İçeriğe Yönlendir

Mondeo 2 - Cam Sıyırıcı Sorunu Çözümü

Misafir

Recommended Posts

Tuncay Arslan

Ön yolcu camının önündeki ızagaranın içinde, dışarıdaki ızgarayı sökünce görüyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Hasan Belen

Ön yolcu camının önündeki ızagaranın içinde, dışarıdaki ızgarayı sökünce görüyorsunuz.

Sağolun inip bakacagim. Belki değiştirmek gerekir. 

Yorum bağlantısı
Selim Selimoglu

Yunus Emre bey önce size çok teşekkür ediyorum bu sorundan sizin sayenizde kurtulduk...Dün sayan ticarete gittim oradaki amca arabayı görünce hemen malzemeyle kapıda karşıladı beni...4 tane kesti verdi 1 tanesini bana göstermek için monte etti o kadar kolay ki inanın 5 dk sürüyor...Adamlar sırf bunun için özel yaptırmış sıyırıcı yerine tabiri caizse cukk diye oturuyor. hem görünüm hem eskisine göre suyu daha az içeri alması hem camların daha rahat inip kalkması tek kelimeyle mükemmel oldu...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Belen

Yunus Emre bey önce size çok teşekkür ediyorum bu sorundan sizin sayenizde kurtulduk...Dün sayan ticarete gittim oradaki amca arabayı görünce hemen malzemeyle kapıda karşıladı beni...4 tane kesti verdi 1 tanesini bana göstermek için monte etti o kadar kolay ki inanın 5 dk sürüyor...Adamlar sırf bunun için özel yaptırmış sıyırıcı yerine tabiri caizse cukk diye oturuyor. hem görünüm hem eskisine göre suyu daha az içeri alması hem camların daha rahat inip kalkması tek kelimeyle mükemmel oldu...

Kaça yaptirdiniz. ??

Yorum bağlantısı
Misafir

Resimde gosterdigim siyiriciyi mi aldiniz yoksa benden sonra yeni mi yaptırmislar? Benim aldığım tam oturuyordu ancak biraz gevsek kaliyordu. Bu sebeple kanali daralttim.

Faydali olabildiysek ne mutlu. Iyi gunlerde kullanin aracinizi.

Yorum bağlantısı
Selim Selimoglu

sizinkinin resmini gösterdim ama yeni yaptırmış onu verdi.. kanala biraz zorlayarak oturttum tam oldu...

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

sizinkinin resmini gösterdim ama yeni yaptırmış onu verdi.. kanala biraz zorlayarak oturttum tam oldu...

Şansa bak  :) Maliyet nedir? Aynı mı? 80 tl?

tarihinde Yunus Emre Çırak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Çok şükür bulunmuş. Elinize ve paylaşımınıza sağlık.

Yorum bağlantısı
Burhan Yiğit

Bide cam kenarı fitilleri için çözüm bulursak bu sorun da tarih olacak

Yorum bağlantısı
Hasan Belen

Evet tane 20 tl 4 tane 80...

Merhaba yaptirdigin yerin telefon numarasi varsa yazabilirmisin. Ben antalyadayim burada yapacak usta yok.

Telefon açariz parasini havale yapariz belki bizede yapar yollar.

Yorum bağlantısı
Selim Selimoglu

Hasan bey google da sayan ticaret kartal yazın direk çıkıyor. İşinizi halledemesseniz bende yardimci olabilirim...

Yorum bağlantısı
Hasan Belen

Hasan bey google da sayan ticaret kartal yazın direk çıkıyor. İşinizi halledemesseniz bende yardimci olabilirim...

teşekkür ederim  bugün aradım .  parayı  yollayın  yapar  kargolarız  dedi.   eft yaptım ama  bugün  cumartesi :(   pazartesiye  artık.

orjinal  değil   biz uyduruyoruz dedi.

nasıl  siz  memmunmusunuz.   görüntü  nasıl  sırıtıyomu ?

inşallah  montaj  yapabilirim.

tekrar  teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Selim Selimoglu

Görüntü olarak bir sıkıntı yok gayet iyi cam rahat kalkıyor eskisi taş gibi olmuştu cam zor kalkıyordu.Montajı gayet basit lastiğin ucunu yan aynaların içine doğru giden yere iyice yerleştirin sonra lastigin alttaki kanala girecek cikintilarin ikisinide kanala üzerine başa başa yerleştirin...

Yorum bağlantısı
Misafir

Hocam elinize sağlık. Olmazsa bende sipariş vereceğim. Cam kalkarken çok zorluyor ve şişmeler başladı. Değişmesi gerek. Bilgi için çok teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
Hasan Belen

bugün geldi cam  fitilleri. orjinal içinde  sanırsam  metal var.  ve  içeri giren tırnaklar  daha  kalın ve  uzun.

cam fitilinin gireceği  kanalı   daraltmanız  gerek. güzel oldu  .  inşallan   cam indirip  kaldırırken çıkma  yapmaz.

birde   80 tl  fazla   10cm daha  gelse   6-camlık  olacak      60-liralık alırsanız  tam gelir.

Yorum bağlantısı
Misafir

bugün geldi cam  fitilleri. orjinal içinde  sanırsam  metal var.  ve  içeri giren tırnaklar  daha  kalın ve  uzun.

cam fitilinin gireceği  kanalı   daraltmanız  gerek. güzel oldu  .  inşallan   cam indirip  kaldırırken çıkma  yapmaz.

birde   80 tl  fazla   10cm daha  gelse   6-camlık  olacak      60-liralık alırsanız  tam gelir.

Guzel olmus gule gule kullanin. Yalniz cam basi olcmeyle ugrasmiyorlar. Direk dikiz aynasindan tutup arka camin sonuna tutup 2 cam icin olcuyor ve aynisindan 2 tane kesiyor. Bende artan parca bir cami daha cikarmazdi.
Yorum bağlantısı
Fevzi Köse

bugün geldi cam fitilleri. orjinal içinde sanırsam metal var. ve içeri giren tırnaklar daha kalın ve uzun.

cam fitilinin gireceği kanalı daraltmanız gerek. güzel oldu . inşallan cam indirip kaldırırken çıkma yapmaz.

birde 80 tl fazla 10cm daha gelse 6-camlık olacak 60-liralık alırsanız tam gelir.

Hasan bey güle güle kullanın gayet güzel olmuş. Arasını bulalım 70 liralık alsak yetecek anlaşılan
Yorum bağlantısı
Hasan Belen

Fitiller takinca orjinal gibi.  Ama kanala geçen yer daha ince böyle olunca penceredeki kanali daraltmak gerekiyor.

Az uğraştiriyor. Orjinal tane 140tl olduğunu düşününce bu iyi :-)

Yorum bağlantısı
Selim Kılınç

Çok güzel darısıda bize yenileyecek arkadaşlara bakalım

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Selim Kılınç

Evvveett işte bu ya KAYSERİ de de bulduk usta var usta var ara tara gez dolaş en sonunda buldum sağol ustam ellerine sağlık.

Cam fitiliniz için KAYSERİ'de tek adres;

196n1g.jpg

Sağol Yaşar Usta

"İşin gücün rastgelsin."

Adres: IHLAMUR KÖPRÜSÜ POLİS NOKTA KAVŞAĞI

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...