İçeriğe Yönlendir

Araç Içi Kamera Montajını Nerde Yaptıracağız?

Sedat Ünsal

Recommended Posts

Sedat Ünsal

arkadaşlar heveslendim. gearbest den bir araç içi kamerada ben aldım. DOME GS98C marka. siparişten sonra 16 günde elime ulaştı. kamerayı çakmaktan aparat ile kullanmak çok zor. acayip yer kaplıyor. ve açıkçası tanımadık bir elektrikçiye de taktırmak istemiyorum. elektrik işlerinden anlamadığım için clio marka aracıma zarar vermeden elektrik hattı çekecek birisi lazım. tuzla-gebze-pendik civarında bu işi yapabilecek bir usta var mıdır?

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Semtinizde ki herhangi bir elektronikçi halledebilir. Tavan aydınlatma lambasından alacak enerjiyi,çok kolaydır montajı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

arkadaşlar heveslendim. gearbest den bir araç içi kamerada ben aldım. DOME GS98C marka. siparişten sonra 16 günde elime ulaştı. kamerayı çakmaktan aparat ile kullanmak çok zor. acayip yer kaplıyor. ve açıkçası tanımadık bir elektrikçiye de taktırmak istemiyorum. elektrik işlerinden anlamadığım için clio marka aracıma zarar vermeden elektrik hattı çekecek birisi lazım. tuzla-gebze-pendik civarında bu işi yapabilecek bir usta var mıdır?

+1

Bana da Çorlu da elektrikçi lazım. Clio 4 forewer..  ;)  :)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Ben pendik itfaiye karşısındaki elektrikçiye bağlattım, kontağa bağladı, bi sıkıntı yaşamadım.

Yorum bağlantısı
İsa Acar

Ben de çok zor sanıyordum işi fakat bi oto elektrikçi 5 dk. da halletti sağ olsun... :) 

Yorum bağlantısı

Hiç anlamadığım halde hattı kendim çektim aslında çok kolay uygun yerden de şase almak lazım :)

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Kabloları kendim geçirdim bağlantıyı elektrikçi yaptı. Lakin önce adaptöre kablo bağlamak gerekiyor elektrikçiye danışın ve zarar vermez korkmayın.

En güzeli kitapçıktan sigorta paneline bakıp kendinizin seçeceği bir yuvaya bağlamasını sağlamak..

Yorum bağlantısı
Turhan Onat

Elektrikçiye  aşağıdaki parçaların bağlantısını yaptırın ( Gerçi bunların bağlanmışı da satılıyordu ama bulamadım ) Daha sonra sigorta tablosundan uygun bir yer bulmak kalıyor.

http://www.aliexpress.com/item/A2-2pcs-x-12-24V-DC-Female-Car-Cigar-Cigarette-Lighter-Socket-Connector-Adapter-Cable-G0683/32287820113.html

http://www.aliexpress.com/item/Small-ACS-J-Add-A-Circuit-Piggy-Back-Pluggable-Standard-Blade-Tap-Fuse-Holder-G0242-P/32231880946.html

Yorum bağlantısı

Hiç anlamadığım halde hattı kendim çektim aslında çok kolay uygun yerden de şase almak lazım :)

Bak hele :D

Yorum bağlantısı

Bak hele :D

Seni bekliyordum bende o garip olaydan sonra patlak sigorta yi ben taktım bi kere [emoji2] [emoji2] [emoji23] [emoji23] [emoji23]
Yorum bağlantısı

Seni bekliyordum bende o garip olaydan sonra patlak sigorta yi ben taktım bi kere [emoji2] [emoji2] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

:bravo: :bravo: :bravo::nazar::D

Yorum bağlantısı

:bravo: :bravo: :bravo::nazar::D

Ogün ki korku mu anlatamam yasaman lazım [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]
Yorum bağlantısı

Erkan'ın randevu defteri teee 2019 lara kadar doludur :)

Sen selamun aleykum diyene halletmis Olur abi [emoji2]
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Sen selamun aleykum diyene halletmis Olur abi [emoji2]

Avrupa, Asya Ortadoğu ve Balkanların en hızlı elektrikçisi.. belki de benim kamera takılmıştır bile bi bakayım :):p

Yorum bağlantısı

Avrupa, Asya Ortadoğu ve Balkanların en hızlı elektrikçisi.. belki de benim kamera takılmıştır bile bi bakayım :) [emoji14]

Sen on camin ordan torpido altina kadar hatti çek abi on sutun arasindan asagi dogru gerisi sadece sigorta paneline paralel çekilecek oda 5 dakika suruyor[emoji106]
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Sen on camin ordan torpido altina kadar hatti çek abi on sutun arasindan asagi dogru gerisi sadece sigorta paneline paralel çekilecek oda 5 dakika suruyor[emoji106]

Az evvel geldi benim kamera.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...