İçeriğe Yönlendir

Mondeo 2 - Cam Sıyırıcı Sorunu Çözümü

Misafir

Recommended Posts

Mehmet Çelebi
(düzenlendi)
2 saat önce, Yiğit Çalıcıoğlu yazdı:

benim bulduğum tüm lada sıyırıcılarının kodu 2109 ile başlıyor. resimdeki kodu sen bulabildin mi?

@Ümit Kaan buldum sonundaa :yahoo:

linkini paylaşıyorum inşallah reklama girmez

https://cavusotomotivyedekparca.com/LADA YEDEK PARÇA/SAMARA YEDEK PARÇA/KAPORTA AKSAMI?product_id=891&sort=p.price&order=ASC

teşekkürler @Mehmet Çelebi abi :ohooh:

Arkadaşlar resim tam belli olmuyor anlayamadım  dış olmaz iç olucak telefonla teyit alıp öyle alın yalnış olmasın

tarihinde Mehmet Çelebi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi
1 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

Dış zaten. Camın dışı

Abi bizde dış,  ladaların camın iç sıyırıcılar uyuyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yiğit Çalıcıoğlu

Abi adresi kredi kartı bilgilerimi falan yazdım az kalsın 80i yatırıyodum valla. Camın içinde bu sıyırıcıdan mı koymuşlar ladaya :unsure2:peki ben adamları arayıp tam olarak ne soracam kafam katıştı. Ya şu ladanın bile fitilleri sıyırıcıları her yerde var mondeonun nasıl olmaz arkadaş? Tamam komforu sürüşü falan eyvallahta galiba her hafta başka bi sorunuyla uğraştığımızdan dolayı bir süre sonra araca bağımlı oluyoruz bence :D:D 

Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi
Abi adresi kredi kartı bilgilerimi falan yazdım az kalsın 80i yatırıyodum valla. Camın içinde bu sıyırıcıdan mı koymuşlar ladaya default_unsure2.gifpeki ben adamları arayıp tam olarak ne soracam kafam katıştı. Ya şu ladanın bile fitilleri sıyırıcıları her yerde var mondeonun nasıl olmaz arkadaş? Tamam komforu sürüşü falan eyvallahta galiba her hafta başka bi sorunuyla uğraştığımızdan dolayı bir süre sonra araca bağımlı oluyoruz bence [emoji3][emoji3] 

Aynen ladalarda hem içten hemde dıştan sıyırıcı var değişik yapmışlar [emoji3] mondeonunda var fakat tanesi 150 lira, adamlara diyecenki lada samara spor modelinin iç cam sıyırıcıları lazım hatta benim çektiğim fotoğrafı gönderebilirsen daha iyi olur, araba iyi olunca insan gğzelleştirmek için çabalıyor malesef[emoji5]
Ters yapmışlar yani lada yı [emoji4]

Aynen abi hem içten hem dıştan koymuşlar sıyırıcı bu ruslar çok ilginç adamlar[emoji3]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mustafa Tok

sayan otomotivden cam sıyırıcı istedim ve geldi. yanlız dışı kadifemsi ve içinde bulunan metal parça yok. takmaya çalıştım olmadı. sayan ticareti aradım. 98 model modeo için bundan gönderiyoruz dedi. yardımcı olabilirmisiniz.

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun
sayan otomotivden cam sıyırıcı istedim ve geldi. yanlız dışı kadifemsi ve içinde bulunan metal parça yok. takmaya çalıştım olmadı. sayan ticareti aradım. 98 model modeo için bundan gönderiyoruz dedi. yardımcı olabilirmisiniz.

detaylı resim atabilir misin
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun
resim nasıl ekliyebiliyorum

tapatalk yükleyip otoclup sayfasını aratıp sonra konuyu bulman gerekiyor. Ordan atabilirsin
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun
3 dakika önce, Mustafa Tok yazdı:

