080P(30fps)/1280 x 720P(60fps)/1280 x 720P(30fps)

1920 x 1080P(60fps)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Turan

bende bundan var ama nasıl kullanıldığını anlamadım sanırım başa veya kaska takılıyor ama nasıl takılıyor bilmiyorum. (hep bu Olgu'nun yüzünden benide kamera kolleksiyoncusu yaptı, onun yüzünden evden atılalacağız valla, :p

d0a3c910b42a5629ea4d455f8bc3dd33.jpg

Yorum bağlantısı

Hüseyin bey o aparat bisiklet hava delikli kasklar için yapılmış ama olgu abi bunu şapkanın gölgelik kısmına yatay şekilde dikip şapka ile kullanışlı hale getirmiş

Yorum bağlantısı

Olgu abi bir sorum var şimdi çekim kalitesi olarak muhteşem bir kamera ancak çekim yapıp pcye attığımda seste bir sıkıntı yok ama görüntü bazen slow ilerliyor bunun nedeni şuan için plus bir sd kart almadık evdeki 16 gb bi sd kart ile kayıt ediyorum kartın yavaşlığındanmı yoksa bir yerde hatamı yapıyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...