İçeriğe Yönlendir

Balıkesir/ Gönen/ Bandırma İç/dış Temizlik

Atakan Ulusoy

Recommended Posts

Atakan Ulusoy

Arkadaşlar Bandırma veya Gönen ilçelerinde aracın dışı için güzel bir cila ve gerekli kil temizliği yapabilecek bir yer tavsiyesi arıyorum forumda bu işi yapan veya bahsettiğim İçelerde bana tavsiye edeceğiniz bir iş yeri rica ediyorum.. Güzelce parlatsın pırıl pırıl olsun istiyorum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Eren Erdoğan yada Sağdaş gelir birazdan :)

Onlar daha iyi yapar para yabancıya gitmesin :D

Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy
(düzenlendi)

Murat yıkama ve Eren cila var. :)

gönende ki Murat yıkama var orası mı acaba? Yıkamadan cila atamaz sanırım:).. Önce kil temizliği hareleri falan varsa giderdikten sonra sıfır gibi olsun işte:) tarihinde Atakan Ulusoy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

gönende ki Murat yıkama var orası mı acaba? Yıkamadan cila atamaz sanırım:).. Önce kil temizliği hareleri falan varsa giderdikten sonra sıfır gibi olsun işte:)

Murat ve Eren adında iki arkadaşımız var Bandırma'da yıkama cila konularında çok titizler, onlardan bahsettim, birazdan gelirlerse size direk bilgi verirler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy

Bu arada bu havalarda malum kış mevsiminde bu işi yaptırmak istemem doğru olur mu?

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

arkadaşlar gerekli isimleri vermiş, bize de güle güle kirletin demek düşer  :)

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Yeni yıkama tabancası da yaptılar ki oooofff offfff süper iş çıkar  :D

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Eren Erdoğan yada Sağdaş gelir birazdan :)

Onlar daha iyi yapar para yabancıya gitmesin :D

Murat yıkama ve Eren cila var. :)

gönende ki Murat yıkama var orası mı acaba? Yıkamadan cila atamaz sanırım:).. Önce kil temizliği hareleri falan varsa giderdikten sonra sıfır gibi olsun işte:)

Yıkama var dediler geldik :D

Not : Kese hizmetimiz vardır. Fiyatı farklıdır.  :fiuw:

Şaka bir yana Atakan Bey öncelikle Merhaba,

Bandırma içinde işini iyi yapan yer pek yok daha doğrusu Eren ve benim isteklerimi karşılayabilecek bir yer yok. Biz araçlarımızı kendimiz yıkıyoruz. Hatta bununla ilgili geliştirmeye yönelik çalışmalarımız bile var..  :D

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/278953-ila%C3%A7lama-pompas%C4%B1-modifiyesi-ve-sonu%C3%A7/

Ha çok titiz pimpirikli değilim diyorsanız Liman avm'nin azıcık aşağısında Barış var ona gidebilirsiniz.. :good1:

tarihinde Murat Sağdaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Abilerimiz isim vermiş ama bizim o konuda bir hizmetimiz yok Atakan bey :) Biz sadece kendi araçlarımızı kafamıza göre yıkar amatörce cilalarız. Saydığınız ilçelerde bu işi hakkıyla yapan yer yok. Varsa da biz bilmiyoruz. :)

Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy

O zaman Gönen de bi yer bulayım kendime. Tşkler.

Yorum bağlantısı
Metin Çilo

O zaman Gönen de bi yer bulayım kendime. T

Bursa'ya git büyükşehir ve seçenek fazla.

Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy

Böyle birşey için o kadar yol gitmek istemiyorum. Gönen de bir yer bulmaya çalışacağım.

Yorum bağlantısı
Misafir

Böyle birşey için o kadar yol gitmek istemiyorum. Gönen de bir yer bulmaya çalışacağım.

Siz tam olarak nerede oturuyorsunuz ?
Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy

Siz tam olarak nerede oturuyorsunuz ?

Gönen'de
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Yıkama var dediler geldik :D

Not : Kese hizmetimiz vardır. Fiyatı farklıdır.  :fiuw:

Şaka bir yana Atakan Bey öncelikle Merhaba,

Bandırma içinde işini iyi yapan yer pek yok daha doğrusu Eren ve benim isteklerimi karşılayabilecek bir yer yok. Biz araçlarımızı kendimiz yıkıyoruz. Hatta bununla ilgili geliştirmeye yönelik çalışmalarımız bile var..  :D

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/278953-ila%C3%A7lama-pompas%C4%B1-modifiyesi-ve-sonu%C3%A7/

Ha çok titiz pimpirikli değilim diyorsanız Liman avm'nin azıcık aşağısında Barış var ona gidebilirsiniz.. :good1:

Abilerimiz isim vermiş ama bizim o konuda bir hizmetimiz yok Atakan bey :) Biz sadece kendi araçlarımızı kafamıza göre yıkar amatörce cilalarız. Saydığınız ilçelerde bu işi hakkıyla yapan yer yok. Varsa da biz bilmiyoruz. :)

Neğğ, Haftaya gelince benim arabaya çila yapıcakmısınız? :shok:

Yorum bağlantısı
Misafir

Neğğ, Haftaya gelince benim arabaya çila yapıcakmısınız? :shok:

Hmm şey kem küm :biggrin: sen hele bi gel abi :D
Yorum bağlantısı
Fatih Emre

Detaycı var Gönen'de OTOMODA isimli. Muhtemelen isteyenlere sadece yıkama ve cila da yapar.

DETAYLI ARAÇ TEMİZLEME İSTASYONU

.

SERAMİK KAPLAMA
PASTA&CİLA
BOYA KORUMA
TAVAN TEMİZLEME (YENİ SİSTEM)
KOLTUK KURUTMA
ZEMİN DÖŞEME TEMİZLİĞİ
KAPI İÇİ DÖŞEME TEMİZLİĞİ

.

Ürünler

SONAX ,WÜRTH,MEGUİARS,ATAS
.

Telefon

0 536 728 58 98

Gündoğdu Mh. 252.Sokak(Gönen Küçük Sanayi Sitesi),10900 Gönen/Balıkesir, 10900 Gönen, Balıkesir

http://otoderici.com/

Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy
(düzenlendi)

Konuyu Bandırma diye açmışsınız. [emoji23] 50 km mesafe aramızda...

Gönen'de yok diye bildiğim için Bandırma'da var mı acaba diye dedim., Bandırma'ya haftada 1 defa geliyorum 50km 20dk.. Önemli değil o kadar.

Detaycı var Gönen'de OTOMODA isimli. Muhtemelen isteyenlere sadece yıkama ve cila da yapar.

DETAYLI ARAÇ TEMİZLEME İSTASYONU

.

SERAMİK KAPLAMA

PASTA&CİLA

BOYA KORUMA

TAVAN TEMİZLEME (YENİ SİSTEM)

KOLTUK KURUTMA

ZEMİN DÖŞEME TEMİZLİĞİ

KAPI İÇİ DÖŞEME TEMİZLİĞİ

.

Ürünler

SONAX ,WÜRTH,MEGUİARS,ATAS

.

Telefon

0 536 728 58 98

Gündoğdu Mh. 252.Sokak(Gönen Küçük Sanayi Sitesi),10900 Gönen/Balıkesir, 10900 Gönen, Balıkesir

http://otoderici.com/

siz tanıyormusunuz burayı ? Daha önce yaptırdınız mı? Bahsettiğiniz mevkii biliyorum tarihinde Atakan Ulusoy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...