Yok abi bu ne ya, nerden aldıysan geri gönder. Alakası yok. Olmaz onlar. Olsada biçimsiz ve uygunsuz durur. Hava ve yağmur suyu geçirir aradan 

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun
ilgin için teş. ederim. Tekrar tlf açayıp geri göndereyim.

rica ederim abi. Alacaksan ve biraz el becerin varsa lada samara sport modelinin iç cam sıyırıcısı kat kat işini görecektir. Uzun olanlardan, ortalama 103 cm civarı geliyor. Kesip şekil vermen gerekir

Bunlar benim dediğim ürünle yaptıklarım ve en sonda krom kaplattım üstüne 60a2e2176f9f0293de2a5720c8b36dce.jpgbc49181f20b5df609002e9a861e9dbb9.jpg6b9d87ef0d65492d2a7373839d676b85.jpgb8885cec783b17d668642401dd41470e.jpg6108a58d552fe3dd550d7bd1d6d4a29e.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tok

hocam az önce aradım formdada resmi olan arasında metal parça olandan göndereceğini söyledi. Geldikten sonra tekrar sıyırıcıya bakayım. Geri dönüş yaparım inşallah bu sefer doğru gönderir.

1 saat önce, Derviş Dursun yazdı:

rica ederim abi. Alacaksan ve biraz el becerin varsa lada samara sport modelinin iç cam sıyırıcısı kat kat işini görecektir. Uzun olanlardan, ortalama 103 cm civarı geliyor. Kesip şekil vermen gerekir

Bunlar benim dediğim ürünle yaptıklarım ve en sonda krom kaplattım üstüne 

cok güzel olmuş. Güle güle kullan. benimki tekrardan gelsin o da olmassa seninkinden yaparım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun
8 dakika önce, Mustafa Tok yazdı:

hocam az önce aradım formdada resmi olan arasında metal parça olandan göndereceğini söyledi. Geldikten sonra tekrar sıyırıcıya bakayım. Geri dönüş yaparım inşallah bu sefer doğru gönderir.

cok güzel olmuş. Güle güle kullan. benimki tekrardan gelsin o da olmassa seninkinden yaparım.

Teşekkür ederim abi. Gelsin bakalım sonuç nolacak

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Hasan Öksüz
On 11.05.2017 at 11:26, Derviş Dursun yazdı:

Teşekkür ederim abi. Gelsin bakalım sonuç nolacak

derviş bey lada cam sıyırıcılar ne durumda kullanışlılıgı filan iyimi hosunuza gittimi yani.Olmazsa linkini yollarsanız bizde sipariş veririz.Şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun
derviş bey lada cam sıyırıcılar ne durumda kullanışlılıgı filan iyimi hosunuza gittimi yani.Olmazsa linkini yollarsanız bizde sipariş veririz.Şimdiden teşekkürler...
Aylardır kullanıyorum. Ne yağmurlar çamurlar tozlar gördü çok şükür bir sıkıntı yok. Cama yapışması, camların açılıp kapanması herşey yerinde. Hava su bişey almıyor. Yeterki işçiliği güzel yapıp kenar direklere gelen yerleri sıfıra sıfır kesip boşluk bırakmayın. Bildiğim link yok ama internette araştırırsanız lada samara sport iç cam sıyırıcı diye bulursunuz. Olmadı lada yedek parçacısı varsa onlara gidip gerekirse spariş geçip getirtebilirsiniz. İki tane sport modeli önler için kafi. Arkalara normal samara iç sıyırıcı alsanız boyu yeterli gelir. Sporlar 25 tl civarı, normaller 15 tl civarı. Hepsini spor alıp boşuna fazladan ücret ödemeyin.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Öksüz
39 dakika önce, Derviş Dursun yazdı:
56 dakika önce, Hasan Öksüz yazdı:

