İçeriğe Yönlendir

Araç Ve Aksiyon Kamerası Bir Arada Maliyet 54 $ - A.mköv Amk7000 -

Olgu Erhan

Recommended Posts

Misafir
1 saat önce, Süleyman Çetin yazdı:

Özelden fotoğraflarını atar mısınız?

Öyle diyorsan tamadır abi. :) Teşekküt ettim.

Fotolarını çekmedim bi çeksem ilanda açıcaktım :) gün içinde yollamaya çalışıyım

23 dakika önce, Murat Sağdaş yazdı:

Tolamda 3 diyorsun yani :D

1Değil 2 değil 3 değil şaka şaka tam 3 tane pil :D::sandalye:

bu arada burdan alınan alıntı tapatalkta özel mesaj yollanmış gibi göründü ne oluyo dedim

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin
Fotolarını çekmedim bi çeksem ilanda açıcaktım [emoji4] gün içinde yollamaya çalışıyım

Memnun olurum. Eğer uyuyorsa almak isterim. Yurt dışından sipariş verecektim. Beni de bu dertten kurtarmış olursunuz. :)
Yorum bağlantısı
Misafir
Şimdi, Süleyman Çetin yazdı:

Memnun olurum. Eğer uyuyorsa almak isterim. Yurt dışından sipariş verecektim. Beni de bu dertten kurtarmış olursunuz. :)

aynı kameradan bendede var o yüzden uyduğunu söyleyebilirim çünkü kullandım diğerlerini zzaten hero4 ve amkov7000s pili başka kameraya uymuyor bildiğim kadarıyla olgu abi daha iyi bilir ama

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin
aynı kameradan bendede var o yüzden uyduğunu söyleyebilirim çünkü kullandım diğerlerini zzaten hero4 ve amkov7000s pili başka kameraya uymuyor bildiğim kadarıyla olgu abi daha iyi bilir ama

O zaman yolla gelsin. :)
Yorum bağlantısı
Misafir
22 dakika önce, Süleyman Çetin yazdı:

Piller sahibini bulmuştur. :) güzel çekimlerde kullan 

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

Piller sahibini bulmuştur. [emoji4] güzel çekimlerde kullan 

Eyvallah. Sağolasın. Bol aksiyonlu balık avlarında kullanacağım inşallah. :)
Yorum bağlantısı
Misafir
Şimdi, Süleyman Çetin yazdı:

Eyvallah. Sağolasın. Bol aksiyonlu balık avlarında kullanacağım inşallah. :)

bende avda kullanıyorum ama benim av ateşli :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Merhaba arkadaşlar dün akşam, aldığım kameranın çekim süresini denemek için kamerayı açtım ve bıraktım. yaklaşık 33 dk sonra çekimi kapatıyor. bunun ayarını nereden değiştiriyoruz? ayrıca makine çok isiniyor ve bir süre sonra ekrandaki renkler değişmeye başlayıp görüntü kayıyor. Ama bilgisayara bağlayıp izlediğimde görüntünün normal kaydedildiği görünüyor. Makinanın bu kadar ısınması bana normal gibi gelmedi ama bir de kullanan diğer arkadaşlara sormak istedim.

Bir de su altında kayıt için kullanılan kılıf şimdiden bir iki yerden çatlama yaptı. Sanırım onu tek olarak yeniden almam gerekecek.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Mahmut Türkmen

Son soruyu soralı Bir yıl zaman geçmiş problemlerim aynen devam ediyor bu arada kamerayı da hiç kullanmadım. yazılımını güncelleyeyim belki düzelir diyorum ama güncellemeyi de başaramadım. Sitesinde güncel yazılım bu model için görünmüyor.  Bendeki cihazda System info Aug 5 2016 ver 5.07 görünüyor. sen sürüm bu mudur bilemiyorum. Bu kameradan kullanan arkadaşlar yardım edebilirlerse sevinirim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...