İçeriğe Yönlendir

Xiaomi Yi Araç Kamerası Incelemesi Dual Core Wifi 60 Fps

Olgu Erhan

Recommended Posts

Ahmet Aybeyaz

sat sat bak cık çirkin seninki olmaz o sana 100 TL vereyim gönder gelsin yeni ufuklara bak daha ciks onlar sat sat  :D  :D

Aynen ya 280 TL'ye sarayım sana kargo benden hediye :D

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Aynen ya 280 TL'ye sarayım sana kargo benden hediye :D

28 TL olur gönder kardeşim  :crazy:

Yorum bağlantısı
Alper Aytar

28x9 taksit yapayım size ayağınız alışsın :D

Tamam ben alırım o zman :)
Yorum bağlantısı
Ahmet Aybeyaz

Ben de [emoji23]

101TL teklif ediyorum:)

Tamam ben alırım o zman :)

28x9 taksit 252 TL yapıyor :) Sahibindene ilan açayım kartla çekip alabilirsiniz, açayım mı ilanı :D 

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

28se ben de aliyorum [emoji23]

girme  dialomuzama olmazki şurada ikidaka bedavaya getirecez heme mudahale oluyor yahu  :D  :D

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

girme dialomuzama olmazki şurada ikidaka bedavaya getirecez heme mudahale oluyor yahu :D:D

Bence biz obur kamerayi kacirdigimiza yanalim [emoji23]

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Ben de [emoji23]

101TL teklif ediyorum:)

oooo bakıyorum tüm bedavaya alacam ürünler bir aday olma var olmazki   :D  :D

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

oooo bakıyorum tüm bedavaya alacam ürünler bir aday olma var olmazki :D:D

Piyasayi kizistirayim dedim :) Sizin niyet var mi bu arada arac kamera ?

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Piyasayi kizistirayim dedim :) Sizin niyet var mi bu arada arac kamera ?

Var Özlem hanım diğer konudaki kamerayı yakalayamadım takipteyim o iyi bir üründü çok

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Gece çekimleri gerçekten çok iyi. Tramlı bir görüntü yok. Gündüz çekimleri zaten süper. Kaça maloldu?

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Var Özlem hanım diğer konudaki kamerayı yakalayamadım takipteyim o iyi bir üründü çok

:( Ben de aynen uzuldum ona. Ben de bakiyorum sizin de aklinizda olursa sevinirim, destek alabilirsem[emoji5]

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Gece çekimleri gerçekten çok iyi. Tramlı bir görüntü yok. Gündüz çekimleri zaten süper. Kaça maloldu?

75 $, gerçekten mükemmel çekiyor cihaz. Ayrıca ıvır zıvır ihtiyaç olan ürünleri gearbestten alıp puan biriktirerek ciddi indirimler ile alına bilir ( Video'da 56$ a kadar iniyor izleyin )

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

75 $, gerçekten mükemmel çekiyor cihaz. Ayrıca ıvır zıvır ihtiyaç olan ürünleri gearbestten alıp puan biriktirerek ciddi indirimler ile alına bilir ( Video'da 56$ a kadar iniyor izleyin )

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Yağmurlu izmir sabahı... Cahit Berkay, Martılar, doya doya izmir  :whistle3:  1080P yaParak izleyiniz. Netlikten bilgisayarınız takılabilir :)

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Olgu kardeşimmm bak kaç gündür kullanıyorsun yapmadın test kalmadı ikinci el bile değerini kaybetti gel şuna 75 TL vereyim kurtul şu cihazdan  :crazy:  :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...