İçeriğe Yönlendir

Xiaomi Yi Araç Kamerası Incelemesi Dual Core Wifi 60 Fps

Olgu Erhan

Recommended Posts

Olgu Erhan

Arayüzün ingilizce desteği yokmu [emoji44]

Yakında türkçe bile gelecek.

Yorum bağlantısı
Ömer Gözcü

Olgu bey, incelemeniz ve bizi bilgilendirmeniz için teşekkürler. Bu ürünün D201'den tek eksiği GPS özelliği diyebilir miyiz? Sürekli bu tür ürünleri kullanan biri olarak GPS özelliği vazgeçilebilir bir özellik mi sizce? Durmadan yeni modeller çıkıyor. Hemen bir yerden giriş yapmak gerekiyor. D201 mi yoksa bu Xiaomi mi tavsiye edersiniz?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Olgu bey, incelemeniz ve bizi bilgilendirmeniz için teşekkürler. Bu ürünün D201'den tek eksiği GPS özelliği diyebilir miyiz? Sürekli bu tür ürünleri kullanan biri olarak GPS özelliği vazgeçilebilir bir özellik mi sizce? Durmadan yeni modeller çıkıyor. Hemen bir yerden giriş yapmak gerekiyor. D201 mi yoksa bu Xiaomi mi tavsiye edersiniz?

Giriş seviyesi A118c derim gps te alırsınız onunla başlayın :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

Powerbank ve tek bir bisiklet aparatı ile güzel çekimler çıktı, çok başarılı bir şekilde aksiyon kamerası oldu. 

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Çok güzel :)

Abi bizim xiaomi10400'le ne kadar kayıt yaptın? Yada ne kadar surede ne kadar şarj harcadı?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Çok güzel :)

Abi bizim xiaomi10400'le ne kadar kayıt yaptın? Yada ne kadar surede ne kadar şarj harcadı?

valla o 10 bin lik ile ortalama 8 saat çeker en az.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlhan Gülcan

GPS eklesinler alıcam :D

xiaomiyifi

fb09ae249b32b06ea79a4e52e29eeef9.jpg

xiaomiyifi

Yorum bağlantısı
Misafir

Ani bir karar ile 68.94 $ + 2 $  (204 TL) kargo takip ile birlikte az evvel Xiaomi Yi gri renk olanı gearbest'ten sipariş ettim Olgu bey'in bu sayfadaki yorumları ve inceleme videoları sayesinde.. Ayrıca kur konusunu da okuduğum iyi oldu öncesinde yine Olgu bey'in aktarımları sayesinde ayalarımı da paypal'den yaptım ve siparişi tamamladım.. Aldığım fiyat iyi mi bilemiyorum aslında a118c'ye yönelmişken ve 47 usd'ye düşmüşken neden birden bu ürünü tercih etme gereği duydum bilemiyorum.. 

İnşallah memnun kalırım uzun zamandır kafamı kurcalıyordu kaskoyu yaptıramadık bari bizden kusurlu olmayan durumlarda hakkımızı arayabilelim.. Ortalık yalancı üç kağıtçı dolu malumunuz.. 

Acaba ayarlar ingilizce oldu mu yoksa yine çince'ye devam mı.. Birde ürün geldikten sonra 16 hafıza yetmez galiba 64'lük alsam hangisini tercih etmeliyim.

Yorum bağlantısı
İlhan Gülcan

Ani bir karar ile 68.94 $ + 2 $  (204 TL) kargo takip ile birlikte az evvel Xiaomi Yi gri renk olanı gearbest'ten sipariş ettim Olgu bey'in bu sayfadaki yorumları ve inceleme videoları sayesinde.. Ayrıca kur konusunu da okuduğum iyi oldu öncesinde yine Olgu bey'in aktarımları sayesinde ayalarımı da paypal'den yaptım ve siparişi tamamladım.. Aldığım fiyat iyi mi bilemiyorum aslında a118c'ye yönelmişken ve 47 usd'ye düşmüşken neden birden bu ürünü tercih etme gereği duydum bilemiyorum.. 

İnşallah memnun kalırım uzun zamandır kafamı kurcalıyordu kaskoyu yaptıramadık bari bizden kusurlu olmayan durumlarda hakkımızı arayabilelim.. Ortalık yalancı üç kağıtçı dolu malumunuz.. 

Acaba ayarlar ingilizce oldu mu yoksa yine çince'ye devam mı.. Birde ürün geldikten sonra 16 hafıza yetmez galiba 64'lük alsam hangisini tercih etmeliyim.

a118 ile bunda fiesta ile c-max farkı gibi olacağını düşünüyorum ayrıca hafıza kartını 64 ten az tutmayın faydalı olacaktır.

Yorum bağlantısı
Misafir

a118 ile bunda fiesta ile c-max farkı gibi olacağını düşünüyorum ayrıca hafıza kartını 64 ten az tutmayın faydalı olacaktır.

çok güzel ürün.

Hayırlı olsun.Güzel ürün...

Ürün çok güzel, tercümeler çok komik...:)

Cümleten çok teşekkür ederim :) inşallah faydasını görürüm.. A118c plastik kalitesi olarak kötü görünüyordu gözüme bu daha baskın bende her konuda.. Gelsin de hayırlısı ile.

Yorum bağlantısı
Misafir

Kamera nasıl takılıyor :

Olgu bey malum araç kameraları konusunda sizden bilgilisi yok.. Ufak bir sıkıntı ile ilgili fikrinizi almak isterim.. Ben yıllar boyunca mac os x kullanıyorum windows işletim sistemleri ile çok haşır neşir değilim.. Merak ettiğim konu şu, kamera geldiğinde video çekimlerini bilgisayara kaydetmek için yada ayarlar vb. durumlar için windows şart mı acaba. bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...