Aylardır kullanıyorum. Ne yağmurlar çamurlar tozlar gördü çok şükür bir sıkıntı yok. Cama yapışması, camların açılıp kapanması herşey yerinde. Hava su bişey almıyor. Yeterki işçiliği güzel yapıp kenar direklere gelen yerleri sıfıra sıfır kesip boşluk bırakmayın. Bildiğim link yok ama internette araştırırsanız lada samara sport iç cam sıyırıcı diye bulursunuz. Olmadı lada yedek parçacısı varsa onlara gidip gerekirse spariş geçip getirtebilirsiniz. İki tane sport modeli önler için kafi. Arkalara normal samara iç sıyırıcı alsanız boyu yeterli gelir. Sporlar 25 tl civarı, normaller 15 tl civarı. Hepsini spor alıp boşuna fazladan ücret ödemeyin.

Eyvallah üstadım önlere lada sport iç cam sıyırıcı arkalara normal lada iç sıyırıcı olcak.Tavan için olan lastikleri nasıl yaptınız tavanın su almasından bahsetmişsiniz.

Şimdi durum nedir?

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun
Eyvallah üstadım önlere lada sport iç cam sıyırıcı arkalara normal lada iç sıyırıcı olcak.Tavan için olan lastikleri nasıl yaptınız tavanın su almasından bahsetmişsiniz.
Şimdi durum nedir?
Aynen sıyırıcıları doğru anladınız. Tavan ise birleşme yerinden hafif punto atması yada ayrılma gibi bir durumla karşılaştım. Milimal açıklıkta bile sızma yalabiliyor. O kısıma slikon çektim ve aracın yağmur oluklarına krom şerit yapıştırdım. Sorun bıçak gibi kesildi. Aracta ekstra cam vs kromları da olduğu için krom şerit gayet uyumlu ve hoş durdu. Lastik falan uğraşmadım
Yorum bağlantısı
Hasan Öksüz
2 dakika önce, Derviş Dursun yazdı:
7 dakika önce, Hasan Öksüz yazdı:
Şimdi durum nedir?

Aynen sıyırıcıları doğru anladınız. Tavan ise birleşme yerinden hafif punto atması yada ayrılma gibi bir durumla karşılaştım. Milimal açıklıkta bile sızma yalabiliyor. O kısıma slikon çektim ve aracın yağmur oluklarına krom şerit yapıştırdım. Sorun bıçak gibi kesildi. Aracta ekstra cam vs kromları da olduğu için krom şerit gayet uyumlu ve hoş durdu. Lastik falan uğraşmadım

Anladım Allah kaza bela vermesin güle güle kullanın.Cam sıyırıcılrın üstüne kullndıgınız metal parçayı nereden temin ettiniz? Çok sordum ama kusurumuz affola...

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun
Anladım Allah kaza bela vermesin güle güle kullanın.Cam sıyırıcılrın üstüne kullndıgınız metal parçayı nereden temin ettiniz? Çok sordum ama kusurumuz affola...
Estafurullah. Onları burda yani bursa da krom işi yapan bir yere yaptırdım. Araca göre yapıyorlar. 90 tl fiyatı vardı ki halen aynıdır
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hasan Öksüz
On 30.09.2017 at 06:45, Derviş Dursun yazdı:
On 29.09.2017 at 23:03, Hasan Öksüz yazdı:

Estafurullah. Onları burda yani bursa da krom işi yapan bir yere yaptırdım. Araca göre yapıyorlar. 90 tl fiyatı vardı ki halen aynıdır

Hocam ben lada sport sıyırıcı bulamadım.Konyanın en büyük lada yedek parcacısında bile yok nette zaten bulamadım.Ne olacak bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun
Hocam ben lada sport sıyırıcı bulamadım.Konyanın en büyük lada yedek parcacısında bile yok nette zaten bulamadım.Ne olacak bilmiyorum.
Kimsenin işine yaramıyordu, stoklarda da belli bir miktarda vardı. Olanı da mk2 ciler bitirdi sanırım :D
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...