İçeriğe Yönlendir

Araç Ve Aksiyon Kamerası Bir Arada Maliyet 54 $ - A.mköv Amk7000 -

Olgu Erhan

Recommended Posts

Misafir

Olgu abinin soyledigi gibi kask aparatini sapkanin ustune yorgan ignesi ve kalin mumlu ip ile diktim super kaliteli bir sey oldu buyrun resimleri :)

6c998d41551fc963361d57c519e2bb23.jpg

77a5958ff1c543119be2de47ea7716ee.jpg

1aac3435b261789f93d81d5e491c60d6.jpg

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Olgu abinin soyledigi gibi kask aparatini sapkanin ustune yorgan ignesi ve kalin mumlu ip ile diktim super kaliteli bir sey oldu buyrun resimleri :)

6c998d41551fc963361d57c519e2bb23.jpg

77a5958ff1c543119be2de47ea7716ee.jpg

1aac3435b261789f93d81d5e491c60d6.jpg

Müthiş olmuş valla kıskandım benden güzel dikmişsin :)

82fdb93aaedc9eb06b922a7fdc4f6e2a.jpg

Olgu abi bir sorum var şimdi çekim kalitesi olarak muhteşem bir kamera ancak çekim yapıp pcye attığımda seste bir sıkıntı yok ama görüntü bazen slow ilerliyor bunun nedeni şuan için plus bir sd kart almadık evdeki 16 gb bi sd kart ile kayıt ediyorum kartın yavaşlığındanmı yoksa bir yerde hatamı yapıyorum

Kart olabilir yada pc de codec sorunu vardır. Çekimleri lcd yeni model bir tv den usb den oynatmayı dene.

Yorum bağlantısı
Misafir

Fikir senin olgu abi tesekkurler :) sen soylemesen ugrasmazdim bile :) saglam olsun diye baya ugrastim ama dagda tepede bi dusse ugras dur sonra rezil olurdum

Ozmn evdeki tvlere baglayip deneyim ondan olabilir dedigin gibi

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
(düzenlendi)

Bizim aldığımız fiyata düşmesede 69.99 dolara düştü yine hbr veriyim dedim

tarihinde Yasin Şahin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mustafa Yenigün

Kamerayi nihayet su altinda deneyebildim. Yaninda gelen kabi ile herhangi bir sekilde su almiyor.

iki problemim oldu. Birincisi su altinda gozumde dalis gozlugu oldugu halde kameranin ekrani tam okunmuyor. Yani kayit basladi mi, fotograf modunda miyim yoksa cihaz uyku moduna mi gecti anlamak zor oldu. Üç bolgesinde led isiklar var aslinda durumu gostermek icin ama onlari da pek secemedim. Ancak gozume durbun gibi dayadigimda okuyabildim ve yonetebildim.

ikincisi, suda ve su altinda kullanim icin kesinlikle selfie cubugu tarzi bir aparata ihtiyac var.

Maalesef kol kumandasini evde unuttugum icin deneme sansim olmadi, zaten su gecirmez olup olmadigini da bilmiyordum.

Yorum bağlantısı

Kamerayi nihayet su altinda deneyebildim. Yaninda gelen kabi ile herhangi bir sekilde su almiyor.

iki problemim oldu. Birincisi su altinda gozumde dalis gozlugu oldugu halde kameranin ekrani tam okunmuyor. Yani kayit basladi mi, fotograf modunda miyim yoksa cihaz uyku moduna mi gecti anlamak zor oldu. Üç bolgesinde led isiklar var aslinda durumu gostermek icin ama onlari da pek secemedim. Ancak gozume durbun gibi dayadigimda okuyabildim ve yonetebildim.

ikincisi, suda ve su altinda kullanim icin kesinlikle selfie cubugu tarzi bir aparata ihtiyac var.

Maalesef kol kumandasini evde unuttugum icin deneme sansim olmadi, zaten su gecirmez olup olmadigini da bilmiyordum.

Su altı kutusunun merkezinde buğu sorunu vardı hallettiniz mi ?
Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Su altı kutusunun merkezinde buğu sorunu vardı hallettiniz mi ?

Hic yapmadi bende ya da ben mi farketmedim acaba. Merkezden kastiniz lens bolgesi mi, yoksa arkadaki ekranin bulundugu alan mi?
Yorum bağlantısı

Su altı kutusuna takın misal bi kitabın sayfalarının yazılarını çekip pc ye atın tam merkezin hafif buğu olduğunu görüceksiniz sadece su altı kutusunda yapıyor ama aynı şekilde fotoda çekp deneyebilirsiniz

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Sani Gerşon

63 iyi fiyat Yine Sani kardeşim bence tabi ben 52 aldım ama  :blush:

Ben de 2 tane aldım o rakamdan. Bi tanıdığıma alacağım da, belki biraz daha indirim olur diye Olgu bey'den haber bekliyorum :)

Yorum bağlantısı

Ben de 2 tane aldım o rakamdan. Bi tanıdığıma alacağım da, belki biraz daha indirim olur diye Olgu bey'den haber bekliyorum :)

O fiyattan kod işlemiyo kod olsada 99 dolar üzerinden hesaplayıp indirim yapıyor oda daha pahalıya denk geliyor en mantıklısı size verilen hediye puanları kullanıp fiyat düşürmek geçen seneden bu yana sadece bir kere bu fiyatı gördü
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
Süleyman Çetin

Bugün itibariyle ben de Amkövlendim. [emoji4] Hemen mıncıklamaya başladım. Fakat video formatını mp4'ten değiştiremedim. Nasıl oluyor acaba? Bir de buna nasıl bir SD card almalı? Class 10 yeterli midir? Teşekkürler.

IMG_20170112_155020.thumb.jpg.409b3f90b3

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Bugün itibariyle ben de Amkövlendim. [emoji4] Hemen mıncıklamaya başladım. Fakat video formatını mp4'ten değiştiremedim. Nasıl oluyor acaba? Bir de buna nasıl bir SD card almalı? Class 10 yeterli midir? Teşekkürler.

IMG_20170112_155020.jpg

Mp4 iyidir yahu kalsın. Class 10 samsung öneririm sarı renk kart. Hepsiburada comdan alın.
Yorum bağlantısı
Misafir

amkov kullanıcısı arkadaşlar elimde fazladan hiç kullanılmamış 1600 mah 2 adet pil ve şarj aleti var ihtiyacı olan varsa

Yorum bağlantısı
Misafir
amkov kullanıcısı arkadaşlar elimde fazladan hiç kullanılmamış 1600 mah 2 adet pil ve şarj aleti var ihtiyacı olan varsa

Rakam nedir ?
Yorum bağlantısı
Misafir

Rakam nedir ?

75 murat 70 küsüre filan aşmıştım yanlış hatırlamıyosam kargo benden
Yorum bağlantısı
Misafir

yazmayı unutmuşum 2 sıfır pili alana bir adette kullanılmış hediyem olacak onunda 2 saat kadar kullanım süresi vardır

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin
On 13.01.2017 at 14:21, Yasin Şahin yazdı:

Özelden fotoğraflarını atar mısınız?

On 13.01.2017 at 08:04, Olgu Erhan yazdı:

Mp4 iyidir yahu kalsın. Class 10 samsung öneririm sarı renk kart. Hepsiburada comdan alın.

Öyle diyorsan tamadır abi. :) Teşekküt ettim.

Yorum bağlantısı
Misafir
yazmayı unutmuşum 2 sıfır pili alana bir adette kullanılmış hediyem olacak onunda 2 saat kadar kullanım süresi vardır

Tolamda 3 diyorsun yani :D
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...